IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. bře 2010

ty jsi dobrá,že když je Cokotáta pryč,tak jsi v poho.Ale on nebývá dlouho pryč ne?

coko.joko
4. bře 2010

medu ja jsem uz zvykla bejt sama a tak me to uz neprijde 😉 a kdyz jede tak na tri dny nejdele...takze pohoda......ja vlastne od svych 15 let porad cestuji a tak jsem v tomhle v poho... 😵 😵 😵

meduna
autor
4. bře 2010

dříve jsem byla taky často sama,vlastně tak nějak od mala,jelikož jsem jedináček,ale poslední rok,nebo dva mi to nedělá dobře být sama.Jako byla jsem a přežila 😀 protože Roman jezdil na služebky,ale teď jak jsem to psycho,tak mi to nedělá dobře být sama,přes den ok,ale v noci bych se zesrala.

coko.joko
4. bře 2010

ja jsem to driv resila tim,ze jsem si dala pivko a nebo vinko,ale pak jsem byla jak alkac,tak jsem si nakoupila krizovky a lustim a lustim,az me to uspi 😀 😀 nejhorsi to bylo v lete,kdyz Vrata odjel sem beze me a ja zustavala v HK 2,5 mesice sama a tak to me hrabalo slusne....tak az budes zase sama tak prijed sem za nama a je to...neni to zas tak daleko...kdyz jsme jeli do CR ted,tak jsem rikala stavime se u vas na snidani,ale bylo fakt brzo.......jeli jsme okolo Norimberka

lenkacar
4. bře 2010

medu kdybys aspon řídila co? že bys nebyla taková závislá na Romanovi ,já jsem takovej psychouš ,že ani řídit nemůžu .. 😝 ,zítra budu mít krysí slečnu ,doufám ,že se neudusim..jak mám to astma ..medu kdybys mě viděla včera přišly tam 2ženský a já byla tak vysraná z toho ruce se mi klepou a večer jsem se bála abych něco nezapomněla tak jsem si to napsala na papír ,stylem,zhasnout ,zamknout ..atd.. 😝

coko.joko
4. bře 2010

leni a kde makas..........

lenkacar
4. bře 2010

je to jako boutique 😀 😀 😀 😀

lenkacar
4. bře 2010

ty jo mě po tom prednisonu snad upadne palice ,to je hnus velebnosti ..čoko měla byses přejmenovat ,protože jak tě čtu mám chutě na čokoládu 😝

coko.joko
4. bře 2010

leni,tak to muze bejt v poho ne tam makat...lepsi nez za kasou nekde sedet jako debil 😵 😵 me by to taky bavilo nekde u hadru....jo mas chute na sladky.....tak ja ti neco poslu 😉 me ten prednison nic nedelal ani jsem nevedela,ze ho beru.......ale je to asi humus vid....

lenkacar
4. bře 2010

mě po něm bolí hlava pokaždý...a tloustnu jak prase ..já moc sladký nejim ,ale chutě jsou ..to už bych neprošla dveřma ..včera jsem byla na nehtech zase jinde a musim říct ,že čongové to dělaj nejhezčejc

lenkacar
4. bře 2010

jdu skočit do vany a připravit se do fachy ..jo je to tam v pohodě .. 😉

coko.joko
4. bře 2010

leni,ja jsme taky tloustla pri prvni stimulce 8 kg,pak jsem to uspesne dala dolu a pri druhy opet 5kg a pri treti nic a naopak jsem hubla,ale ted mam uz dost na hore tak se tesim toho vseho jak to bude dal.......
nehtiky,taky bych je chtela,ale tady to nejde je to moc drahe......

lenkacar
4. bře 2010

nevim proč ,ale tvoje přezdívka mi připomíná nějakej čokoládovej jogurt nebo tak něco .. 😕 😕 😕 😝

coko.joko
4. bře 2010

leni,tak az dnes pujdes do prace,tak si nejaky jogurt a nebo neco dobreho kup.... 😀

meduna
autor
4. bře 2010

Ahoj Leni,to máš pravdu s tím autem,ale bohužel jsem psycho,tak mám po prdeli s ježděním 😔 coko jak jsi na tu přezdívku přišla?kuwa lítám tady jak pako s hadrem,musím toho využít,že mě chytnul uklízecí záchvěv 😀

meduna
autor
4. bře 2010

je to hrůza co se člověk pro to mít dítě natrápí,co sraček musíme sežrat 😝 a výsledek stejně zaručen neni 🙄

meduna
autor
4. bře 2010

jinak vám musím napsat,že ten můj Romotáta je do tý Fufinky tak zamilovanej až mi to hlava nebere.když přijde domu,tak ona běží a je připosraná radostí a on mluví jak na malinkatý miminko a to už mezi dveřma,že to slyší celj barák.začal z lásky dokonce šišlat 😀 říká jí,no kdo to pišel,no kdo to pišel,to je no kdo to přišel.a ten ton jakým s ní mluví 😀 holčičko moje,má tě páníček rááád máááá,moooooc

lenkacar
4. bře 2010

medu to je hezký ...škoda že vám to mimino nejde to by hnedka bylo líp na světě ..

meduna
autor
4. bře 2010

možná to tak má být,že neni.I mi to teď řekl neurolog,ať netlačím na pilu,že to tak prostě je a asi détě mít nemám,ale já to i tak nějak vnitřně cítím.A taky mi říkal,uvědomte si,že dítě musíte opatrovat minimáloně do 26,kdyby studovalo a připočti si k tomu můj věk,no docela mazec.

coko.joko
4. bře 2010

medu to je krasny,kdyz na ni takhle krasne mluvi....nasi maji taky dva vlcaci teda slecny a kdyz slysim mluvit tatu,tak rikam,ze si poridili miminka je to super.....
jo sracky to jsou a toho trapeni je fakt hodne a hlavne ta blba psych.to je des.....
medu,kamoska chtela zalozit mail a tak se vymyslelo joko.coko a ja jsem si rekla,ze si dam obracene coko.joko...takze jsem od te doby coko....a prdel je,ze me uz nikdo jinak nerekne nez cokousek 😀 😀
jo to uklizej,taky bych potrebovala chytit ten dech a jit neco delat jsem ted dovarila a jsem uplne hotova....

meduna
autor
4. bře 2010

ale to je věc názoru,znám i 40cetiletý a roděj,ale já nějak cítím,že na to dítě nemám už dech.a taky jsem hrozně pohodlná,je to možná pro někoho hrozný co píšu ,ale upřímnost je holt někdy tvrdá 🙂 jak tady sousedce bulí to mimino,tak mě to strašně nervuje,já bych zešílela,kdyby to bylo moje

meduna
autor
4. bře 2010

a coko co jsi vařila?

coko.joko
4. bře 2010

medu v necem mas pravdu,ale ja bych ten boj jeste nevzdavala a sla bych do posledniho pokusu a bud a nebo...je to tezky a bude to tezky,ale nevzdavej to......s tim vekem si myslim,ze ta hranice 40 let a pak uz ne...

lenkacar
4. bře 2010

já jsem zadělala na palačinky a mám to v lednici

coko.joko
4. bře 2010

ja dnes varila hovezi polevku,pak houskovy knedlik s koprovkou vajickem a masickem 😀 😀 ted se cpu polevkou a je me teplo u ni 😀
je palacinky to bych mohla dat k vece....

lenkacar
4. bře 2010

koprovku bych si dala ,ale vladís to nežere.,,.kopr,, mu dávam každej den chudákovi 😝

coko.joko
4. bře 2010

leni ja koprovku taky nejim,ale ten muj ji miluje a tak co jsem tehotna tak varim jidla,ktery nejim a Vrata je rad...jako treba koprovku,sladky jidla atd...

lenkacar
4. bře 2010

to jsi hodná žena ,to já kolikrát uvařim i co nežere a vim to ..ale mě to chutná tak co

coko.joko
4. bře 2010

no ja varim,az ted takhle jinak varim co jime oba...ten muj ma rad sladky a tak kazdy tyden pecu a pritom ja to nejim a snazim se teda...a zase co jim ja tak treba neji ten muj,takze porad delame kompromis 😀

meduna
autor
4. bře 2010

je Coko ty jsi ale hodná baba 😵 to já jsem hajzl a vařím jen to co chutná mě 😔