IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
7. únor 2010

jakej je ročník Cokotáta?

coko.joko
7. únor 2010

no to je pravda ja si taky porad rikam,vyprdnout se na ne.....cokotata je rocnik ti pisnu do IP,to je lepsi..... 😀

meduna
autor
7. únor 2010

jo,písni 😎

coko.joko
7. únor 2010

Mas to tam...... 😀 😀 ty jo uz zase seru tady jsem snedla rizek s houskou,litr dzusu ananas,ted tu mam cokoladu a jedu..... 😀 😀

meduna
autor
7. únor 2010

sereš nebo žereš 😀 😀

coko.joko
7. únor 2010

ne jsem tu,porad a zeru a seru se tu se sestrou ktera me vytaci po icq 😀

meduna
autor
7. únor 2010

no počkej až tam přijedeš,tak jí to spočítáš 😀

coko.joko
7. únor 2010

ja se sni moc nestykam....cely rok oni nevim a pak kdyz neco tak ji mam porad na icq a je to na dlouhy povidani.... 😉 a kdyz me vytoci,tak ji poslu k sipku a mam pak pokoj 😀 tady pomlovam rodinu tfuj....to jsem co

meduna
autor
7. únor 2010

a ona k tobě nejezdí do rajchu?

meduna
autor
7. únor 2010

zítra mi začíná kolotoč,ráno pracák,uterek roura-bojim ☹ středa repete pracák a odpo jdu uklízet jedný nový babě,jsem na to zvědavá,čtvrtek jdu žehlit a pátek praxi uklízet-uf

coko.joko
7. únor 2010

medu,nejezdi sem.....ty blaho to mas taky frmol co.....proc jdes do roury kvuli zadum?Cokotata jde v utery taky do roury se zadama 😉 tak snad bude OK.......

meduna
autor
7. únor 2010

tak to jde stejně jako já 😀 já tam mám být už v 7 ráno 😕 no záda 😝

coko.joko
7. únor 2010

jo,to mate stejny termin,ale ja nevim v kolik tam jde musi se dnes domluvit na zapase s dr.

coko.joko
7. únor 2010

ty jo medu,hledam maila a nemam ho...... ☹

meduna
autor
7. únor 2010

mojeho nemáš 🙄 🙄

coko.joko
7. únor 2010

no,urcite mam to vis,ze jo,ale nevim pod cim me se to tam koduje automaticky a musim vzdy zadat prvni pismenko a uz naskoci,ale nevim jaky 😀 😀 at zkousm co zkousim tak nic 😒

meduna
autor
7. únor 2010

jsem ti ho poslala 😎

coko.joko
7. únor 2010

ja vim a taky uz jsem to poslala ja tobe.....a ty se nekde flakas 😀 😀

meduna
autor
7. únor 2010

no já to tady mám rozjetý na více stranách,pes,luxovala jsem,pak píšu sem a ještě jinam 😀 😀 😀 ale už jsem vás viděla 😵

coko.joko
7. únor 2010

no to vim,ze pises vedle 😀 😀 ja taky u toho delam jine veci,ale to zehleni ne a ne udelat....jsem ted mluvila s mamkou a ta zese co vse koupila a co si preju udelat k obidku,az tam budem 😵

coko.joko
7. únor 2010

ty jo jsem si dala ten turecky napoj a pekne malej skace 😀 asi mu nechutna a mamince tak moc.....

meduna
autor
7. únor 2010

a kdy jedete?my asi 19.2.no však ty taky píšeš vedle 😀 😀 všechno vidím 😎 😎 jo a žehlit chci taky dneska.a co koupila,něco pro Cokomimi?

meduna
autor
7. únor 2010

no se nediv,určo se ti tam nadouvaj střeva a nemá prostor 😀

coko.joko
7. únor 2010

medu ja vim,ze mas ocka vsude a nikde 😀 😀 my jedem do cech 17.2...na den,protoze cokotata hraje u vas hokej a tak driv nemuzeme jet.....a vy jedete taky smer CR......

dadous
7. únor 2010

ahoooj 😵

coko.joko
7. únor 2010

mamka nam koupila zase nejaky bodycka,soupravu do porodky,pliny a dalsi veci..... 😀 😀

coko.joko
7. únor 2010

dadousku Ahojda................

dadous
7. únor 2010

ja zase aukruju 😅 mam rozjety dvě soupravičky tak jsem zvědava, ale končí to až v devět 😠

dadous
7. únor 2010

coko koukam že až pojedete z čech tak budete mít pěkně nabušeny auto 😀

coko.joko
7. únor 2010

dadousku ty zase kseftujes?tak at to dopadne......a jak to vis,ze budeme mit plne auto 😀 😀