IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
9. únor 2010

na avatar mi nešahejte je to krásný 😉 ,pc zaléčeno ..uvidíme zítra

lenkacar
9. únor 2010

medu rybí cirkus to je krása 😀 😀 😀 😝 ,já u toho pc ordinuju

coko.joko
9. únor 2010

jo,medu drobenka to tu uniklo 😀 no stejne je to divny,ze to mimi breci tak dlouho 😨
jinak se nediv,fufinka by taky chtela rybku.....tak otevrete a ja prijdu na kukandu...... 😵
lena si brani avatar 😀 😀 ale co kazdymu se libi neco jineho......
ja jsem sezrala pistacie a jsem jako zok.....tak se odeberu smer postel a budu si cist.....ten muj se sekl nekde na zimaku,takze to jen tak asi neprijde... 😀

lenkacar
9. únor 2010

lívance dopadly dobře a vladís přišel s inovací do těsta na pánvi přidat na tenko nakrájená jablka,holky no neni to špatný 😉

lenkacar
9. únor 2010

mám sbalený tepláky a starej svetr a ještě nesmim zapomenout na brufen 🙄 😝

meduna
autor
9. únor 2010

jako na co tepláky a svetr,asi něco podstatného opět uniklo,no spíš jsem rychle četla a vím hovňajse co se bude odehrávat 😖

meduna
autor
9. únor 2010

koukám,že Vládís je nápaditej 😉 😎

lenkacar
10. únor 2010

zduř hlásím ,že pc stůně dál ..asi se to bude muset zálohovat ,aspon fotky a zbořit ho celej .. a když odešlu zprávu microsoftu tak mi napíše ,že problém nejde řešit v češtině 🙄 😝 ,jo jinak tepláci potřebuju k drhnutí krámu ,kde dneska totálně přijdu o zbytek zad 🙄 😝

dadous
10. únor 2010

leni to daš, my budem v duchu s tebou 😅
no medu lena si jde uklidit kram v kterym pak bude prodavat 😵

dadous
10. únor 2010

😠 jsem zas byla třikrat za noc vzhuru 😠 ty jo , místo toho abych ted naspavala, tak to nejde, a přitom ja byvala takovej spač 😨

coko.joko
10. únor 2010

Ahojda,
lenotak hlavne opatrne 😉
dad,ja dneska taky nemohla spat,porat jsem courala na WC...a prevalovala jsem se....hrozny...a od pul osme malej mel diskoteku a bylo uplne po spanku 😉 taky jsem driv vydrzela spat hrozne dlouho 😵

dadous
10. únor 2010

hoj coko, no ja tady do 7 čumakuju 😖

coko.joko
10. únor 2010

dad hojda,to je v pr....vid,kdyz clovek nemuze spat...tak utikje ted....bych sla hned,ale ja musim varit 😵

dadous
10. únor 2010

se mi nechce, a na vaření mam ještě čas, upeču stehna s bramborem 😅 možna po obědě lehnu k tv a třeba usnu 😅 no a dadouš včera vytuhnul v 10 u telky takže žadny laškovaní nebylo 😢

coko.joko
10. únor 2010

dad,laskovani bys chtela jo??????no ja to musim stihat do 12 hod.pak prijde domu cokotata a jede masirovat jednoho Amika a pak jdem nakupovat jeste nejaky veci do CR..... 😉 😉 a ja kdybych lehla odpolko,tak zase nespim v noci...ten muj vcera prisel a mel tak povidavou,ze jsem se musela smat 😀 😀

dadous
10. únor 2010

jo vlastně oni popíjely ne? 😀 jo jsem ti ani neříkala, že jsem koupila u čongu dvě prsenky, něco jako lambady, dvě za 80 kč, takže už jsou v kufru a krom pití už ho mam zpakovanej 😵

coko.joko
10. únor 2010

jo,popijeli a jedli panove a pak tahli dal,ale ten muj sel dom... 😀 pry musi bejt doma se svoji manzelkou,protoze je tehotna a co kdyby neco...a hned kluci,ze to prehani atd....no tak co bys tomu rekla.....
fakt mas 2 lambady,tady jsem koukala a jsou drahy,tak se musim podivat taky nekde v CR...protoze jsem si koupila podprdu a uz me tlaci zase 😵 😵 jsem rikala,ze jestli to pujde dal,tak budu jak Dolly Baster.... 😀 😀

lenkacar
10. únor 2010

čus doliny bastrovky 😝 😝 😝 ,dadu a co bys chtěla více laškování a nebo láskování 😝 😝 😝 s čoko si můžeš vybrat 😀 😀 😀 ,jinak dnešní noc byla hrůza čůrací ..na noc vypínám topení páč se mi z horka dělá zle ,vladís zase mrzne ,řikam ,že mu dělam studenej odchov ,aby furt nechcípal ..ho ofoukne a hned marodí ,to je armáda 🙄 😝

coko.joko
10. únor 2010

leni cusik,
no ja si muzu nechat zdat laskovani a laskovani to me se vubec netyka....protoze cokotata se boji,ze by neco udelal malemu a marne mu to vysvetluji,takze vam rikam....ja uz nevim co to je 😀 😀 😀 a jeste dlouho vedet nebudu 😉 😉 jinak leni,my taky netopime v loznici mame tam nejakych 15 stupnu a je to idealni na spanek..aspon rano nemas ty susne v nose 😵

lenkacar
10. únor 2010

cože nemám v nose?

lenkacar
10. únor 2010

čoko a ty vidíš naše háčky ? já vim psalas že nemáš českou klávesnici 😉

lenkacar
10. únor 2010

já bych potřebovala ruskou 😎

coko.joko
10. únor 2010

no susne to neznas 😀 😀 .....jako holoubci uschly v nose 😀 😀 😀

lenkacar
10. únor 2010

aha to neznám a to máš jako z topení jo?co vy tam v tom deutschlandu nemáte 😔 😝 😀 😀 😀

coko.joko
10. únor 2010

no jasne,preci kdyz topis se ti i hur dycha a tim padam se ti delaji ty susne 😀 😀 my tady v Deutschlandu mame jen same krasne veci 😀 😀 to bys koukala vid medu....... 😀 😀 😀 😀

nadis.h
10. únor 2010

šušně... 😀 😀 😀

Zdar holky,

tak jak? 😉

lenkacar
10. únor 2010

aha to my máme prach obyčejný nudle .. 😝 😀 😀 😀 😀

lenkacar
10. únor 2010

nadi ahoj já tu dřepim v župíku a za chvíli půjdu šmejkat hadrem

lenkacar
10. únor 2010

hele nemáte někdo osmáka?jako zvíře ,ne milence pubertálního

lenkacar
10. únor 2010

tak mizim ,jdu si sbalit lékárnu ..až mi chytnou záda ,aby byla první pomoc