IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. únor 2010

medu nadis ma podobnej problem jako ty?

meduna
autor
2. únor 2010

Coko já byla tady v Erlangenu na pohovoru,jako katastrofa,nezájem,připadala jsem si tam jak debílek,tak jsme s Romanem řekli,že tam teda ne 😠 a nemaj prodlouženou kultivaci a jiná klinika tady v Norimberku neni,jen ta v Erlangenu

meduna
autor
2. únor 2010

jo stejnej,taky nemá vejcovody jako já a já mám ještě krapet upravený vaječníky 😖

meduna
autor
2. únor 2010

ale kde zjistit,proč jsem reagovala tak na ten agolutin,to mě zaměstnává,možná to byla jen nějaká náhoda,fakt nevím

dadous
2. únor 2010

no tak proč nezkkusíte ten genet v LB, dyt to pak maš kousek k vašim ne? už z toho koktam 😀

meduna
autor
2. únor 2010

no protože je to přes 400kkkm 😀 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

aha,takze neco jako v Brne....jen prachy a nic......
ale to je skoda,protoze jeden znamej byl ve statni nemocnici tady v Düsseldorfu a stalo je to babku,leky si sehnali z holanska a hned na prvni pokus a maji uz 6 lety dvojcatka..pak jsou tu soukrome,ale to calujes je to na hovno...

meduna
autor
2. únor 2010

no promluvím s romotátou.ale ještě větší problém kkkde vzít prrrachy 😀

dadous
2. únor 2010

no a už to na tebe skočilo 😀

coko.joko
2. únor 2010

ja myslela,ze namas jen jeden vejcovod....a ten agulutin to delala co,protoze ja ho mela taky poprve i po druhy a stal za hovno

meduna
autor
2. únor 2010

no nevím na kolik by nás to tady přišlo,ta kráva v Erlangenu říkala,něco kolem 2000Eur a to s tím,že polovinu zahradí AOK

dadous
2. únor 2010

to je v prdeli, tak tahněte do čech a maš to 😅

coko.joko
2. únor 2010

tak holky nekoktat 😀

coko.joko
2. únor 2010

coze 2000 euro to je mazec teda.....se posrali ne......proto vsechny skopcaci jezdi smer CR.....protoze tam je to levnejsi

meduna
autor
2. únor 2010

agolutin je ale dobrej,vlastně nejlepší ze všech těch sraček co se dávaj,ale já byla jak v ohni,obr pupeny od prdele dolu,hrozný,myslela jsem další Palach

coko.joko
2. únor 2010

palach 😀 😀 😀 a byl to agulatin,nebylo to neco jineho treba jina reakce na prasky a nebo na injekce.....me po tom bolely nohy a byla jsem hrozne unavena

meduna
autor
2. únor 2010

tam to vyjde taky na 2000Eur,ale máš prodlouženou kultivaci a asi je to levnější v tom,že když už maj skopčáci vyplácaný tři pokusy,tak by je to stálo třeba 6000,nebo já nevím.Ale četla jsem,že někdo platil asi 800Eur,asi záleží na pojišťovně a klinice,ale jak jsem psala v okolí Nbg,neni nic jen ten Erlangen

dadous
2. únor 2010

ty jo to jsou palky 😕

meduna
autor
2. únor 2010

agolutin,píchala jsem si ho po transferu,třikrát mi neudělal nic a po čtvrté jsem byla Palachová a musela jsem ho hned vysadit,pak to přešlo,tak usoudili,že to bylo z něho,ale nikdo mi neudělal žádné vyšetření,tak se můžeme jen domnívat.

meduna
autor
2. únor 2010

jako ta kráva mi tenkrát řekla,aha vy už jste byla na IVF,tak to se musí prověřit jak to bude s pojišťovnou a placením,možná nemáte už nárok,tak jsem jí řekla,za prvé to bylo před 15lety a za druhé to bylo s jiným manželem a za třetí,ještě bych teda podle zákona měla mít nárok na jeden hrazenej pokus,no a pak jsme tam volali a naše karta najednou nebyla,odběry zatoulaný,tak jsme jim žekli až to najdou,ať nám to pošlou a čau

coko.joko
2. únor 2010

jo ten se picha po transferu...ale to je fakt divny a tak misto toho neco jineho....
to jsou palky to je sileny,by ten clovek musel krast.....

coko.joko
2. únor 2010

to je v prdeli jaky to jsou vychcanci to se me chce akorad blejt....to rikam presne jako Brno.....a okolo Plzne neco neni jako jiny Car.....a kde bydli vasi.....treba tam nekde okolo a pak bejt u rodicu

dadous
2. únor 2010

moje řeč coko 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no Coko,realita je bohužel taková,mě je 36,romanovi 44,máme dvě oplodka spolu za sebou a díky nim,nic,žádné úspory.jako my nemáme z čeho totiž šetřit,jelikož on je rozvedenej a platí na dvě děti a tady je to udělaný tak,že chlap je odrbanej do životního minima

coko.joko
2. únor 2010

ja vim medu,je to tezky a realita jeste vic,ale preci musi bejt nejaka cesta jak na to..a preci to nevzdas...musite jeste zabojovat a uvidis to vyjde ja tomu porad verim,ze letos to bouchne

dadous
2. únor 2010

holky ja bych si dala víno 😕 😅

coko.joko
2. únor 2010

dad,to ja ne,ale ujizdm na pivu,kazdy den 2 sklenky pivecka a jsem spokojena 😀 😀
medu a jak babovka

dadous
2. únor 2010

na pivo se těším v letě na zahradce 😀

coko.joko
2. únor 2010

no to ja taky,ale ted me taky chutna si tady kupujem bud Budvar a nebo Plzen a je moc dobry 😀 😀 pak se divim,ze mam takove prsa....
kde mame medunku,sla vytahnout babovku asi 😵

dadous
2. únor 2010

jo kdoví jestli ji nespalila 😅
😀 aha tak ja pila špatnou značku piva 😀 😀