IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
23. led 2010

😀 no vidis to me nenapadlo... 😀 😀 😀 proto se menim ve velrybku 😀 😀

meduna
autor
23. led 2010

a vždyť ten pupík máš pěknej,takovej normoš,nic obr,to se jen ty tak vidíš 😉

coko.joko
23. led 2010

medu 😀 😀 ty nekoukas na sanitku nebo co?......

meduna
autor
23. led 2010

ne,romotáta šel hnípat,je mu nějak blbě 😝 tak čumím na Wetten, dass

meduna
autor
23. led 2010

no a pes prudí,jako nějak nechce jít chrápat a já jí tady furt musim dělat zápasníka 😠 lozí za mnou s kachnou,nebo s hadrem a já tahám,hážu

coko.joko
24. led 2010

ahojda,
medu ja jsem koukala taky chvilku na Wetten dass,ale pak jsem sla do pelicku a pekne jsem si cetla cokotata prisel okolo 24hod.tak jsem zase vstala a kecala snim do jedny do rana... 😀 😀 😀
to vis fufinka je jako dite chce si hrat 😉

lenkacar
24. led 2010

ahoj holky tak jsem dneškem vysadila prednison,protože mi strašně bolí hlava a tak týden mám šílené stavy na vraždění vlastního manžela,jen ho uvidim cítím šílenou nenávist..takže končim..

meduna
autor
24. led 2010

čau Leni,no a už ho nemáš brát,nebo sis to sama určila,že na to pečeš,protože jinak zabiješ Vládíse?já to mívám i bez prednisonu 😀

lenkacar
24. led 2010

jojo medu sama jsem ho vysadila a seru na kontroly a na všechno ..musim si najít jinej smysl života ,tohle neni správná cesta ,lámu to přes koleno a mozek stávkuje ..brzy bych skončila v krimu

lenkacar
24. led 2010

14dní to šlo a pak šílené bolesti hlavy a ten vztek ,jak ho vidim nedokážu mluvit ..odpouštět ,nenávidim ho ..za to jakej je,jak vypadá ,jak mluví a jak debilně čumí a vůbec ..bléé

meduna
autor
24. led 2010

no znám to a moc dobře,jak se člověk něčeho chce křečovitě držet,tak to na just nejde a sere se ještě vše okolo.

meduna
autor
24. led 2010

a on do tebe nějak reje?

lenkacar
24. led 2010

v týdnu jsem měla problém s vedoucí a on to nedokáže pochopit a tím to spustil naplno ..tu mojí nenávist ..mám pocit ,že se mu nemůžu s ničim svěřit,nerozumí mi nebo nechce ,at jde do hajzlu ,ted šel ven ..jinak jsem ten měsíc v práxci přežila díky 4dílům knížky a dneska jsem to dočetla ..ve středu se balí a ve čtvrtek zbytek a od pátku jsem doma ..

meduna
autor
24. led 2010

kuwa,dvakrát jsem něco napsala a nejde to odeslat,furt se mi to sere na první stránku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
jakl jsi s Vládísem dlouho?

lenkacar
24. led 2010

medu začlo to tim ,že jsem chtěla poradit s pc a on na mě jak na debila zařval ,že mi to nebude řikat 100krát .. a to neměl dělat a od tý doby je to u nás hustý ..

lenkacar
24. led 2010

2,5 roku a mám pocit ,že trpim 100let

meduna
autor
24. led 2010

jenže chlapi,myslej jinak,to víme ne? 😀 a jsi smutná,že tam končíš,nebo jsi ráda.

meduna
autor
24. led 2010

aaa,panáček asi neměl náladičku 😀 😀 máš mu říct,že stokrát nemusí,ale že by stačilo jednou 😀

lenkacar
24. led 2010

no víš já se urazila a on mi to zopakoval takhle v něčem 3dny za sebou ,že jsem nesměla promluvit ,na nic se zeptata ,tak už se neptam jenom veju 😝

lenkacar
24. led 2010

nejsem smutná ,no leda v tom ,že jsem už pochopila co mám konečně dělat a končim.. a ve zkušebce ,to mě sere nejvíc ,jinak mám slíbenou fachu od března

meduna
autor
24. led 2010

v tom Lidlu?

lenkacar
24. led 2010

ne to ne ,v hadrech zase ,do lidlu bych nešla ..to neni na moje záda ..ale právě to znamená zase spousty nové práce s pc a vladís mi to přece nebude učit ..

lenkacar
24. led 2010

v tý telce je taky takový zoufalý hovno ..achjo ..mám depresi jak bejk ..

lenkacar
24. led 2010

jdu si číst meditační techniky ,třeba mi to pomůže přežít moje stavy

meduna
autor
24. led 2010

co by tě to učil,naučíš se to sama 😉 jo meditační techniky mám doma,zatím jsem se to nenaučila 😀 psycho jsem stále 😀

meduna
autor
24. led 2010

tak to si asi taky půjdu počíst,protože mám jít zítra do práce a už mám od rána průjem 😀 😀 a nehty zhryzaný,že bych blila

coko.joko
24. led 2010

tak jsem udelala bramborovou polevku a jsem uplne hotova..... 😉 jeste jsem chtela udelat rizek,ale nemam silu..venku opet chumeli,tak me to sere......
koukam jakou jste tu probehla debatu....
leni,ze ti ten Vladis nepomuze,pri tom to delas i kvuli nemu 😠
medu,ty porad kouses nehty to uz nemas zadny ne?

meduna
autor
24. led 2010

čau Coko,ne nemám,je to hnus,ale jsem jak hlodavec 😠 😠 přijdu později,jdu na procházku se zvířetem,se nějak nuďánkuje 😒

dadous
24. led 2010

ahoj, tak dadouš mi odjel a tady nikdo, sem si to myslela 😅
leni ten vladís ti dava 😠
medu bacha abys neměla předkus od toho ohryzavaní 😅
coko řízek bych si dala taky 😅

lenkacar
24. led 2010

holky urvala jsem si 1neht a mám jako dost ..to byla bolest jako kráva a kdybyste viděly toho chudáčka co mi zbyl po vietnamským zásahu to byste čučely,list papíru je silnější ..připadam si jako bez nehtu ,je to citlivý jako bejk.. 😝 ,pokusim se to ještě 2měsíce vydržet ,pak uštípat štipkama na minimum a urvat zbytek tipů a končim z nehtama ,jo bylo to krásný ,ale nejsem člověk co leze někam pravidelně,každá závislost mě odrazuje ..proto nepiju kafe a ani nekouřim a 😀 😀 😀 ani nesouložim