IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
24. led 2010

dad,ale ty jsi mela malo,nez si otehotnela,ale ja se za chvilku neunesu posledni 2 mesice,teda mazec jak me to leze nahoru,zacinam mit depku z toho...a to mam jeste pulku pred sebou 😒

meduna
autor
24. led 2010

coko,vždyť nevíš jak vypadám,začínaj se mi nebezpečně třít stehna o sebe 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dadous
24. led 2010

no ja ted začínam pěkně otejkat, teda hlavně nohy, budu muset vytahnout pantofle z kufru a dat tam větší 😅 no ja to vidím že se na těch 20 kilo dostanu 😠 už mi chyběj jen 4 kila 😅

coko.joko
24. led 2010

medu nevim,ale podle fotek vypadas na hubenoura 😉
dadouska neznam nama foto v albicku,ale taky si myslim,ze neni zrovna z tech tlustych 😉 20kilo..no to budu mit taky..ja zatim teda neotejkam,ale kynu... 😀

lenkacar
24. led 2010

medu u vás to je nějaký složitý ,tady to s tebou vyplní bába na místě a o kč tam nikdo nic nepíše kolik bys chtěla to většinou až u dotazníku na práci konkrétní

meduna
autor
24. led 2010

no tak já taky přibírám,ale má to háček,nic ze mě nevypadne za těch 9 měsíců co to tady s váma prožívám,takže kynu pro vás 😀 😀 děláte mi chutě se žrádlem a já neodolávám a tak to vypadá 😀 😀 😀 takže za moje obžerství můžete vy 😎

lenkacar
24. led 2010

medu čim jsi starší nějaký to kilko je jen dobré na vypnutí pleti 😀 😀 😀

dadous
24. led 2010

jo medu je hubenour 😵

lenkacar
24. led 2010

já jsem teda nejvíc vypnutá na prdeli a ve stehnech asi tak 20kg tuku 😀 😀 😀

lenkacar
24. led 2010

tak jdu na telku papa holčičky moje rozdivočený

meduna
autor
24. led 2010

jo medu byla hubeňour,Dadoušek mě viděla v létě.Leni máš recht,budu žrát,seru na to,alespoň budu vypnutá 😀 😀 😀 ale je mi záhadou,že se mi to vypíná jen na břiše a prdeli,jo a stehýnka taky

coko.joko
24. led 2010

no to ja jsem teda vsude tad rozjeta a to se me vubec nelibi,nerikam,ze jsem byla jako vyzle pred tim,ale na zakladce a na ucnaku jeste jo 😀 😀

meduna
autor
24. led 2010

to já byla právě vždy jako z Dachau

dadous
24. led 2010

coko mrkej do alba dadoušek 😅

meduna
autor
24. led 2010

Leni,tak pa,ani jsi nenapsala co tě tam tak táhne k tý bedně 😉 co dávaj pěknýho?

dadous
24. led 2010

teda kobyla se zas coura 😠

meduna
autor
24. led 2010

no teď to chci napsat,že Pardubickou by nevyhrála tahle kobyla 😀 😀 ty vole ta fotka 😀 😀 😀 jak sraz třech z dachau 😀 😀 😀

dadous
24. led 2010

to mužem říkat že to jsme byly ještě holky hubeny 😀 ale ja myslím že ty vypadaš furt stejně 😕

meduna
autor
24. led 2010

jdu na chvilku na bednu,možná bude sanitka...dneska konečně.proč se to tak couráááááá,to neni na moje nervy,kousat neni co,tak hulim jak pitomá vzteky 😠

dadous
24. led 2010

je to brzda 😠 😠

coko.joko
24. led 2010

Tak jsem se po 2 hodinach konecne dostala na kobylu,ale opravdu to je o nervicky....cokotata me musel dojit pro veceri,protoze jsem hotova....
dadousku teda ty jsi hubena jak lunt a medu taky....no bylo by super,udelat srazika,ale to asi pujde tezko 😉 kdyz je kazdy z jineho kouka...no ja to mam kousek k dadouskovi,kdyz jsem u nasich v lete 😀 😀

coko.joko
24. led 2010

tak ja jdu do koupelny a spat,prezrana a unavena.....

dadous
24. led 2010

😅 až pojedem na nakupy v letě tak se někde scuchnem 😵

coko.joko
25. led 2010

Ahojda,
myslis dad,jako v Hradci?.. 😵
holky me se tak nechtelo dnes vstavat....jsem ted vylezla a sla bych znova spat 😎

coko.joko
25. led 2010

Teda kde jste holky....
tady od vcera chumeli..a uz mam po nalade,hrozny poco... 😀

nadis.h
25. led 2010

AHoj tady svítí oskar. 😀

coko.joko
25. led 2010

ahoj nadi,poslat oskara ke me.. 😀 😀 at se ohreju,zima je velka....brrr

nadis.h
25. led 2010

Oskar svítí,ale kosa jak v Rusku. Je tu -10 možná víc. 😠

coko.joko
25. led 2010

Tady je +3,ale oskar nikde jen porad neco pada z te oblohy a me to hrozne rozciluje 😀 jsem se tesila,ze tu bude uz jaro a ono prd velebnosti.....

nadis.h
25. led 2010

Hahahahaha vtipálková-... 😀 Prý jaro.Tos i ještě počekáme.