IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
18. led 2010

a Dadoušek je kde jako 😕

coko.joko
18. led 2010

tak na pudu a vis kolik se jich tam vejde,takhle to mas v pytlich obycejnych a kdyz to budes vakuovat,tak muzes pord kupovat nove a nove veci...... 😀 jako to delam ja a pak porad rikam,ze nemam co na sebe 😀 😀
dadousek a ty nemas na ni cislo........

coko.joko
18. led 2010

se loucim prisel domu cokotata a tak asi pujdem jeste ven na chvilku.....vecer nebo zitra mrknu......

nadis.h
18. led 2010

Tak jsem fakt ale debil!!! 🙄 Věčně dřepim u netu a vyvařila se mi voda z masa a spálilo se mi to.

meduna
autor
18. led 2010

😀 😀 😀 ty vole Nadi,se z tebe picnu,koukám další Retigovka 😀 😀

meduna
autor
18. led 2010

jo mám,už jsem jí psala,tak čekám až se ozve 😎

nadis.h
18. led 2010

A obarvila jsem světlé prádlo na růžovo!! 😖 Ještě že to bylo jenom moje prádlo.Pomooooc.Já už nic nedělám dneska. 🙄 Ted ještě určitě spálim něco z prádla při tom žehlení.

meduna
autor
18. led 2010

no nebo aby jsi sama sebe nespálila,víš jak to bylo v tom frku,jak měl policajt spálený obě uši 😀 😀

nadis.h
18. led 2010

😀 hehe neznám.. 😀

coko.joko
18. led 2010

nadi se tu smeju,koukam,ze mas super den nebo spis vecer....ale to se stane i me 😀 😀

dadous
18. led 2010

holky v osm jsem tu, tak doufam že tu někdo budete

meduna
autor
18. led 2010

no to je dost člověče,že taky přijdeš 😎 😎 tak už máš koutek hotovej 😉

dadous
18. led 2010

hele tak asi až v osm deset 😀

dadous
18. led 2010

tak už jsem tu, jsem ještě dodělavala pizzu 😅 jo koutek už je připravenej, zítra mě čeka halda žehlení, narvu věci do kufru a jsem připravena 😀

meduna
autor
18. led 2010

tak ho pak vyfoť ,ten kouteček 😵

dadous
18. led 2010

jasan až tam naštosuju ty hadyrky, tak udělam konečné foto 😅 ted jsem si sedla jako že si dam jídlo a prcek se vysunul až nahoru pod žebra a vyčkava 😀

dadous
18. led 2010

medu co ten pracak už se to nějak rysuje?

meduna
autor
18. led 2010

no asi se těší co mu přihraješ za dobrotu.v práci jsem do 31.1,pak šlus.odbíhám do obýváku,ukazujou tam hroznýho chlapa v bedně,má ruce z břicha,to je hnus Velebnosti 😝 😝

meduna
autor
18. led 2010

tak budu mít pak víc času na vás tady 😎

dadous
18. led 2010

no fuj, nekoukej na to 😝 tak ale se těšíš až si dachneš, ne?

meduna
autor
18. led 2010

aha,už to zase nejde 😠 😠 😠 😠

dadous
18. led 2010

no ja tady chytam nerva u toho 😠 😝

dadous
18. led 2010

no tak až ted jsem vas dočetla a co jako, jaky stěhovaní po německu? 😕 do čech se koukejte vratit 😅 a jinak o m,ě se nebojte, kdyby něco tak píšu medunce a ta to všechno vyřídí, ale ted mě napadlo že kobli psala, že ma nastup do nemocky, nebo si to pletu? zítra ji kdyžtak písnu. no jo chuděra se pořadně nenají a pak je slaba 😢

meduna
autor
18. led 2010

no nevím jak to bude s tím stěhováním,když vyjde rachota ve Štutgartu,tak abmarš tam a když v Č.Lípě tak tam.Tam jede taky na pohovor 😵 ale záleží co mu tam nabídnou.No Koblížka je v nemocnici,nějak se napínala bo co 😕

meduna
autor
18. led 2010

a já se napnu taky brzo,protože to nejde,co s tím je kurňa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dadous
18. led 2010

jee tak asi je jasny že vam přeju tu českou lípu 😀

dadous
18. led 2010

ja to vzdavam 😠 tak medu hezkej večer u telky 😅

meduna
autor
18. led 2010

no tobě teda taky,to by se z toho jeden posral,tak až budu doma,si snad pokecáme,ráno to prej fachá 😉

nadis.h
19. led 2010

Ahoj holky,

Medu to by bylo skvělý kdybyste se vrátili do ČR. 😵

Jinač já byla v poradně.Vše OK. Akortá jak mě vyšla blbě ta cytolka tak mě mudr objednal na 29ého na ambulanci do špitálu,aby se mi podívali důkladněji na čípek.Ach jo. 🙄

coko.joko
19. led 2010

Ahojda,
nadi,neboj to bude v poho,je lepsi,kdyz to zkontroluje.......budes mit aspon jistotu,ze je vse v poho.
vcera zase ten kun blbnul to je opravdu uz na hov*o.... 🙄 🙄