IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. únor 2010

já mám malou a ještě to mám zředěný s mattonkou

meduna
autor
2. únor 2010

a ty nemáš doma vínečko jo 😕

dadous
2. únor 2010

no nemam, a to jsme byly včera na nakupu 😠 když ja si vždycky vzpomenu, když sedím u netu 😀 a ja to taky ředím 😵

coko.joko
2. únor 2010

teda dadousku ja ti poslu mam tu moc flasek 😀 😀 a ja vino nepiju...
medu u vas prodavaji Mottoniho 😕 😀

dadous
2. únor 2010

teda coko to byla pořadna halda nadobí 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

no to byla ti povim 😀 😀 😀 ba ne ja hledala na netu najaky pisnicky detske,ale zadny nemuzu najit 😒
medu se nam pekne opiji.... 😀

meduna
autor
2. únor 2010

ne Coko neprodávaj ,bohužel,vždycky jedeme z Čech a auto má čumák nahoru,jak jedeme naložený,tak jedeme jen po zadních 😀

dadous
2. únor 2010

coko jako ukolebavky, nebo na 😅 co dětsky?

coko.joko
2. únor 2010

medu,to je jak u nas 😀 😀 😀 taky mam spoustu veci z CR,ale kdyz pak dojdou to je pruser 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

chlastám to víno a ještě k tomu žeru tu suchou hnusnou bábovku,to je kombinace 😝 Coko,největší průser je,když dojde polohrubá mouka 😕 nebo hrubá,to skopci nevedou

dadous
2. únor 2010

medu to je zvlaštní že maš suchou babovku když je ze šlehačky 😕

coko.joko
2. únor 2010

dadousku delam video a potrebuju tu pisnicku a nebo nejakou pomalou a pekny slova...prckovi zpivam ja to staci... 😀 😀
medu maji tu mouku polohrubou..... 😉

sladkolen
2. únor 2010

Ahoj holky ,,snažilky,,. Jmenuji se Lenka a patřím ke snažilkám již čtvrtým rokem. Zatím stále bez úspěchu. Mám za sebou dvě neúspěšné umělé oplodnění a musím přiznat, že na třetí se nechystám. Nemám na to ani finančně a hlavně ani duševně. Včera jsem byla u svého gynekologa a on mi napsal doporučení na imunologii k paní Zdence Ulčové-Gallové. Nebyla jste některá u ní? Zajímalo by mě jaká je. Předem všem snažilkám děkuji za odpovědˇ. Nevíte její ordinační hodiny?

meduna
autor
2. únor 2010

no je hnusná jak svině,jako návštěvě chutnala,ale já vím sama nejlíp jak chutná a je hnusná,taky je mi to divný.nejlepší je ta margotková

coko.joko
2. únor 2010

tak na me nemas medu ja mam pytlik pistacii,4 nanuky a cokoladu a porad bych zrala.. 😀 😀
dad,taky me to udivuje,ze je ta babovka sucha 😅

meduna
autor
2. únor 2010

ahoj Sladkolen,slyšela jsem o ní,že je to kapacita,ale nebyla jsem tam i když bych možná měla,jsem taky adept 😝

meduna
autor
2. únor 2010

aha tak v dízlu máte polohrubou jo?my tady ne

coko.joko
2. únor 2010

medu tak mas udelat tu kynutou jak delam ja....je to rychle a ted jsem to flakla na plech a na to dala mak,tvaroh,a povidla a je to uplne super.....kdyz to udelam ja tak to zvladnes i ty 😀
ahojda sladkolen,tak v tom ti neporadim,tu pani neznam 😵

meduna
autor
2. únor 2010

holky a co chcete,víte přeci jaká jsem Retigovka

dadous
2. únor 2010

to jmeno mi něco říka, ale nemam zkušenost 😕

coko.joko
2. únor 2010

medu ja jsme taky Retigovka,ale tohle je fakt dobra.......
no mame a vy taky chces nazev jak se jmenuje je po celym nemecku 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

holky to je pruda a nuda bejt sama doma a zvlast dneska me to nejak hrabe na mozek 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

jo chci, piš cokomámo

dadous
2. únor 2010

dneska jsem měla kolač, tvaroh , mak a povidla a byl vybornej 😵

meduna
autor
2. únor 2010

no já byla pološílená ,když jel Romotáta dříve na služebku

coko.joko
2. únor 2010

Diamant-a na tom musi bejt napsano-Instant Mehl lockr und Riesselfühig a cislo 405.....snad jsem to napsala spravne 😉 ale to poznas,ale myslim ze jo.....mam v Kasslu znamou a ta je tu uz 40let a kdyz nevim tak volam a ona me vzdy poradi kde to sezenu....ne teda vse,ale vetsinou jo 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

😀 dadousku ja mela tu buchtu taky jeste dnes k snidani a taky byla dobra 😀 😀 no me to jinak nevadi,ze je pryc,ale dnes jsem nejak rozhozena uz od rana 😅

meduna
autor
2. únor 2010

Coko já mám jednu ta je 405,ale to je feinmehl,to znamená hladká,pak tady mám :Type:605 Franken Gold,a taky fajn 😠

dadous
2. únor 2010

coko tak hod recept, ja udělam o víkendu rodině radost 😅

dadous
2. únor 2010

holky tady zas kyda, to je hrozny, to bude tát ještě do června 😠