IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. únor 2010

no vidíš a to mě nenapadlo,to se může stát,nebo abych nezačla tak pěkně vonět a slintat jako ta lípa 😀 😀

dadous
2. únor 2010

ja taky nechci do země, ale spalit a pak at mě vysypou kam chtěj, to už mi bude šumak 😀

dadous
2. únor 2010

😀 no na ty slinty si dej bacha, přestane těsnit huba a je to hned 😀

coko.joko
2. únor 2010

ona pochazi z Hradce,tam jsem sni pracovala v cukrarne a nasla si kluka a ten byl od vas a po trech letech si ho vzala a odesla snim tam.....tak to mas......

meduna
autor
2. únor 2010

fakt jo?moře je pěkný,budu o tom přemýšlet 😀 😀 😀 ale víc se přikláním k lípě,asi chci být na jednom místě a najít klid 😵 to moře mi přijde moc divoký 😕

coko.joko
2. únor 2010

medu takze si to jeste rozmysli,protoze to je blba vyhlidka slintat 😀

meduna
autor
2. únor 2010

Dadoušku,to už je dávno tady,jak usnu tak netěsním 😖 kde jsou doby,kdy jsem to měla ošéfovaný a těsnila jsem 😖

dadous
2. únor 2010

taky se parkrat probudím s otevřenou tlamičkou 😀

meduna
autor
2. únor 2010

jako se asi musím podívat,jestli Fufina nenosí hodinky 😕 padne půl 11 a je nervní jak sáně v létě a jde do ložnice do pelechu 😕 dělá to Karel taky?

meduna
autor
2. únor 2010

a taky jsem se chtěla zeptat,ráno to jsou scény,než jí nandám popruhy,strká si packy na oči,pak padá jak zdřevěnělá schválně na bok a nechce si je nechat nandat,dělá to taky Karlos

dadous
2. únor 2010

jo ten to ma ted posunuty co jsem doma, ale jak byl zvyklej že se chodilo kolem jedenacty spat, tak ted kolem pulnoci už leží na posteli a když rozsvítím, tak zvedne hlavu, jako, no kde jste? 😅

meduna
autor
2. únor 2010

to ona ne,zajede do svojeho pelechu,pak z něho vyleze,protože je jí tam asi vedro a hnípe pod postelí,na podlaze jak žebrák 😠 a to má super pelech a jak přijde,tak vyjede a jde zase do pelechu a lehne na záda a musím jí hladit po pupíkách

dadous
2. únor 2010

karel nema popruhy, ma jen obojek, ale když mu ho chci zapnout tak se točí dokolečka 😀 a takhle nam karel dřevěněl, když jsme mu chtěli nandat obleček 😀 to byla prdel, stal jak na chudach 😀 a nehnul se z místa 😀

dadous
2. únor 2010

musíme to jít pochcat 😝

meduna
autor
2. únor 2010

no to ona dělá taky,ale jen ráno,začne si packama jezdit po očích,pak se nahrbí jako do oblouku a padne na bok 😀 😀 jo a nejlepší je,když jí češu,tak jí říkám:krásnááá,ta je krááásnáááá a ta stojí jak socha a prsí se 😀 a čumí,jestli na ní koukáme

dadous
2. únor 2010

😀 je to héérečka 😅 karel trochu zapad do sněhu a čuměl jak vrana, vochcal manťak a mastil domu 😅

meduna
autor
2. únor 2010

to bych taky tak chtěla,aby se vychcala a mastila dom,ale ona miluje ten sníh,rajpe rypákem jak prase a najednou jako by dostala elektriku a vylítne a lítá jak pako a nedej bože,že se vysere,tak to pak má tisíc čertů 😕

dadous
2. únor 2010

von odpo tak líta ve sněhu ale jak je za barakem tma , tak se mu moc nechce 😅

dadous
2. únor 2010

coko nam vytuhla na klavesnici ne? 😅

meduna
autor
2. únor 2010

ze začátku bylo dobrý,když neznala zvuk tramvaje,nechtěla domu,ale jak přijela tramvaj a odfoukla,tak zahrabala jak svině a jela jak kuna,ale teď už to zná a nic.a nemůžu jí dostat dom,táhnu jí,ona se zastaví a packu dá do polohy jako hitler,položí na vodítko a čumí

meduna
autor
2. únor 2010

no vypadá to tak,že vytuhla.A v kolik se vrátí Dadoušek

dadous
2. únor 2010

😀 srandistka, to karel je strašpitel, někde něco křapne a už letí domu 😅

meduna
autor
2. únor 2010

a snese jí Karel,kdyby jsme s ní přijeli?

dadous
2. únor 2010

rano v šest, ted dělaj furt dvanactky 😝

meduna
autor
2. únor 2010

jo dávám jí konzervu,ale přijde mi ,že má řídkej případ z ní

meduna
autor
2. únor 2010

fuj,tak to je hnus teda Velebnosti ty dvanáctky 😝

dadous
2. únor 2010

to asi než si zvykne 😕 to ne, by jsme ho daly asi k našim , pže von by ji furt chtěl obskakovat, von je uchyl 😖

dadous
2. únor 2010

no to mi povídej, měli to mít jen do konce ledna , ale protahly jim to zatím do dubna a pak se uvidí 😠

dadous
2. únor 2010

ty vole ten malej mi dava, takova malinka nožička pod žebra to je teda pocuc 😠

meduna
autor
2. únor 2010

no ,ale kdyby nehárala,tak je to stejně jedno,to by mohl dělat co by chtěl a nic 😀 a ona je oproti němu velká jak svině,třeba by se jí bál