IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

verdule
9. únor 2010

Ahojda medu, nečti to, budeš mít hlad jako já 😀 😀 .

coko.joko
9. únor 2010

medu,hele a nechces prijet i ke me ja taky potrebuju uklidit...... 😉 ne ted vazne je to pakarna ja jsem uklizela baraky 3 mesice a to teda byl ocistec jako prase vam povim......a to semnou jeste jezdil cokotata a pomahal me nekdy,bych to nedala sama a ty penize to byl vysmech jak vysitej

meduna
autor
9. únor 2010

tak jsem to sjela,opět žrádlo 😠 pak Cokomáma rodila,boha jeho,ještě máš čas 😉 dadouš zase aukruje 😉
chudák Cokotáta,tak to je na tom teda blbě,ale snad mu ty cviky pomůžou a nebude muset na op.A co s autem?něco jsi psala

meduna
autor
9. únor 2010

ten je krásnej,to se bude Dadouščímu mimi líbit 😵 😵

coko.joko
9. únor 2010

je ten je krasny dad........... 😵 😵 😵

dadous
9. únor 2010

ty blaho to byly nervy , až se malej probral 😀

meduna
autor
9. únor 2010

coko,tady je to výsměch v každé práci,dřeš jak depp a pak čumíš,když dostaneš výplatu.taky jsi uklízela baráky?já taky,jeden měsíc a myslela jsem,že zdechnu

meduna
autor
9. únor 2010

jo,to on asi radostí, to cítí,že je jeho

verdule
9. únor 2010

krásnej kolotoč 😵 , pod ním spinkat, 😅 by se líbilo i mě.

dadous
9. únor 2010

my když jsme chodily uklízet chalupu tak mě to taky pěkně sralo 😝

meduna
autor
9. únor 2010

a co jsi to ještě vyaukrovala?botičky?

verdule
9. únor 2010

Už se mi kouše i televize, hlavně že digi vysílání, asi venku mrzne, či co 😒 .

meduna
autor
9. únor 2010

no ver,oni furt něco vylepšujou až to nejde vůbec 😀

dadous
9. únor 2010

jo tak talka se nam taky seka 😠

meduna
autor
9. únor 2010

jéé,ty jsou prďácký

dadous
9. únor 2010

telka, ne talka 😅 jsem nějaka rozhozena 😀

verdule
9. únor 2010

Kousnul se obraz a je ticho, fakt bomba. 😠

coko.joko
9. únor 2010

medu,ta operace je uplne posledni moznost,tak doufam,ze to dopadne dobre a cvicenim se to srovna...a to auto to je dalsi kapitola 😎 kdyz se to sere tak se to sere......
cokotata jel od dr.vyjizdi z parkoviste ker a chodnik....stoji a kouka na silnici,aby mohl vyjet a magor asi 18 let na kole jede jako prase a cokotata ho nevidel a uz se rozjizdel a ten magor mu vlitnul primo pod kola,takze vybehl a ten kluk mel nejvetsi starost o kolo a to ze nam odrel predek a znicil znacku,tak to mu nevadilo....byl v poradku a tak mu cokotata dal 20 euro a on odjel..protoze by to byla jeho vina.....no tak jsme schaneli chranic na znacku tu nam nakonec dal borec ve fordu zadarmo a ja jsem nalakovala ten skrabanec 😀 😀 takze krasny den......

meduna
autor
9. únor 2010

hele,nám se sekla tak,že když ji chci zapnout,tak musím vytáhnout ze zásuvky a zase zapojit a pak se dáma uráčí vysílat 😀

verdule
9. únor 2010

Tak já to vyzkouším taky, dřív stačilo jen přepnout na jiný program a zase to chvilku šlo, ale teď nic, mačkám ovladač, že s ním asi hodím a to bude ulice...

meduna
autor
9. únor 2010

Dad,jsem pochopila 😎
Coko,tak to je mazec,proto já tady nechci řídit auto,jelikož je tady tři prdele kolařů a vím jak jezděj,jsem jedna z nich 😀 😀 raději dupu do pedálu jak debil,nebo jezdím tramvajema,protože já bych někoho určo zabila,no a jedna proražená pneu mi taky stačila 😀 jsem hopsla i s autem na chodník,ještě že tam nikdo nejel,no a to jsou moje myslím poslední zážitky co jsem kdy za volant sedla 😀 A vem si,kdyby ten debil mu tam vlítnul a ještě by ho Cokotáta polámal,by si pak vyrval vlasy,pro jednoho magora

meduna
autor
9. únor 2010

to dělalo nám,normálně svítí,jako že je tam signál,ale mačkám jak debil a nic,tak musím jít a rvát to ze zásuvky a do zásuvky a pak fachá normoš

coko.joko
9. únor 2010

no medu,to je ocistec ti povim.......mela jsme 6 baraku a z toho se jeden ulizel 2 krat za tyden a kdyz me pak dal kamos ty penize za mesic tak jsem se smala a rikam to je prdel....ja tu dru jak magor lezu po ctyrech z 5 patra dolu a mam jen tohle.....no tak druhy mesic me pridal a treti zase ubral,tak jsem rekla ahoj.....
pak jsem sla delat k Italovi a to co jsem si vydela barakama,tak jsem mela u Itala za tyden 😀 😀 fakt hrozny.......
me se seka jen net......
dad capacky krasny taky......

dadous
9. únor 2010

dadouš se vrací, tak se na chvíly odmlčím 😅

meduna
autor
9. únor 2010

hele já dělala 24vchodů za 400Eur 😀 😀 😀 a to každý den,krom víkendu teda.a to na těch 400,je pěkná levárna,ti to nejde ani na důchod,ale je to ofiko.To byla pakárna,jedna šla a metala a já roura za ní jedním hadrem 😲 😲 sjela 5pater 😀 😀 tam to muselo jet rychle,tak nebyl čas na vyplachování 😀

coko.joko
9. únor 2010

medu,cokotata prijel uplne hotovy a bledy a ja co je.....ti neco nasli a on neeee a zacal klepal se tady a fakt ho to rozhodilo,tak jsem ho tu uklidnovala a pak dobry.......ten kluk nemel co delat na chodniku a jeste na kole.....magor jeden......to ani nedomyslim co by se delo kdyby ho zvejknul........ja taky neridim ani v CR se bojim jak ty prasata jezdi......
A to bud rada,ze nebydlis v Holansku tam je to vubec samej kolista

meduna
autor
9. únor 2010

jo Dadoušku a pěkně ho vyslechni 😎

verdule
9. únor 2010

Jdu na to jídlo, taky se mi asi každou chvilkou vrátí domů tatka, tak ať mu mám co dát, zatím pa. 🙂