IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
9. únor 2010

jo tady se vytvari u verdi albumek.....teda.......taky bych mela jit neco delat,ale me se tak nechce.......

dadous
9. únor 2010

tak jsem dala 300 mlíka a pojistila jsem to troškou citronovyho pudingu 😅

dadous
9. únor 2010

no tak coko to je v prdeli že se pohadaly 😀 ale zas to usmiřovaní bude o to hezčí 😅

coko.joko
9. únor 2010

dad,pudink to jsem teda zvedava jak to dopadne,ale cetla jsem zpetne stranky a lena to tam psala,zeto bude ridke tak nevim...jo,to vis prvni laska..tech jeste treba bude......jsou spolu 2 mesice 😵

dadous
9. únor 2010

no možna že to měla moc řídky a proto to jedly lžičkou 😀

dadous
9. únor 2010

ted musím hlídat ten kolotoč na aukru, za hodku to končí 😅

coko.joko
9. únor 2010

no to je taky mozny......me uz zarazila jen ta drobenka na plech,pak ten tvaroh a pak zase drobenka,ale muze to bejt opravdu dobry,ted to zkusis ty a pak ja.....a uz to delas?nebo uz to je v troube

dadous
9. únor 2010

je to v troubě 😅

coko.joko
9. únor 2010

kolik ted stoji?Jo jen hlidej at to nepropasnes......ja jsem tyhle aukra atd.nikdy nepochopila,vubec nevim jak se v tom hleda 😀 😀 tady jsou taky nemecky stranky,ale ja bych se buchvi kam upsala 😀 😀

coko.joko
9. únor 2010

tak to jsem zvedava teda... a vis lena jeste psala,ze to se nema moc dlouho pect,tak to hlidej

dadous
9. únor 2010

ono je to strašně jednoduchy, ted je za 215 😅

dadous
9. únor 2010

no tak aspon barvu to musí chytit ne? 😅

coko.joko
9. únor 2010

teda to je hrozne malo 😀 jinak to jsou drahy srandy...

dadous
9. únor 2010

no počkej uvidím na kolik se vyšplha 😅

coko.joko
9. únor 2010

no ja nevim asi jo,ale bacha at neni ta barva moc cerna 😀

dadous
9. únor 2010

neboj na krajích to už ružoví 😅

coko.joko
9. únor 2010

tam jako prihazujes penize?a to je jedno kolik...... 😵

dadous
9. únor 2010

hele verde už ma albíčko, jsou to sympataci 😵 😵

dadous
9. únor 2010

no tam se ti v okně ukazuje kolik minimalně musíš přihodit, ale ja to vždycky necham tak minutu před koncem a pak tam hodím sumu kolik jsem ochotna za to dat, a bud mě někdo stihne přehodit nebo ne 😅

dadous
9. únor 2010

ja jen skočím s karlem ven, hned jsem tu

coko.joko
9. únor 2010

aha,to uz je na me moc slozity ja bych tam blazen hazela porad nejaky penize,bych se bala,ze me to nekdo vyfoukne....muj bracha takhle taky kseftuje.... 😵 😵 mrknu na albicko......

coko.joko
9. únor 2010

jo,jo bez s Karlem....at se vyvetra....
verdi,teda vy jste fesna rodinka a malej ty ocka uzasny velky.... 😎 😎 😎

lenkacar
9. únor 2010

já se z tebe poseru dadu dyt jsem to polopatiko psala i že je to řídký jako prase .. a jasně že se vymaže a to jsem taky písala 😀 😀 😀 😝

lenkacar
9. únor 2010

čokojá to taky neumim přihazovat nadhazovat ,kde je ta medunino

coko.joko
9. únor 2010

je lena 😀 ja to cetla par stranek do zadu...ale jeto fakt nepomer to mleko a tvaroh no ja jsem zvedava....ale je to dobry vid.....

dadous
9. únor 2010

no jo leni ja to nedočetla 😀 😀

verdule
9. únor 2010

Tak jsem tady... 🙂

lenkacar
9. únor 2010

jdu robit lívance ,začlo to dobře ,vytáhla jsem kvasnice z mrazáku a chtěla je rozmrazit v mikře a nějak jsem to přehnala tak se jdu mrknout jestli to kvasí 😝

dadous
9. únor 2010

😀 ti vykvasily už v mikině ne? 😀

lenkacar
9. únor 2010

je to nepoměr taky jsem se bála ,ale je to fakt v poho ..a je dobrá