IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. led 2010

to víš Karlos žárlí 😎

nadis.h
12. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jděte do háje kozy já už nemůžu 😀 😀 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

medu a dost......kdyby jste me videli me tecou slzi a jsem uplne mrtva smichy ja uz nemuzu ani psat......uz vidim medu a Roman sexi oblecky a jedou 😀 😀 😀 😀

nadis.h
12. led 2010

Medu žárlí jen na něho. On má strašnou averzi na něho.Nesnáší ho.

nadis.h
12. led 2010

uuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaa a já se jdu vyvětrat asi... 😀 😀 😀 😀 mě tu nadskakuje notas na břiše jak se tlemim 😀 😀 😀

coko.joko
12. led 2010

no nadi byl proste vybrany....a Karlos si te hlida 😅

meduna
autor
12. led 2010

protože ví,že tě chtěl ulovit 😎

coko.joko
12. led 2010

nadi tebe taky me uz boli bricho jak se smeju........ 😀

meduna
autor
12. led 2010

holky ten můj je vybyvenej na vše,taky dělá horské tůry 😎

meduna
autor
12. led 2010

tak se jdu věnovat chvilku Prudimíře,strká do mě čumákem

coko.joko
12. led 2010

jo bez a ja se musim jit vvykoupat a trochu se schladit.......a tury tak to uz vubec nevim jak by na ne byl ustrojeny......hlavne nerikej,ze maminka koupila 😀

nadis.h
12. led 2010

Já se takhle hodně tlemila naposledy s mámou když jsem byla v Egyptě.A mamka smíchy běžela na wecko a doběhla jen do chodbičkyy a pustila to n azem... 😀 😀

on Kadlik věděl dobře proč mu tak vadí doktůrek...Byl to pěkný děvkař. 😉

coko.joko
12. led 2010

nadi ja jsme taky uplne hotova a ubrecena,tak mazu do te vany...koukam,ze uz je moc hodin......pak jeste mrknu 😉

meduna
autor
12. led 2010

jo koupila,popíšu jindy,jen na začátek,máme baterku,ta svítí,ale musíš točit klikou,je tam dynamo a pak svítí,no a když točíš do protisměru,tak houká 😕 to kdyby nás někdo přepadl 😎 😎 a jednou jsme dělali s Romotátou světlo v koupelně a musela být vyplá elektřina,tak já tady točila aby nám baterka svítila a párkrát jsem to vzala do protisměru,tak jsem Romotátovi houkala místo svítila

meduna
autor
12. led 2010

a to dělal kolem půlnoci,protože jsem si to usmyslela a muselo to prostě být hotové,takže jsem houkala kolem půlnoci 😀 ten se málem zesral

nadis.h
12. led 2010

😀 😀 Už dost holky dneska s takovýma historkama.

My měli na hotelu v Praze alarm na dálkové ovládání.A tak jednou když nastoupila na noční kámoška tak jsme s kámošem taxikářem šli do auta před hotelem a pustili té kámošce na dálku ten alarm a málem se podělali jak se lekla až nadskočila.A pak tam jančila a běhala sem a tam až přiběhla pro mě at to jdu vypnout že neví jak... 😀

meduna
autor
12. led 2010

😀 😀 😀 😀 jí vidím jak nadskočila 😀
holky a lekáte se?já jsem asi nějaká divná,protože se hrozně lekám a leknu se i když to vím,že někdo jde a přesto zaječím.a co teprve ten koho se leknu 😕

meduna
autor
12. led 2010

holky jdu do obýváku,Romotáta mě pozval na Sanitku 😀 😀 zrovna to pasuje,Dadoušek ordinuje a já jdu sanitkovat
už jedeme 4díl 😉

meduna
autor
12. led 2010

jo zítra jdu na první cvičení,po práci,tak jsem na to zvědavá,jak tam budu perlit 😀 a neměla bych si vzít na to ten harapesáckej ohoz?

meduna
autor
12. led 2010

dobrou s kobrou,zítra poreferuju jak jsem tam harapesila 😎

nadis.h
12. led 2010

Medu já se lekám jak kdy.Někdy jo někdy ne. Ale teď se lekám až tak že mi div nezaskočí dech. Hlavně debilní had leze po lampě a obča ta lampa praští do skla akvárka a to div nevyskočim úlekem. 😝

Já jdu do postele.Jsem unavená dneska.

Dobrou vy vtipálci moji. 😀

coko.joko
13. led 2010

Ahojda,
medu,uz vidim jak stojite v koupelne a houkato.... 😀 a ty se tomu hrozne tlemis...jsem zvedava jak se ti bude libit to cvico a hlavne co s tebou budou delat..a hlavne nezapomen bejt jak harapes 😀 😀
ja jdu dnes taky ve 14 hod.na rovnani kycle a krize,tak se vubc netesim,protoze jak mam bricho,tak uz se bojim,aby me neco neudelal,ale snad ne........

nadis.h
13. led 2010

Dobrej... 🙂

Já jsem pilná dnes.Už jsem vzhůru od půl 10 a peru a šůruju. 😝

coko.joko
13. led 2010

nadi cus,
ja jsme vstvala v 9hod....a uz mam uvareno,vyluxovano,protoze Vrata se prosel vcera v noci po byte v botach a mela jsem vsude sul a kaminky 😀 takze mam pord veselo....taky jsem napsala dopis do te prodejny,jestli musim ten kocarek objednat a nebo jestli ho nahodou nemaji na sklade.....takze taky makam........

dadous
13. led 2010

ahoj, tak jsem ted vstala 😅 usnula jsem až rano v šest 😖

coko.joko
13. led 2010

dadousku,ty si nemohla spat v noci 😉 ja jsem se dnes taky budila.... 😵

nadis.h
13. led 2010

Dadu co to? 😲

Coko tak to by si u nás K nedovolil.Sám sobě on by to nedovolil sem hamtnout botama. 😀

dadous
13. led 2010

no rano v pět jsem si říkala že si pujdu udělat kafe a zasednu k netu, tak jsem se ještě chvíli snažila usnout, pak jsem mrkla na hodiny a bylo šest, tak jsem si řekla, že holky už v praci makaj 😀 a pak jsem usnula 😀

coko.joko
13. led 2010

no Vrata to taky nedela,ale vcera hrali hokej a proti nim hraje cech primo z mesta kde bydlime my v HK....takze pak sel na pivko snim a byl asi unaveny,protoze spal v obyvaku 😀 jinak se zouva venku....ale tohle opravdu neodhad...

coko.joko
13. led 2010

kafe to by si pak nespala uz vubec......ja jsme taky vcera strasila do pul dvanacty,pak jsem na chvilku usla,pak ty kreteni dole delali bordel....kdyz uz jsem usinala,tak prisel domu ten muj vorvan....a tak jsem to mela cely nabourany a ja kdyz nespim aspon 8 hodin v kuse,tak pak nefunguji........ 😀