IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. únor 2010

no já to myslela tak,že je to tvoje pravděpodobně 😕 poslední těhu a to si musíš vychutnat 😵 😵 😵

meduna
autor
2. únor 2010

na hrubém rohozci,nebo jak se to jmenuje,ale bohužel jen jednou 😖

coko.joko
2. únor 2010

ja nevim jsem to nasla na netu tak jsem to udelala a je to fakt dobry no na plech jsem to flakla ted a vyslo to,pokud teda nemas mega plech 😀
medu to tehu taky neni na me....... 😵

dadous
2. únor 2010

no to je poslední těhu, ale není to pro mě vubec hezky období 😝 omlouvam se tam nahoru 😅
coko už ani nevím jak se to tam jmenovalo, co ty medu vzpomeneš si kde jsme se scuchly? nějakej zamek 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no já vím,že je to záhul být těhu,ale přesto je to zázrak 😵 😵

coko.joko
2. únor 2010

tak me napsal cokotata,ze dostal pukem do tvare a ma to natekle 😒 hlavne,ze ma zuby a nema rosekanou tvar...

meduna
autor
2. únor 2010

Hrubý Rohozec,je to tam u nás v severních čechách 😵 😵 😵

dadous
2. únor 2010

už vím, hruby rohozec 😵

meduna
autor
2. únor 2010

chudák Cokotáta ☹

coko.joko
2. únor 2010

to je zahul me by se libilo,kdyby me to nekdo odnosil a pak me to dal narozeny a to uz bych brala 😀 😀 ale nemuzu si stezovat,protoze jsem na to cekala pres 5 let,tak uz 🤐 🤐

dadous
2. únor 2010

au pukem to musí bolet, hele coko to budeš muset pak pofoukat 😵

meduna
autor
2. únor 2010

holky ať už je ta zima pryč,jinak uhniju asi,jak neni sluníčko ,tak mě hrozně hryže hlava a mám lupy až na prdeli a nepomáhá nic,ale jak mě hryže hlava 😲 😲 😲 😲 😲

coko.joko
2. únor 2010

tak to neznam kde to je mam mezery v dejinach 😀 😀 jeste,ze tu neni cokotata,by me hned vzdelaval 😀

dadous
2. únor 2010

no ja si taky nestěžuju ale těch 6 měsícu by mi to asi stačilo 😅 tyhle poslední tři jsou ble 😝

dadous
2. únor 2010

medu mě taky to počasí ubíjí, možna proto mě ani to těhu moc neba 😖
coko severní čechy

coko.joko
2. únor 2010

no to je chudaka musela to bejt prda a udelal mu to nas hrac,ale nechtene,ted v buse leduje,tak jsem zvedava ja kbude vypadat rano....
medu hlava te hryze,tak si kup na lupy prodavaji sampon s kofeinem a je vyborny cokotata ho pouziva a ma vlasky krasny,zadny lup......

meduna
autor
2. únor 2010

já jsem se vždycky strašně na těhu těšila,když jsem byla mladá 😨 ale pak jak to bylo,tak jsem byla hotová.já jsem si vždycky přála vědět jaký to je,cítit mimi v sobě,ale teď chápu i ty,které by to přeskočily

dadous
2. únor 2010

coko ten v tom buse taky straví asi mladí vid? 😅

meduna
autor
2. únor 2010

no moje milovaný severní čechy 😵

coko.joko
2. únor 2010

Severni cechy tak to si mela krasny vylet dadu....medu tam asi nekde bydli ne? 😉 ja bych brala 2 mesice to by me stacilo,ale to by pak bylo deti na tom svete 😀 😀 no mluvim o mimi a uz se tam hybe a kope me 😵 auuu

meduna
autor
2. únor 2010

Coko,to já vše mám,ale bohužel,chumelí se mi z palice,jak se podrbu 😀

meduna
autor
2. únor 2010

no v Český Lípě

dadous
2. únor 2010

coko scuchly jsme se na pul cesty, medu byly u rodiču a vyšel nam z toho ten hruby rohozec 😅 pěkně fifty fifty 😵

coko.joko
2. únor 2010

medu no vzdyt je snih a zima,tak tobe se chumeli z hlavicky,az bude leto,tak ti pujde zase para 😀 😀 😀
dadousku presne v buse a v letadle je jak doma....... 😀 😀 😀
no jo Severni Cechy jsou krasny......kde bydlis presne........

meduna
autor
2. únor 2010

jo Lípa,to je můj milovaný strom,tady je máme před barákem,jak kvetou ,to je vůně,sice slintaj hnusnej sliz,ale je to můj milovaný strom,už jsem Romotátovi říkala,až zaklepu tak ať mě nechá spálit a jebne mě pod nějakou lípu,ale v Česku!!!!

coko.joko
2. únor 2010

Ceska Lipa,tam mam kamosku,ale nikdy jsem tam nebyla 😵
jo dad,to chce pekne na pulku....

meduna
autor
2. únor 2010

no jsem zvědavá co mi z palice půjde v létě,jestli to bude ta pára 😀 ale v zimě mi vždy chulelí takhle z palice-fuj 😝

meduna
autor
2. únor 2010

aha,a odkud se znáte?

dadous
2. únor 2010

no medu hlavně aby nezačlo rašit nějaky listí 😀

coko.joko
2. únor 2010

ja chci taky spalit a pak chci rozprasit do more k delfinum 😀 😀 😀 😀