IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
11. led 2010

200kc to jde....ale je to hrozny co,kdyz musis vse platit.jeste,ze to pak proplaci pojistovna aspon neco....budes si kupovat kojici podprdu.......jsem o tom premyselala a mozna je t olepsi nez mit tu klasiku tu musis pak porad slykat a tyhle kojici jsou na lepsi.......

dadous
11. led 2010

ja ted co jsem těhu, tak nosím tu lambadu, a nikde nic neškrtí, takže na kojící seru a koupím si jen o trochu větší tuhle co mam, 😵 tady jen vyhodím kozu a mužu dojit 😅

coko.joko
11. led 2010

no o ty lambade jsem premyslela,protoze jsem si ted kupovala o cislo vetsi s kosticema a stejne me to tlaci a neni to ono,takze jsem rikala Vratovi,ze se podivam po ni....a je mozna uplne nejlepsi vid.......takle bych kupovala porad podprdy a co pak stim....kdyz me to zase bude velky..... 😀 😀 aspon teda doufam,ze jo.....jinak bych mela prsa jako Ruzickova 😀 😀

dadous
11. led 2010

to jo , hele s kosticema ted už nenos, není to dobry 😕 tyhle lambady se daj nosit třeba i potom, mě je líto vyhazovat kačky za kojící prsenku, když je to třeba jen na chvíli

dadous
11. led 2010

ja ty lmbady kupoval v tescu, měli akci, dvě za 150 kč, bych se pravě ještě chtěla vydat do HK a mrknout se na ně 😵

coko.joko
11. led 2010

to je levny 😉 tady jsem koukala uz je to teda delsi dobu a jedna pres 500kc.....jsem to prave i nekde cetla,ze ty kostice nejsou dobry v obdobi tehu......tak na to mrknu...... 😵

dadous
11. led 2010

no nejsou, oni nějak tlačej na ty mlečny žlazy, bo co, a pak se ti muže udělat zanět, takže hezky jim nech volnost 😅 holkam kozatejm 😀

dadous
11. led 2010

http://www.moda-parfemy.cz/katalog/produkt/podp... heleta je taky pěkna a maj i s boxerkama za 189kč

nadis.h
11. led 2010

Ahoj holky, 🙂

Já se Vám přiznám jak jsem byla statečná...V sobotu jsem si na youtube porod pustila... 😲 A prohloubilo to ještě víc můj strach co mám už od mala...Hrozný.

dadous
11. led 2010

😀 nadi proč to jako dělaš 😀

coko.joko
11. led 2010

dad....to je suprova,ale pro me mala ja potrebuju XL....mam asi velky prsa 😀 😀 ale je krasna......
nadis,teda ty jsi ze na to vubec koukas.........pak nemas mit sny tak hrozny........ja na tyhle veci nekoukam a porad si rikam,ze ja budu mit rychlej a krasnej porod 😉 😉

dadous
11. led 2010

holky všechny to budem mít rychly a bezbolestny 😀

nadis.h
11. led 2010

Mě to nedalo holky. Jsem si říkala třeba to nebude tak děsivý jak si myslím..A ono bylo.Možná ještě horší. 😀 Ale zas se uklidňuju tím,že moje mamka,kterou bolí vše a k dr jde max jen když umírá a zvládla 4 porody tak to taky zvládnu... 😕

dadous
11. led 2010

no ja na to dneska taky koukat nebudu, asi si vezmem sebou nějakej časak 😀

nadis.h
11. led 2010

Dadu nekoukej!Fakt.Je to hrozný pocit takhle na to koukat a ještě na cizý! 😲 😝 🙄 😀
Popravdě vím,že císař bolí,ale byla bych za něj raději kdyby to ve finále muselo být kvůli mé pánvy... 😝

dadous
11. led 2010

😝 😝 nee ja zas císaře nechci, při porodu pohoda, ale potom to musí bolet jako čert 😝 ja z myho porodu si ani tu bolest už nepamatuju, jediny co si pamatuju, jak tam furt zvonil telefon a sestra furt říkala, ještě ni zavolejte si za hodinu 😀 a tohle řekla tak pětkrat za tu hodinu 😀

coko.joko
11. led 2010

me zase blbne net....teda jen kun.....vrrrrrrrrrr,to je fakt na hov*o 😀
holky ja chci taky normal porod,kdyz to zvladli ostatni,tak to musim i ja....nejsem preci cita.......cisar ne,protoze uz mam takhle bricho samou jizvu a jeste po cisari nenenene......
dad to mas super vzpominku 😀

dadous
11. led 2010

kun mi šel taky pomalu, ale ted se to nějak zrychlilo 😅 ja teda z porodu nemam takovou hruzu, jako z cisaře 😝

coko.joko
11. led 2010

holky ted rikali v radiu,ze v Liberci vcera chodil par o pul noci s kocarkem a malicky mimi uplne podchlazene a otec mel 2 a neco promile a matku odvazli na zachytku.......hajzlove jedni,ze takovym lidem vubec dovoli mit deti...to me vzdy tak rozcili 😒
dad,me jde taky lepe,ale porad to neni ono...... 😀 😀 no cisar je asi fakt bolestivej......taky nechci.......

dadous
11. led 2010

bych takovejm lidem ty děti odebrala 😠

coko.joko
11. led 2010

to je fakt hrozny........chudak prcek.....
ja se jdu udelat pekna a pujdem na ten nakup 😀 mrknu vecer...........

dadous
11. led 2010

jo ja se tu taky ukažu abych vam mohla poreferovat 😵

nadis.h
11. led 2010

Jejda ještě že jsem neměla noční a nepotkala je někde. 🙄

nadis.h
11. led 2010

Dadu nezapomen hlavně ten časopis. A možná i si vezmi walkmana at neslyšíš to hekání ... 😲 😀

dadous
11. led 2010

😀 v telefonu mame nahrany nějaky filmy, tak si něco pustíme 😀

meduna
autor
11. led 2010

hojda holky,Dadoušku tak už se to přibližuje hodina kurzovní 😀 No s tím miminkem to jsou ale sráči 😠 😠 😠

dadous
11. led 2010

hoj medu, už maš odmakano? 😅

nadis.h
11. led 2010

Udělala jsem si míchaná vajca a asi mi rupne krkací ústrojí... 😝 😀

dadous
11. led 2010

nadi a v noci peřina u stropu 😀 😀

nadis.h
11. led 2010

Dadu může být. Nocležnim sama tak to nikoho nebude obtěžovat. 😀 😀