IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. led 2010

tak sonka to ja netuším 😅

nadis.h
15. led 2010

Soni měla by snad přijít plánovaně nějak.Buď dostaneš zastavovací injekci a nebo antiko.Ale jistá si nejsem.Já dlouháč neměla.

nadis.h
15. led 2010

Napsala jsem to nafofr.Utíkala mi tam bundička... 😀 😀 Ale už jdu spát a vypla jsem to raději.

Soni díky té injekci a antiko bys měla mít mrchu naplánovanou.Po dobrání antiko to holky většinou dostanou max do 5i dnů a s tou injekcí nevím jak to funguje,ale nějak podobně.

nadis.h
15. led 2010

Tak holky dobrou. Musim jít hnípat at ráno funguju. 😝

sonka.77
15. led 2010

Antiko mít nebudu, léky dostanu až 20DC a od 22 DC začnu stimulovat. Snad se tu někdo ukáže, kdo má zkušenost. Díky.

dadous
15. led 2010

nadi dobrou 😔 , no to teda dneska byla dochazka 😠

lenkacar
16. led 2010

čus ženy ..já jak dostalůa zastavovačku tak už jsem mít ms neměla ,ale přišla potvora po týdnu stimulace 🙄 ,ale já jsem vzácnej magnet na průsery 😀 😀 😝

lenkacar
16. led 2010

jinak mi včera volal manager z lidlu a jestli nechci v pondělí přijít na konkurz,tak tam na hodinu místo sebe posadim vladíse se sudoku a půjdu se upsat dáblovi ..náš lidl je místo kde pracují pěkný mrchy jedovatý ..ale zase potřebujem prachy ,achjo a práce neni. 🙄 😕 😔

edvi
16. led 2010

Ahoj,našla jsem vaši diskusi a ráda bych znala váš názor. Právě podstupuju 2.IVF a včera jsem měla opu. Při prvním neuspěšném ivf jsem měla 11vajíček, ale z toho jen 5 dobrých a nakonec jen 2 embryjka.Takže nezůstalo nic na zamražení. A ted jsem měla 14 vajíček a zase je dobrých jen 7, ostatní k ničemu. Tak se chci zeptat jestli je to normální? Nebo mám nějaký problém s vajíčkama? Myslíte si, že je to dobrý nebo špatný výsledek? Jsem z toho akorát zmatená.

Budu volat až v pondělí jak to vypadá a kolik z těch 7 se podařilo oplodnit pomocí ICSI a vyvíjí se a v úterý případný ET. Tak doufám, že k němu dojde a pžasné by bylo kdyby snad aspon dvě zůstaly na zamražení jinak už nevím. 😖

nadis.h
16. led 2010

Ahoj Edvi. 😀 😀

Nejančí. Víš kdo jsem ne??To je náhoda.My se sejdeme všade! 😉 Může být problém ve vajíčkách..To by Ti měli říct v laborce.Ale špatný výsledek to určitě není! Však jsou holky co mají méně vajíček. Viz třeba Daba z rodiny ta neměla nikdy tolik vajuch co Ty.

nadis.h
16. led 2010

Leni čus,

však jdi.Lepší jak na pracáku.Mezitím můžeš dál hledat a ve zkušebce můžeš odejít hned na minutu. 😉

coko.joko
16. led 2010

Ahojda holky,
tak jsem se dala pet do uklizeni a opet tolik veci by clovek nerekl,ze to muze mit v tak malem bytecku...... 😀 ,tak to vse lita smer kos....
leni...do Lidlu za kasu a nebo jinam.....ale kdyz je nejhorsi,ze ted opravdu s praci nic moc.....ja si porad rikam,az se vratime zpatky do Hradce co ja budu delat.... 😉
edvi,-ja mam za sebou 3 IVF a pri prvnim jsem mela 16 vajicek z toho jen 4 dobry,pri druhym jsem mela 16 vajicek a z toho 5 dobry a pri tretim jsem mela 13 vajicek a z toho 2 dobry,takze si myslim,ze je to normalni,oni vybiraji opravdu ty nej vajicka,takze si myslim,ze mas jeste dobry vysledek 😉
nadi jak se ti maka urco dobre vid,zase mezi lidma...to ja mam ted vikend sama pro sebe....ten muj smoula misto,aby byl dnes semnou a zitra letel letadlem,tak si to vymenil a jede dnes autem a ostatni zitra leti 😅 a kdyz jsem se ho ptala proc?Tak me rekl,ze udelal dobry zkutek a misto sebe pusti jednoho co brousi brusle,aby se proletel bude to jeho prvni let.......se picnu.jak ja mam hodny manzela 😀 😀

nadis.h
16. led 2010

Coko ahoj, jeeee no to je kluk hodný. 😀 😀 Bude mít zážitek díky němu. 😀
Já tu měla od 8 šéfa.Prvně jsem ho viděla tak od 8 prudil at zjistim kdo zaplnil popelnice krabicema. 😀 Tak ted už bude klid snad. Mam hlad a přemýšlím co k obědu. 😝

coko.joko
16. led 2010

nadi hoj,
to je hodny....a ten kluk je uz 40let stary a jeste neletel a tak se hrozne tesi a ten muj bude sedet 8 hodin v aute 😀 😀 blazen.....jo ja si udelam rybku obalenou s kasickou..
tak sef to se musi poslouchat. 😀 😀 jsem ted lezla po vyskach a clovek se tak krasne protahne 😵

nadis.h
16. led 2010

Ty jsi prdlouš!!!!!Kašli na výšky!!! 🙄 😨
Jee rybku bych si taky dala. 😲

coko.joko
16. led 2010

to zase nejsou tak velky vysky 😉 😉 ale ja musim neco delat,protoze bych se unudila k smrti a sedet me uz nebavi to delam porad..... 😀 jo ja mam rada rybku tu muzu mit porad...... 😵 jsem chtela jit s kamoskou ven,ale odjela me na Slovensko a ta druha se uci na zkousky blazen dela si tady skolu na ucitelku 😉

nadis.h
16. led 2010

to je jedno že jsou malé.Aby se Ti nezamotala škebla. 😝

coko.joko
16. led 2010

no to by bylo teda 😉 jeste to....ne ted sedim a premyslim 😅

nadis.h
16. led 2010

😅 nad čím? 😀

coko.joko
16. led 2010

ale.....mam tu dva pytle s hadrama a boty a premyslim,jestli to vyhodit do popelnice a nebo to dat na charitu jak tu maji ty velky kose......a do toho me pise kamoska,ze mam problem s pritelem a tak to tu resim.... 😎

nadis.h
16. led 2010

Dej to na charitu.Někomu to poslouží a Ty až potkáš ve městě nějakou houmlesačku ve Tvých věcech tak budeš mít dobrý pocit. 😀 😀 😀

Moje kámoška je pěkná slepice.Její jí podvádí,ona to ví a bojí se od něj odejít. 🙄

coko.joko
16. led 2010

no asi to dam,protoze ty veci nejsou zniceny,ale male a tak je to skoda vyhodit......a boty to same...uz se me nelibi a tak je vyhazuji 😉 😉
no neni to nekdy jednoduchy....moje kamoska je super,ale ma taky blbce,ktery ji zacal ted vse vycitat a jako kdyby za vse mohla ona.....magor......

nadis.h
16. led 2010

Byla jsem navštívit Mc DOnald... 😀
To jo jsou dost divní chlapi.Proto jsem ráda,že mám doma co mám.

coko.joko
16. led 2010

je MC donald 😀 😀 tamse stavujeme na snidani,kdyz jedem smer CR.....a nebo zpatky.....maji dobre snidane... 😉 jinak ho moc nemusim...

nadis.h
16. led 2010

Já chodím taky jen sem tam.Ted jsem tam nebyla tak rok.

coko.joko
16. led 2010

a co mas dobreho.....hranolky,a nejaky big hambac...... 😵 😵
ted hledam na internetu ucesy kde si nahrajes svoji fotku a udelas si svuj uces a nemuzu to najit...jednou jsem to zkousela z holkama od vedle z diskuze a nemuzu najit ten odkaz......

nadis.h
16. led 2010

Já tohle mám na CD od Cosmopolitanu.To je docela prdel si ty účesy měnit.
A dala jsem si big maca a 2 chesburgery.

coko.joko
16. led 2010

no ty si teda davas holka..ale to je dobre jen se napapej...no a ja jsem to mela nekde na netu a ted to nevim kde takze hledam,ale asi uz nenajdu 😀 😀

edvi
16. led 2010

hm Nadis??? 😀 😀 😀 😀 😀 ty jsi taky všude co?? 😀 Už mi z toho nějak hrabe a musím čekat do pondělí. Kdoví co se v té zkumavce přes víkend děje. 😒

nadis.h
16. led 2010

COko taky mě to pěkně prohnalo na wecko... 😀 😀
Edvi chápu.Já byla ráda,že mi to vyšlo přes týden a mohla jsem volat každé ráno.Jinak bych zdechla nevědět jak na tom ti moji prcínci jsou. 😨 A máte ICSI?