IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
8. únor 2010

Jupí jupí.Máme v pořádku tripply!! 😵

dadous
8. únor 2010

nadi parada, no ale nic jinyho jsme nečekaly 😵 jen sama pozitiva 😵
coko asi kilaček ale zpatky jsem se vezla 😅 ale i tak mi ta prochajda stačila 😅

lenkacar
8. únor 2010

čus dámy ,včera se u nás spalo do půl 3odpoledne ...byla jsem k.o. 😝 bolela mi hlava po tom nočním reji .. 😀 😀 😀 aůe jo ples dopadl dobře ,po hodině na plese jsem sundala sponku do vlasů ,pak hodinky a pak pásek z kalhot a pak jsem čuměla kam bych si vejš strčila nohu ,aby bylo pohodlněji a pak už to šlo ..na stole žranice dobrá a tak jsme kupovali jenom pivajze ,dostala jsem růži,pěkně jsme si s tátou skočili ,bylo to fajn..

lenkacar
8. únor 2010

jinak včera nešel net ,máme to fakt nějaký dojebaný ,až to jednoho dne bouchne a už to nerozchodíme .. ☹ ,včera jsme doma čučeli na avatara tak jsem hodila i slzu ,mě se to teda líbilo moc a dneska jsem se na to koukala znova než to vrátim..a koukala jsem kolik podrobností mi uteklo 😨 😕 ,jsem snad byla ještě včera večír v lihu či co ..

lenkacar
8. únor 2010

ted čtu svůj první příspěvěk a musím dodat že jsme si neskočili pod stolem třeba ,jenom slušně jsme si hodili křápem a táta zalitoval ,že mě nepřemluvil na dechárny ,já to neumim ,on to neumí a tam samej generál .. 😕 😕 😕 a zase tolik jsem toho v žíle neměla ,abych se tam bez uzardění pokoušekla o lidové tance 😀 😀 😀 ,tance mého strýce se podobali krasobruslení,stačilo že jsem se styděla za jeho kreace .. 😀 😝

lenkacar
8. únor 2010

a nehty dopadly docela dobře ,ale pšt ..od čongů se mi líbily více ,ale zase tohle bylo šetrné a bez bolesti

dadous
8. únor 2010

😀 😀 no tak leni hlavně že se vam tam líbilo 😵 tě vidím jak rveš hnaty na stul 😀 😀

lenkacar
8. únor 2010

no daduš mezi ty kuřecí žízečky 😀 😀 😀 😀 ,ba ne stačila mi jenom protější židle ..mě jinak bolí ty záda jak nemám hnáty hore

nadis.h
8. únor 2010

Čauky Leni! 😀 Těšila jsem se na Tvé vypravování!! 😀

Mojí mamky manžel současný byl v době kdy se seznámili zpěvák jedné docela známé country skupiny a tak jsem sem tam chodila na koncerty a ty jejich akce a měli tam Fun club..A jedni manželé tam měli syna a ten věčně pro mě chodil tancovat..No já pako 15i letý a on mě tak vždy vytáčel tam... 😀 A ke všemu měl asi 2 a půl metru... 😝 😀

Nehty od čongů jsou hezký. Já mám štěstí že tady jsou šikovní a nikdy se mi nic nestalo a ani mi nic nebolí od toho broušení. A jsou jediné které mi vydrží delší dobu. Ale musí se to umět. 😝

dadous
8. únor 2010

no duležity je že se vam líbilo 😵 jinak taky se mi nejlíp sedí když mam nohu na protější židly, 😕

ob.soklina
8. únor 2010

ahojte holky,

tak Vás jdu ještě dnes pozdravit. Zítra mám nástup do porodnice na úpravu krve a ve čtvrtek nebo v pátek bude den D.
Přeji Vám tady všem at se držíte, nic Vás netrápí a pokud to půjde budu se snažit připojit přes tel a občas podat nějaké info. papa

dadous
8. únor 2010

teeda ob ty se maš že už to budeš mít za sebou, tak at mate hladkej pruběh a mimi je co nejdřív na světě 😵

dadous
8. únor 2010

tak ja jdu mrknout co vařej kluci v akci 😵 mladě se nějak boulí jak tu vysedavam 😠

nadis.h
8. únor 2010

Luci tak držím moc palce!!! To je krásný. Za chvilku bude Davídek u Tebe!! Vše bude v pořádku ničeho se neboj!!! 😉 😵

Krásné fotečky!!Moc Vám to sluší!! 😵

meduna
autor
8. únor 2010

ahoj holky,tak Léňa to tam s Vládísem roztočila,jo a byla tombola?no já jsem to dneska taky roztočila u veterináře 😲 😲 opět 60,takže jsem se z toho musela kapánek na hoďku položit a přemýšlela jsem co jako budeme asi žrát 😕 😕 no ještě že jsou plné stromy,toho zobu pro ptáky

meduna
autor
8. únor 2010

ob,tak tfuj,tfuj,tfuj a ať už máš toho svojeho chlapečka v náruči 😵

dadous
8. únor 2010

to je v prdeli medu a zeleny ještě asi dlouho nebude 😅 co ji tam dělali za 60 eček 😕

nadis.h
8. únor 2010

Medu chudata!!! 😀 Je to děs. Můj jorkšír něco sežral a stálo mě to 4800 jedna návštěva.. 😝

lenkacar
8. únor 2010

jo tombola? ta byla pro jiné ..strejda aspon vyhrál sušenky a my hovno ..no lepší jak minulej rok pytel hnoje ..no samo že jsme si výhru ani nevyzvedli .. 😝

lenkacar
8. únor 2010

panejo 4800kč to je půlka novýho psa 😕

nadis.h
8. únor 2010

😀 to jo no

dávali jí kapačky..Myslela jsem že zdechne.. 😝

lenkacar
8. únor 2010

to je hnus jak těm zvířatům něco je ,já musim zatukat ,že našemu psovi od té doby co jsme ho zaléčili v začátcích,kromě toho že neměl mozek jinak nic nebylo .. 😀 😝

meduna
autor
8. únor 2010

nějaká kombinovaná injekce,hlavně proti vzteklině,ale tu bych potřebovala u platby píchnout spíš já 😀 no ,ale zase jsem se dozvěděla,že je to pes s dobrým charakterem 😕

dadous
8. únor 2010

to je teda darda, tady za to platím 350kč 😕 no holt je to cizina 😅

meduna
autor
8. únor 2010

no divokej západ 😀 😀 😀

meduna
autor
8. únor 2010

ráno musím v půl pátý z pelechu,to bude vražda 🙄 v 7 už musím ležet jak roura v rouře 😲 😲 😲

coko.joko
8. únor 2010

😀 ahojda holky,
teda leni,to si to zvladla dobre jsem se tesila az si poctu.......
dadousku,nemas nejaky recept na klasiku piskotove testo 😉 potrebuju udelat na plech buchtu s ovocem,kremem a zele.......a hledam a nic nemam 😀
medu ty blaho to jsem dnes dala za nakup a male jsem pul kosiku 😀

dadous
8. únor 2010

tak mě se vrací dadouš takže víte co 😅 😝 ale večer mrknu, davaj mu simíra tak příjdu 😵

meduna
autor
8. únor 2010

jo?já za 60 teda toho v košíku moc nemívám,hlavně tam neni maso,to by byla dopl cena 😠

dadous
8. únor 2010

coko večer ti ho písnu 😵