IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
8. led 2010

a mouku tam mam dat hrubou nebo polohrubou....to taky pisou vsude jinak......ja talent na vareni.... 😀 😀 a co v drogerce?Ja jsem vcera koukala taky kolik stoji pliny,ubrousky a ty podlozky na prebalovani to je teda mazec.....

dadous
8. led 2010

dej polohrubou a ja ještě přidam trochu strouhanky, tak tři lžíce 😵 no musím nakoupit ty všechny vložky a tak 😀 a pliny abych to mohla narvat do toho kufru 😀

coko.joko
8. led 2010

do kufru 😀 😀 ja myslela,ze pojedes jen s igelitkou 😀 😀
tak dekuji pisu si to a zitra snad to zvaldnu 😀 😀 no a kdyz ne tak to pleti.....

dadous
8. led 2010

no ja hlavně musím mít ten kartaček na vlasky takže to už by mi igelitka přece nestačila 😀

coko.joko
8. led 2010

😀 no jo,kartacek na vlasky a prosim te mas ho uz nebo ho budes teprve kupovat 😀 pristi tyden budu volat ty pani co me bude pomahat pred a po porodu,tak jsem zvedava jak a co potrebuju ja.....abych pak opravdu nejela s hokejovou tazkou 😀 😀

dadous
8. led 2010

no nemam, to se neboj, mala cestovka ti bude stačit 😀 včera jsme koukaly na ten papír na předporodni kurz a bylo tam napsany mimo jine taky video porodu 😅 tak jsem řekla dadoušovi , že na to video si muže jít zakouřit 😀 ja ho teda taky vidět nechci 😀

coko.joko
8. led 2010

no,vidis mas to se vsim vsudy 😀 to je parada,jen at se dadous podiva a pak bude vedet do ceho jde a aspon sebou nepraskne u tveho porodu 😀 😀 ja jse mhrozne zvedava na toho meho,jak to bude vse snaset...

dadous
8. led 2010

😀 no ja to vidím tak , že ted je hrdina, ale v poslední chvíli couvne 😀

coko.joko
8. led 2010

treba ne......to je jeho prvni ditko 😉

dadous
8. led 2010

no jo když on si zakrejva oči i když v tv píchaj injekci 😀 😀

dadous
8. led 2010

jo bude poprvy otcem 😅

coko.joko
8. led 2010

pak mrknu.....jdu papat

dadous
8. led 2010

dobrou chut 😵 😵

nadis.h
8. led 2010

Ahoj holky,

já si dnes chrupla pěkně do skoro 12i. 😅 Ted jsem byla nakoupit a jdu prát a žehlit. K mi zas odjíždí na týden tak mu musím nasmažit řízky a udělat nějakou papku s sebou.

O tom videu s porodem mi psala včera kámoška.Že se pěkně orosili s manželem jejím při tom koukání na to. Já to vidět taky nechci. 😕

coko.joko
8. led 2010

nadi,to ses teda krasne vyspala,to ja jen do 8 hodiny 😀 😀 tak pekne napec a udelej dobrutky K.na cestu,at se ma dobre.....a kam jede......

nadis.h
8. led 2010

Coko zase na Lipno. Už aby byl tak březen. Hrozně mě to letos štve že tam jezdí. 🙄

coko.joko
8. led 2010

a proc jezdi tak daleko....a nemaka v liberci

nadis.h
8. led 2010

Protože v Lbc by makal za 15 tis a byl by rád. 😝 Takhle má 3násobek-přes zimu víc.

coko.joko
8. led 2010

no tak to se nedivim......z maka jinde.....to je jak ten muj,by taky nesel do CR........

nadis.h
8. led 2010

no hrozný tady. Však jsem to viděla sama jak dlouho jsem jen hledala... 😝

coko.joko
8. led 2010

a bude to jeste horsi....pockej........ 😉 jsi v praci......

nadis.h
8. led 2010

Snad ne. Já bych řekla, že teď se ta krize ozívá úplně nejvíc. 😕 I hotely jsou prázdné a to bylo na Silvestra beznadějeně vždy vyprodáno už hodně předem.

Nejsem v práci. Jdu až v úterý. Šetří mě. 🙂

coko.joko
8. led 2010

ted se me zase sekl pc,takze jsem se nemohla sem dostat....se poseru,proc to na noc nefakci......

nadis.h
8. led 2010

Jo taky mi to nešlo. 🙄
A mám dělat řízky a zjistila jsem, že nemám strouhanku. 😲 Do krámu nejdu. Tak vymyslím něco jinýho. 😀

coko.joko
8. led 2010

no to je blbe,kdyz namas strouhanku to rizek neudelas.... 😉 nechapu proc jim to tak blbne ten kun......ale jen vecer.....

nadis.h
8. led 2010

Mě to spadlo úplně a nešlo sem jít. 😝 Mají to asi nějaký zahlcený a holky nestíhají na tom makat. 😅

Já ty masínka obalila ve vajíčku se strouhaným sýrem. 😉

coko.joko
8. led 2010

no,ale meli by to opravit.......protoze to je uplne o nervicky.......... 😀 se tu pak nervuji.........ale nejsem sama...no tak to muze bejt taky dobry.....ja syr muzu......

nadis.h
8. led 2010

Není to špatný. Mám to ráda tohle těstíčko.
Já to taky nesnáším když něco nefunguje. To bych byla schopná to hodit oknem. 😝

coko.joko
8. led 2010

tak to jsme dve.....ja jsem pak nervozni a nadavam u toho tady a ten muj se me smeje,ze nemuzu kecat s vama....ted jsem sama,tak mam klidek.......

coko.joko
8. led 2010

jsem si chtela udelat topinku s cesnekem a syr na to,ale zjistila jsem,ze nemam cesnek tak musim vymyselt neco jineho k jidlu....... 😀 ale vubec nevim co.......