IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. led 2010

a to já jsem si píchla těsně vedle NÍ 😕 nůžky,když jsem tkalcovala,taky umělkyně

coko.joko
23. led 2010

medu taky talent.....tak v tkalcovne jsem nikdy nebyla,ale verim tomu,ze kdybych tam pracovala,tak urcite neco predvedu 😀

dadous
23. led 2010

jsou v albu 😵

coko.joko
23. led 2010

dad,jsou krasny se tu uplne kocham,fakt sikovna holka.....jak dlouho delas jednu 😀

dadous
23. led 2010

😀 asi 15 minut 😀 ale kecala jsem u toho takže jsem musela dvakrat do prace abych to všechno stihla 😀

coko.joko
23. led 2010

coze jen 15 minut jo?to je dobry....ale fakt pekny...je videt,ze to ovladas.....

dadous
23. led 2010

no jo na tomhle nic není, hruza pro mě byl ten koš, fakt jsem rada že to mam z krku 😝 no ale ty zas umíš hezky zakusky 😅

coko.joko
23. led 2010

jsem zvedava na ten kosik,az bude v albu...
jo zakusky 😀 😀 😀

meduna
autor
23. led 2010

jsou krásný,Dadoušku my máme takový peřiny s Romanem,jak ty žlutý,tak ty modrý

meduna
autor
23. led 2010

no a tak dumám co jako umím já 😕 😕 😕

dadous
23. led 2010

no však to měl Lukaš povlečení, jenže rohy už se třepily tak jsem to rozstříhala a da mi to ještě na poblečení do postylky

meduna
autor
23. led 2010

hm,sedět a kouřit asi

coko.joko
23. led 2010

medu ja taky toho moc neumim 😀 😀 kdybych to secetla,tak me staci jedna ruka 😀 😀

dadous
23. led 2010

ty umíš udržovat pořadek 😵 😀

meduna
autor
23. led 2010

jsem dala sousedce,ta taky šije,mamka mi dala takový krásný povlečení s medvídkama,jenže jen na jednu postel,to když jsem byla ještě sama samotinká 😔 tak ona si z toho taky našila,povlečení do postýlky

meduna
autor
23. led 2010

no to umím,hlavně leštit kohoutky 😀 jak je na něm voda už jedu s hadrem 😀

coko.joko
23. led 2010

medu mas zitra volno nebo jdes do rachoty..

dadous
23. led 2010

no tak mi vypršla hodinka na pc 😝 už se sem dere dadouš 😝 tak mizím, a zítra v 5 jede do prace tak bodu mít poč jen pro sebe 😅 papa 😵

meduna
autor
23. led 2010

no Coko a já bych nepotřebovala žádnou 😀 jednou jsem pletla,teda pletla,jako pokoušela se o to 😕 to co vzniklo,nemá název,ale připomínalo mi to tu židovskou čepičku a měl to být svetřík na medvídka,tím jsem jako chtěla začít 😀

coko.joko
23. led 2010

jsem se medu bavila s cokotatou a rikal,ze teda ty kohoutky na tom hotelu jsou vzdy tak prelesteny,ze to jeste nikdy nevidel 😀 😀 😀 to bys u nas mohla porad...a to uz jsem vzdala 😵

meduna
autor
23. led 2010

zítra volno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak jdu na půdu s prádlem,pračka doprala 😝 😝 Dadoušku,ahoj a pěkný večer,pozdravuj Dadouščíhotátu 🙂

meduna
autor
23. led 2010

no přeleštěný na hotelu?to bych se divila,některý holky to maj hrozný,když se jim jukneš do pokoje,ale vyřiď Cokotátovi,aby si tam vše než neco použije řádně!!!!!!omyl vařicí vodou

coko.joko
23. led 2010

dad,mas rict dadousovi,ze az udela kos tak ma narok na pc.....
medu,pleteni,tak to uz vubec ja neumim,babicka me to ucila a ja se vzdy do toho zamotala,kdyz jsem musela porad delat hladce a obrace nebo jak se to plete....takze ja ti rikam me staci jen jedna ruka.... 😀 ale tvuj medvidek mel aspon krasnou cepku zidovskou

coko.joko
23. led 2010

medu,tak asi mel pokoj od tebe,protoze byl v soku jak je tam krasne uklizeno 😀 proc varici vodou?

coko.joko
23. led 2010

jo,utikej na pudu a ja jdu neco dat do briska a taky do vany musim.... 😵 😵 a pak asi budu koukat na telku a cekat na cokotatu az prijde kolem 24 hod.....tak super zitra budes taky odpocivat....a co zada pomahaji ti ty rehabky

coko.joko
23. led 2010

ty,jo jsem prase....jsem snedla ted calamari a ze jich bylo 😀 😀 pak me ma malej spat v noci,kdyz ho krmim takhle 😵 😵 v telce nic,tak je nuda 😀 😀

meduna
autor
23. led 2010

vařicí vodou aby si to raději vydesinfikoval,já teda osobně,kdybych měla spát na hotelu,tak si sebou beru savo.Jo v telce hovno,tak si jdeme pustit sanitku,si zase bobulím no 😎

meduna
autor
23. led 2010

no a malej si pak připadá jak na moři,když mu dáváš mořský plody 😀

coko.joko
23. led 2010

medu,sanitku u toho ja vzdy rvu jako blazen 😀 a ted me teda rozplace vsechno....no ja kdyz jsem na hotelu,tak si musim vse zkontrolovat....
jsem ted vylezla z vany a ze to da uz zabrat....taky jsem ted vyfotila pupek,tak ho nahraju a dam do alba....ale pripadam si jako velrybka 😀 😀 😀

meduna
autor
23. led 2010

no a proto futruješ mořský plody taky ne 😀 😀