IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. led 2010

coko tak je hod do mixeru 😵

coko.joko
5. led 2010

dad...ja nema mixer....... 😀 😀 ten mam v cr.....jedine,ze to tu rozmlatim palickou na maso....... 😵

dadous
5. led 2010

aha tak to se na to vys..r 😀

coko.joko
5. led 2010

asi jo dad.......ale ja mam na ni chute........a co kdyz tam dam mouckovej to asi ne....

dadous
5. led 2010

tak ja dvam cukr, jakej zrovna mam, takže je to asi šumak 😵

coko.joko
5. led 2010

aha.....no podivam se jestli ho mam vubec tolik a kdyz ne tak maji hosi smulu 😉

dadous
5. led 2010

ty jo se zas blíží večer a kun nějak zpomaluje 😠

meduna
autor
5. led 2010

ty vole mi vypadaj asi chlupy z nosu zimou 😀 ta si dala na čas s korkem
a je Coko domácnost bude asi jak u mě 😀

dadous
5. led 2010

tak medu už maš nalito? 😅

dadous
5. led 2010

ja už si jdu pro druhou sklenku 😅 😅

coko.joko
5. led 2010

medu jetam kosa ti povidam holka bacha na to.....ja dnes byla ometat auto a stacilo me to....br.....jinak nase domactnost je super,kdyz se neco nepovede tak to leti smer kos,ale musim rict,ze ja mam hrozne hodnyho manzela a i kdyz je to hnus,tak me to pochvali.....
dad bacha at se neopijes holka
jinak ja uz mam tu buchtu v troube........ 😀

nadis.h
5. led 2010

...a mě je opět k zblití s prominutím... 🙄

dadous
5. led 2010

coko ty si rychla 😅 😕 , neboj mam tu asi deci a pul vína, a hodně to ředím vodou 😀
copak nadi, nevolnosti?

meduna
autor
5. led 2010

já už strouhám margotku,ale prubněte si někdo vařit,když při jakýmkoli zašustění mi tady pískaj morčata a pes mi dejchá na záda? 😀 ne nemám nalito,táta Roman se ještě nevrátil z nákupu

meduna
autor
5. led 2010

nadi hoď šavlovej tanec na hajzlu a uleví se ti

meduna
autor
5. led 2010

tak táta Roman dorazil mě koupil vínko,Fufince žvejkací botu co je větší než ona 😀 no alespoň ji bude mít dlouho ne? 😀 😀 😀 a já jsu teda už rozpálit tu troubu 😵

dadous
5. led 2010

😀 ten vaš tata je spolehlivej 😀

coko.joko
5. led 2010

dad ja jsem rychla jako blesk.....jsem zvedava jak to dopadne,az se to pece 😀 zatim na to koukam pres sklo na troube a nic to nedela 😀
medu a kam sel tata Roman az na nakup.........ze se tak dlouho nevraci........
nadi presne dej prst do krcku a pujde to samo....

meduna
autor
5. led 2010

táta Roman jel do ALDI,protože musel ještě do OBI,koupit Fufině granule.tak Coko,za chvilku jí dám taky do trouby 😎

meduna
autor
5. led 2010

ne Fufinu,ale margot bábovku

dadous
5. led 2010

holky vy jste tak šikovny hospodynky 😵 😀

coko.joko
5. led 2010

dad to si nas naucila ty tady tahle krane pect.....no tak jsem zvedava jak to dopadne u me zatim dobry je i takova nadejchana pres to sklo.... 😀 😀
jo Aldi to je obchod,by meli udelat i v CR.......

dadous
5. led 2010

dělate obě margotku?

dadous
5. led 2010

jdu na chvilku vyvalit pupík k bedně 😵

coko.joko
5. led 2010

dad jasne margotku 😀 😀 tak bez odpocivat.....ja tady trochu poklidim a pak dam sprsku..... 😵 😵 uz ji mam hotovou a vypada pekne,jeste aby byla chutna

meduna
autor
5. led 2010

jo dělám taky margotku 😵 😵 😵 Coko to to bude dneska v Düsseldorfu a Nürnbergu vonět margotkově,to budou skopčáčišťata slintat 😀

coko.joko
5. led 2010

to jo,hlavne oni to neznaji nejaky margotky....zitra dam ochutnat sousedce,at se pomeje 😀 😀 ji vzdy neco dame a óna je pak uplne hotova.....a to same v kanclu.....tam vzdy delam najaky zakusek a ty pak slintaji a porad neco chteji 😀 😀 😀 uz me rekl ten jeden,ze otevreme ceskou cukrarnu.....

meduna
autor
5. led 2010

to je fakt,protože ty jejich hnusný zákusky se nedaj žrát,taková umělina je to všechno

coko.joko
5. led 2010

medu koukni do alba mam tam tu fotku se slonem a hadem jsem to zmensila,dokud me to nevyhodi adminy 😀 😀 ze nekecam.......
to jo maj ivse hnusny se to neda jist.....a ja jako cukrarka vzdy neco vymyslim a oni pak zerou....
jinak jsem ochutnala buchtu a doporuciji vsem je vyborna holky fakt.......co medu?

meduna
autor
5. led 2010

ty woe,dost dobrý,takovej obr hadičák 😕 😕 😕 odkud je táta Vráťa?