IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. únor 2010

😅 včera byl sex, ale asi už toho nechame, pže jsem si připadala jak velryba 😀 😀

coko.joko
11. únor 2010

ty jo sex,to se mas 😀 to ja si musim jeste pockat.....ten muj cokotata to nechape....

dadous
11. únor 2010

no hele von to fakt už není žadnej vodvaz 😝 bud rada že tě cokotata takhle šetří 😀

coko.joko
11. únor 2010

jo,cokotata je hodnej uz me setri takhle hodne dlouho 😀 😀

dadous
11. únor 2010

tak ještě si dneska na aukru zahraju o dečku a končím 😅 jo jinak buchta už se sežrala 😅 to je hrozny u nas to vydrží tak dva dny 😀

coko.joko
11. únor 2010

to se mas,ze se to sni....u nas to zeru jen ja a cokotata jen tak tri kousky a ja to pak uz vyhazuji,protoze 4 den se to uz neda jist 😀 😀 😀 a o jakou decku hrajes?....jako na mimi......

dadous
11. únor 2010

jo na mimi 😵

coko.joko
11. únor 2010

tak to jsem zvedava to nam pak musis ukazat a kdy to konci 😵

dadous
11. únor 2010

ve 14.40, ale tu prostě musím mít 😀

coko.joko
11. únor 2010

dadousku tu mas v kapse to je jasny preci ne......ty jsi sikulka......

dadous
11. únor 2010

😀 no jasně 😀 bych si potřebovala umejt hlavu ale jsem tak lína, to je hrozny 😝

lenkacar
11. únor 2010

tak jsem vyprovodila mamku a přemluvila jí ,že nemá cenu chodit na hrob zapalovat svíčku ,že by musela jít s lopatou a navigací ,aby to vůbec v tom půl metru sněhu našla ..tak jsme raději daly kávu a bejlísek docvakly.

coko.joko
11. únor 2010

dad,to ja jsem taky tak lina neco delat a to se mam zase holit a predstava,ze se zase budu u toho potit je hrozna 😀
leni kavicka a bejlisek je lepsi nez se brodit nekde ve snehu

lenkacar
11. únor 2010

to je lepší než se i holit co?

lenkacar
11. únor 2010

řikala mi bejvalá kolegyně že si pipku trhá depilátorem ..je toto možné a nebo je to masochistka?

coko.joko
11. únor 2010

to jo,taky bych si radsi dala bejlis a nez se potit u toho,pres ten bruch to fakt uz moc nejde 😵 a sverit se cokotatovi to nechci......
to snad ani nejde ne?To musi hrozne bolet au...jsem to jednou zkousela na noze tim depilatorem a malem jsem se pocurala jak to bolelo,ale moje svagrova je kosmeticka a ta si treba voskem skube vsechny chlupy tak au...

lenkacar
11. únor 2010

já to jednou zkoušela na ruce od kámošky škubátkem ,no to neni nic pro mě ..to bych u toho probrečela sadu kapesníků 😝

coko.joko
11. únor 2010

na me to taky neni nesnasim bolest na vlastnim tele 😵 treba tetovani,piersing bych si nikdy nedala...

lenkacar
11. únor 2010

to jsme asi ze stejného těsta ani já nejsem sebepoškozovací typ 😝 ,mě úplně stačilo vše kolem IVF a byla jsem na pokraji psychických sil

lenkacar
11. únor 2010

nechytáš tam faktor strachu ? to je dobrej humus co tam vyváděj ,tuhle tam bylo jak jim do ruky jen tak pro zábavu píchali jehly ..8 pod sebe ..to se mě svírala pipka

coko.joko
11. únor 2010

jo to me ani nemluv IVF to bylo pro me hrozny,prvni injekci jsem si pichala pred sestrou a trvalo to pul hodky...na sem to davaji ten Faktor....zkusim dat do vyhledavacku,ale musis me rict stanici 😵

lenkacar
11. únor 2010

prima cool je to .. 😉 tak jsem zdobla smažák a ted žeru pomeranč..to je hrozný u toho čítam romanticu

lenkacar
11. únor 2010

jestli tam máte taky tolika sněhu to aby medu fifině odhrabala čurací plácek nebo jí někam zapadne a umrzne

coko.joko
11. únor 2010

no koukala jsem na to,ale neni tam nic o tom FAktor,takze to asi nesezenu ☹ je smazak 😵 ja jsem snedla polevku a taky uklizela a boli me zada,tak si musim chvilku odpocnout...... 😀

nadis.h
11. únor 2010

Ahojda,

faktor strachu občas pustím. Ale někdy je to nechutný. Třeba když tam museli sežrat kachničku ve vajíčku ještě... 😖

A s těma jehlama jsem to viděla. 😲

meduna
autor
11. únor 2010

hoj holky,Dadoušku pěkná medvídkovka 🙂 ty jo a sex byl 😕 Leni sněhu tři prdele,ale Fufák to nějak má ráda a brodí se jak divá i na záda lehá a válí se jak mrcha na hadru,no sice pak dotáhnu domu obalenou kuličku a pak taje u topení.

dadous
11. únor 2010

hoj medu, no jim se ve sněhu líbí 😵

meduna
autor
11. únor 2010

se mi to nějak konfigurovalo,tak jsem nemohla psát 😖 jo ale utřít to z nich nejde,já jí hobluju hadrem na prahu dveří a stejně jak vlatí do bytu už můžu vytírat

dadous
11. únor 2010

no vono se jim to na ty chlupy uplně nalepí, takže karel jde do sprchy a vlařnou vodou to osprchuju 😝