IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
6. bře 2010

to nemůže bejt takovej problém s krysáčkem..

meduna
autor
6. bře 2010

no já je už zaparkovala do sklepa a zase jsem je dnes vytáhla,jsem jako už byla pevně rozhodnutá je vytáhnout zase za rok 😀 ale ta zima debilní mě pěkně převezla.to mi povídej o dobíjení,jsem totálně v depce.a z tý budoucnosti taky,když furt člověk neví co bude s prací.asi půjdu montovat do kolbeny nějaký světla do letadel,to bude ale zábava a ještě skorem zadara 😖

lenkacar
6. bře 2010

tak jdu kočky moje ..papa a hezký večer doufám ,že se neštěknem

meduna
autor
6. bře 2010

no prej si zvyknou a maj rádi pravidelnost,jako že třeba ráno a pak večer a v určitou hodinu 😕 no,ale víš jak,každej si to udělá po svém

meduna
autor
6. bře 2010

neštěknete,dej do řepy a na vše se vy...r.pěkný večer 🙂

coko.joko
7. bře 2010

Ahojda,
vcera jsem se sekla u kamosky jsem tam jela pro postylku a domu prisla v pul dvanacty 😀 😀 a to jsem mela jit s cokotatou na vecu a misto toho se objednala pizza a cina 😵
medu ja jsem taky olezla v zivote se me nedelali opary,ale ted mam neco okolo rypaku taky a tak to porad mazu,ale prd platny....
leni,doufam,ze sis vcera uzila vecer na pivku a nebyla doma Italie,ale pekna romatika......

lenkacar
7. bře 2010

no ani jsme si to moc neužili po 2hod. se šlo domu ,šíleně mi bolela hlava ,myslim z toho prednisonu ..bolí mi furt..včera večer mazec ..jsem myslela ,že mi škeble upadne ..holky venku zima jak v rusku ..no toto 🙄

olasek
7. bře 2010

ahoj kočky, tak jsem se na vás zase přišla mrknout a on tu nikdo ☹ ... ahojky Leni, co u tebe nového? Zobeš Prednison - stimuluješ? Já už nestíhám číst zpětně tak mám asi opožděnou otázku. Dadu asi leží.... a co ty Medu?

lenkacar
7. bře 2010

oli jiojo predni papam a čekám co bude v práci jestli počkáme nebo ne ..moje vedoucí je velmi zákeřnej člověk a já čekam kdy to dospěje do bodu B a pustim se do boje..zatim potřebujem vydělat nějakou korunu

dadous
7. bře 2010

ahojda 😵
oli moc neležím 😀 ale za chvíli pujdu, ještě tady dodělavam zbytky at to mam už vše nachystany 😵
leni to je divny že tě furt bolí hlava po tom prednisonu 😕
medu měla bys už vyměnit foto v pasu, jako moc ti to sluší, ale to zimní oblečení na mě začína pusobit depresivně 😀
tak coko jak to jde, už pereš a žehlíš? 😅

coko.joko
7. bře 2010

dad,nezehlim a neperu a nic nedelam 😉 dneska jsem se zase chytla s cokotatou a uz me to neba,takze at si to vse udela sam....
leni a ted me napadlo,proc ten prednison beres tak brzo....ja ho brala mesic pred stimulkou....

dadous
7. bře 2010

no ja už toho mam taky plny brejle, se mi najednou sešlo tolik hadříku 😝

dadous
7. bře 2010

dneska jsem si konečně koupila to maliníkovy listí, ktery by se mělo pít od 35tt 😀

dadous
7. bře 2010

jo a když jsem se podívala na okna z venku, tak jsem se normalně styděla, takže když do příštího tydne vydržím doma, tak jsem se rozhodla že je umeju 😵

dadous
7. bře 2010

tak jsem se vykecala a jdu trošku požehlit 😝

coko.joko
7. bře 2010

dad...vis o tom,ze okna se nesmeji mejt v tehu.....bacha na to....jsme se bavila o tom malinikovym listi a moc tomu neverim......
jo,tak pekne zehli ja nic,nic....at si to pan chytry vse udela a nachysta sam......

coko.joko
7. bře 2010

tak ja se jdu natahnout boli me nohy a ty krece uz me taky serou 😀 😀 😀 tak zatim pa

dadous
7. bře 2010

coko ja jako myslela aby se to pohlo, a třeba bych šla rodit 😅 je to hnus, děsně mě bolej kyčle, chodím jak kdybych ho tam měla 😝

olasek
7. bře 2010

Leni: tak to držím pěsti - občas čtu ty tvoje pracovní peripetie, zákeřnej šéf to je teprv stresík, o tom něco vím. Od ledna jsem změnila práci, ve firmě jsem ale zůstala - ty nervy, slzy a zkažený Vánoce, co mi ten hajzlík znepříjemnil mám ještě v archivu a čekám na příležitost se revanžovat. Jak to, že zobeš Prednison takhle dopředu? Já jsem na pátek objednaná na první konzultaci - jdeme do toho!! Tak uvidíme - rozhodně vím, že ty naděje nemůžu tak pustit na špacír - tak jako minule ( na rok mě to sejmulo )...ale optimista jsem 😉
Dadu: ty jsi tedy akční 🙂 já myslela, že ležíš s nožkama nahoře bojíš se bojíš, že porodíš a ty běháš, jak kamzik!! Aby ti Nika nevypadla z rozkroku 😉 ale ty se už asi těšíš, co....!?

dadous
7. bře 2010

😀 😀 oli ja se nebojím že porodím, spíš se bojím aby mě zas nenahnaly do nemocnice 😀 když ja jsem hrozna, doma mi to ležení moc nejde 😅

coko.joko
7. bře 2010

dad,me taky nebavi lezet doma vydrzim 10 minut a musim jit neco delat.....ted jsem si tu roztahla puzzle a cumim do nej a skladam to....ale boli u toho zada,tak si musim dat pauzu a neco k jidlu...malej sebou sije tak ma asi uz hladika 😀 😀 😀
ale stejne bacha na okna....to radsi chod do schodu 😀 😀 ale jen si tam jeste nech Nikolku chvilku venku je zima a tak ji je u tebe lepe... 😎 😎

dadous
7. bře 2010

když coko kdybys ty hnusny okna viděla 😝 😝 no uvidím jsou jen dvě, ale chci to nechat až za tejden, prdeček je zvyklej že mamka furt něco děla 😀

coko.joko
7. bře 2010

jo,tak prdecek je zvyklej....no ten muj asi taky...porad sebou mele,ale pres noc spi 😀 😀 kez by mu to vydrzelo,az bude mezi nama 😵 😵
no ja mam taky v obvaku bleee okna,ale bydlime treti patro,takze do toho fakt uz nejdu,bych mohla mit zavrat...nazenu Vratu....

coko.joko
7. bře 2010

a co ruce a nozky mas je natekle a nebo v poho uz 😉

dadous
7. bře 2010

ruce jsou v poho, ale ty nožky 😝 😝 😝 je to hnus velebnosti 😅

coko.joko
7. bře 2010

me se to ted presunulo na ruce mam je jak balony a nemuzu je poradne ohnout....chvilku to mam na nozkach a pak ruce a porad dokola 😀 uz chci takyyyyyy rodit....

dadous
7. bře 2010

a bereš nějakej jod? 😀 hele ty si ještě počkej 😀 a jak jste vubec dopadly s tím kočarkem?

coko.joko
7. bře 2010

jod?? 😕 to nene...jen magnezko,zelezo a femibion....myslis,ze to je tim....
kocarek je ve sklepe...a mam z neho velkou radost....moc se me libi....

dadous
7. bře 2010

mě pravě hrozně brněli ruce tak mi dr napsala jod, ale asi to spíš bude na to brnění než na otoky 😕
no tak to je super že už ho mate, my budem kupovat až se vratím z porodky, dneska jsem objednala autosedačku, tak by měla příští tyden přijít 😵

coko.joko
7. bře 2010

a jaky chces kocarek?