IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. únor 2010

Dadoušku,ale Karel to hodí na ty svoje noviny,nebo jen tak lážo plážo,kde ho napadne?jo Coko,Karel je pes

dadous
2. únor 2010

coko chapeš spravně 😅 jo a už vím proč mi tak puchly nohy, normalka jsem to měla z kafe, jsem si davala tak jedno nescafe s mlíkem denně, a ted ho už tejden nepiju a mam klid 😵

meduna
autor
2. únor 2010

já jako nechápu,že ona si zaštěká na to že něco chce,třeba dolu z lavice,nebo že si chce hrát,ale jak jde o sraní,nebo chcaní,tak neudělá nic a ptám se jí a ona kouká jak bloncka

dadous
2. únor 2010

medu noviny ma tady v kuchyni, ale když tu sedím u poče tak to na ferovku hodí do obyvaku a zmizí jak tichej prd 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no protože kafe zadržuje tekutiny v těle,já před krámama,jsem jak baňka,protože kafe chlastám furt a těhu je taky jinej stav,zrovna jako krámy

coko.joko
2. únor 2010

medu,to je jeste stenatko 😀 😀
dad,to je mozny,protoze kafe odvodnuje a me rekl dr.ze kdyz me budou otekat nozky,tak si mam koupit ty puncochy a nosit je pres den a na noc sundat a nebudu mit kak krece,tak napuchle nozky a taky mam jist magnezko hodne

dadous
2. únor 2010

no jo jsem netušila co mi jedno kafíčko uděla za paseku 😕

coko.joko
2. únor 2010

stejne ty chlapi to maji vse jednodusi nez my zeny 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

me tedka zaclo taky chutnat kaficko a piju ho uz tak 14 dni a pozoruji,ze mam ty nohy tezky 😉 takze se na to asi zase vyprdnu 😵

dadous
2. únor 2010

no tak coko ja kdybych si vzala punčochy tak by se ta nateklost navalila nahoru 😀 včera jsem klečela, jsem něco skladala na zemi a když jsem se pak zvedla tak jsem měla stehna jak ten salam mozaika, jestli ho pamatujete 😅 jsem se musela smat jak to hnusně vypadalo 😀 😀 ty vole jsem dobra zrudička ted v těhu 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

já jsem těžká celá 😝 😝 čekám toho rudýho hnusa 😠

dadous
2. únor 2010

no jo to zas bude pak si zvyknout na kramy 😝 😅 😀

meduna
autor
2. únor 2010

Dadoušku zrůdička 😀 😀 ty tak kecáš,já chci bejt taky těhuzrůdička a ne jen zrůdička 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

no já si na ně ještě nezvykla a to už krámuju od 11 😖 😖

coko.joko
2. únor 2010

se smeju......
dad,to je prd ja jsme jak vorvan a nejlepsi je cokotata,ten me porad rika,jak me to slusi 😀 😀 a vcera jsem si vyfotila ksicht a pekne nateklej..a pak jsem rovnala naco do lednice a rvu na cokotatu,at me jde zvednout,ze me to uz nejde 😀 😀 takze nejsi sama dad......
medu ja jsem taky byla vzdy pred tetou nafoukla jako prase a hrozne jsem zrala 😀

dadous
2. únor 2010

😀 no fakt, ja to nemyslím šeredně, ale prostě jak se to tělo mění, tak některy věci nejsou moc hezky 😀 však neboj, musíš hodně požehlit u doktoru a pak hura do boje a taky budeš psat jaka jsi těhuzrudička 😀 jsem zvědava kdo tady letos první najde // 😅 medu musíš, musíš 😀

dadous
2. únor 2010

😀 😀 😀 jo coko to je přesny 😀 😀 taky funím jak lokomotiva 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

me teda nevadi 😀 dva dny zeru prasky na bolest a pouzivam tampony,takze v poho....vlozky nesnasim a neumim si predatavit,ze me je daji v porodnici 😀 😀 to bude neco.....
medu neboj taky budes zrudicka a krasna.....

meduna
autor
2. únor 2010

jo ,ale co dělat,aby to vyšlo 😠 😠 😠 někdy dumám,mám ještě něco podstoupit,nebo ne?jako vyšetření myslím,ale oni stejně asi taky nic nevymyslej

dadous
2. únor 2010

mě vždycky z tamponu bolela kačena, ji mam asi nějakou citlivou 😀

coko.joko
2. únor 2010

ja to necham medu a lene....ja uz nechci letos bejt tehu 😀 😀 staci me tohle opravdu...
medu a proc musis cekat tak dlouho na dalsi pokus a ty chodis do Plzne a platite si to sami

meduna
autor
2. únor 2010

tak tampon jsem nenosila nikdy,mám ji asi malou a zahnutou 😵 😵 ale jednou jsem to prubovala a málem jsem omdlela,hnus Velebnosti

coko.joko
2. únor 2010

no,ja si zase neumim predstavit,nosit vlozky....to je proste pro me neco hroznyho,porad se hlidat,jestli jsem neprotekla atd....takhle dam tampon a mam klik 😀 😀 protoze vy jste holky jak vyzlicky,tak proto vas to tlaci,to ja co jsme kreva a mliko,tak to snasim dobre 😀 😀 😀

dadous
2. únor 2010

no medu když to vyšlo jinejm , tak vam to vyjde taky, ja spíš myslím že je na hovno to dojíždění, to taky určo uděla svy 😕

meduna
autor
2. únor 2010

jo platíme to ☹ no dlouho proto,protože Romotáta po tom posledním už řekl,že nejde nikam,no krapet jsem ho usměrnila,tak prej v září,no a ani v září nevím,zda budeme mít peníze.Te´D jsme dobře v prdeli,jedeme do mínusu

meduna
autor
2. únor 2010

no je to na hovno to dojíždění,ale kam jinam,tady do Erlangenu nejdu ani za nic

dadous
2. únor 2010

ne ja myslím , třeba aspon od toho oplodnění zustat tady v čechach do krevního testu, je jasny že po oplo ti ta cesta nepřida 😕

coko.joko
2. únor 2010

medu a tady v nemecku,kdyz mas nemeckou pojistovnu a romotata taky tak proc to nezkusite tady....to musi bejt drahy jako samoplatci.....ja vim,ze nas by to ted stalo pres 70tisic...teda v Brne....

meduna
autor
2. únor 2010

no taky možnost.kdybych měla prachy,tak bych si platila vzp v česku,ale nemám

coko.joko
2. únor 2010

a vedi vubec treba ty dr.kde je chyba....