IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. únor 2010

hele a vy jste byly na genetice?

meduna
autor
2. únor 2010

ne,protože on mi řekl,a co jako chcete zjistit,a co pak,kdyby jako něco?

meduna
autor
2. únor 2010

a taky mě napadlo,že jsem teď třeba čekala holčičky a proto potratila,že třebamoje tělo je nechtělo,já vím zní to blbě,ale je to možné

dadous
2. únor 2010

no tak tím spíš bych tu genetiku chtěla a pak ti mužou dat jen kluky 😕 to je doktor debil, vždyt ta genetika by měla bejt zaklad, pro uměly oplo 😕

meduna
autor
2. únor 2010

no já vím a mám nerva z toho,ale víš jak to je?chceš to moc a jsi omezená ve výběru,protože každá cesta jsou další peníze na víc 😢 😢 nevím jak to bude v září,možná půjdu jinam,ale zase mám nerva,že to bude zase nanovo a vše od začátku a další peníze ,které nejsouv prdeli,to je fakt dilema

meduna
autor
2. únor 2010

to víš,že to tady řeším,jak napíšeme do klinik a kde mě vemou atd,atd,ale to je jen moje snění,oni pak stejně hrabou jen peníze.No ještě mám jednu kamarádku a ta dělá v Motole a má známé,tak se furt přemlouvám jí napsat a poprosit o pomoc,protože vím,že má kontakty,ale je mi to taky trapné,protože s ní nemám dlouho kontakt,ale vím,že mi vzkazovala,že mi pomůže

dadous
2. únor 2010

no ja vím že to s prachama je na hovno, ale než zas vyhazovat peníze ted jen tak , tak bych to nechala třeba ještě za rok. hele a zeptat se tvyho gyndaře jestli by vam tu genetiku neudělali v němec, teda nevím kolik by to stalo ale zeptat se ho na to 😕

meduna
autor
2. únor 2010

ne to je debil,ten to ví a netankuje ho to taky,už jsem za ním byla a ptala se ho.Pak jsem se ho ptala na ten potrat a alergii a taky nic,prej je to normální 😒

meduna
autor
2. únor 2010

on je nasranej,že jsem šla do čech,ale to jsou tady všichni ,tak nemá cenu ani jít k jinému

meduna
autor
2. únor 2010

tak já jdu do pelechu,ráno vstávám 😝 😝 😝 to budu mít očka jak čárky,jak říkáme my u nás jak veverka p..u 😀 😀

meduna
autor
2. únor 2010

dobrou nočku a ať tě dadouščí miminko moc nekope pod žebra 😉

dadous
2. únor 2010

jo jo taky se jdem natahnout 😵 hele až pojedete v letě k vašim , zkusila bych zavolat do toho liberce, jestli by vam tam tu genetiku neudělaly a za kolik 😅

dadous
2. únor 2010

dobrou a pozdravuj 😔

coko.joko
3. únor 2010

Dobre rano,
holky me vcera nesel net,tak jsem ho vypla,protoze cekat az naskoci stranka to bych se nedockala 😵 ale koukam jak jste zase kecaly....
no medu,ja bych taky na tu genetiku sla a hned..je to tezky,ale musi bejt kurna nekde chyba a ta semusi zjistit.Jak jsem uz psala ja...v Brne jsem stravila 2 roky a jen prachy a vse platit a ty cesty ani nepocitam...porad jsem si rikala,pujdu jinam a co vse znova,ale stalo to za to....dr.uzasnej a po prvnim neuspechu,me hnrd poslal na vysetreni a udeli me laparku a proste se neco delo v Brne ne......takze byc hsla medu jinam a uvidis bude ted stesti......

dadous
3. únor 2010

ahojda, tak tady mame pěknou kalamitu, do rana napadlo asi 30 čisel sněhu 😝 už to není kam odhazovat, lidi jsou nervní, štěkaj se tady no je prdel je pozorovat 😅

meduna
autor
3. únor 2010

ahoj holky,Dadoušku tak to víš už je to sere,když furt kydá 😝 tady taje,ale sněží,takže taky dobrá srágora

sladkolen
3. únor 2010

Ahoj holky. Tak jsem dnes bombardovala telefonem Plzenˇ a paní doktorka Gallová má dovolenou. Bude tam až od pondělka. Tak mi držte palce. Jinak přidávám telefon pro ty z Vás které mají zájem. 377 105 241. Je to přímo k ní do ordinace.

dadous
3. únor 2010

sladkolen mrkni ještě je tady diskuze přímo o tyhle doktorce 😵

dadous
3. únor 2010

aha tak koukam že si to už našla 😵
čau medu, no ja říkam že tady než ty haldy roztajou tak to bude trvat do leta 😵

meduna
autor
3. únor 2010

to tam pak budete jezdit na kanojkách 😀 😀

dadous
3. únor 2010

to jo teda 😠 dneska budu pít ja, jsem si koupila vínko, tak jen co dadouš odjede, tak si dam sklenku 😅

meduna
autor
3. únor 2010

no já dnes ne,dám pauzičku jatýrkům 😵 😵

meduna
autor
3. únor 2010

za chvilku jdu no Normy na nákup,je tady opět hovno.Jo dnes jsem dělala k obědu:osmažila cibulku,na to uzený na kostičky a pak mrkev na kolečka,orestovala a pak jebla do trouby,nakonec jsem to zalila kysanou,trochu mouky a ještě pekla v troubě a dobrota

meduna
autor
3. únor 2010

a co máš za vínko?až k vám pojedeme,tak vemu to co kupuju já,je to sedmička v takový baňatý lahvince a je to růžové vínko,polosladké

dadous
3. únor 2010

a s čím? ja dělala ty holandaky a moooc se povedly 😅

meduna
autor
3. únor 2010

no s bramborama.A ja se to dělá?

dadous
3. únor 2010

mlety pořadně promíchaš s trochou studeny vody, pak daš sul , pepř, trochu sladky papriky, nastrouhat tvrdy syr, vejce a ještě trošku strouhanky, udělaš karboše a obaluješ v trojobalu 😵 pak smažíš na panvi 😵

meduna
autor
3. únor 2010

hm,tak to udělám asi zítra,ještě že jdu do krámu za chvilku,tak na to koupím co je potřeba,čekám až Romotáta něco dodělá 😠

meduna
autor
3. únor 2010

cibul ne?

meduna
autor
3. únor 2010

jo ta Fufina ti má sračku jak kráva,tak já nevím ale z čeho 😕 napadá mě jen konzerva,je to možný