IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
7. bře 2010

holky prednison musim jíst co nejdýl ,protože mám vysoký protilátky na sperma a trofoblast a taky sex s gumou a nebo žádnej 😝

nadis.h
8. bře 2010

Dobré ránko,

kurnikšopahimlhergot mi je furt zleee. 😠 Každým dnem hůř a hůř. Tak dnes skáknu k obvodní. 😝

Holky já Vám závidím,že už budete rodit. Já bych taky chtěla. Zítra jdu na velký utz,tak doufám,že je vše v pořádku.

lenkacar
8. bře 2010

nadi tak se koukej rychle vykurírovat 😎

coko.joko
8. bře 2010

Ahojda,
nadi,a tobe je zle z jidla a nebo z neceho jineho???No dadousek to ma za par,ale ja si musim pockat jeste a taky to nemam jednoduchy....v noci krece do lytek...pres den ruce a nohy napuchle,ze nemuzu moc nic delat,takze si taky uzivam.... 😉

lenkacar
8. bře 2010

já jsem napsala tak dlouhý příspěvek a ono nic 🙄 😝

coko.joko
8. bře 2010

leni to je normalka,me se to taky nekdy neodesle,tak pis znova.....ale to se uz moc nechce vid 😀 😀

lenkacar
8. bře 2010

psala jsem že jsem včera chytla takovýho nerva ,že jsem měla chutě fladísovi ublížit 😝 ,měl tady chytré řeči o dítěti,viděl nějakou těhulu v telce a vzdychal tady a já jsem po tom predni nebezpečná ..už je to zase 14dní co to beru a mám zlé chutě ..

lenkacar
8. bře 2010

jak se mě bál ,já mu jezdila drápama po krku a vrčela jsem na něj jak vlk..neměl by si se mnou hrát .. 🙄 😝

coko.joko
8. bře 2010

leni,neblazni,at mu neco neudelas 😎 bych se te taky asi bala,kdyby si na me takhle vyjela....ja jsme taky vcera chytla nerva a docela to u nas litalo...

lenkacar
8. bře 2010

tovíš že byses bála .. 😀 😀 😀 ,jo hormony ..chváli mám nerva ,pak se směju ..

coko.joko
8. bře 2010

to me povidej hormony semnou cloumaji uz nejaky patek a to nemluvim kdyz jsem je brala pred tim....to jsem byla taky v celku agresivni,ale pak jsem se ztahla a rikala jsem si,ze to nemuzu takhle delat...vzdyt okoli trpi... 😀 😀 chvilkama jsem si pripadala na chocholouska 😀

lenkacar
8. bře 2010

čoko u nás je to na chocho už pár let ..takže žádná změna..

nadis.h
8. bře 2010

Tak jsem doma.

Coko ne špatně od žaluda.Chytila jsem nějaký horský humus a jsem nastydlá.

Tak se mnou hormony nijak ještě necloumají asi. 😀 Jsem takový beránek.

coko.joko
8. bře 2010

leni,tak ja jsem taky par let na chocho,ale cim vic jsem v pokrocilem stadiu tehu,tak me houka vic a vse si beru a staci malicky naznak a ja hned boucham.... 😀 😀 a pokazdy rikam cokotatovi,az ja bouchnu tak se poseres 😎
nadi,to je na prd teda....tak at to prejde a jsi v poho ty beranku jeden...pockej za 8 tt to uz beranek nebudes...

lenkacar
8. bře 2010

chichi to je hezký že ti houká to se mi líbí ,mě už taky asi brzo houkne ,páč ted mi volala šéfka ,at z domu vemu 5tis. a jdu zaplatit zboží co přijde do krámu ,že velký šéf odvezl v sobotu veškerou tržbu a neni na zboží ,no je toto normální? on mi dluží už 12tis, a já ještě bbudu nosit peníze do práce

coko.joko
8. bře 2010

to si delas prcky ne???Jak ti muze volat a rict ti,ze mas jit platit zbozi...kde to zijeme.... 😕 a to ti jeste dluzi takovy balik....leni kam si to vlezla do obchodu 😵

lenkacar
8. bře 2010

no fakt čoko ..to se prostě nevidí 😕 🙄

coko.joko
8. bře 2010

to mas pravdu to se nevidi jak jsou ty lidi drzy a vubec se nestiti takhle zavolat...a co by delala,kdby jsi rekla,ze proste tolik penez nemas....by musela jit ona a zaplatit to ona...

dadous
8. bře 2010

ahoj kočky, tak mi přišla první mateřska, a je to hnus 😝 o 4 litry mín než nemocenska 😝 😝

nadis.h
8. bře 2010

Dadus mateřská je to od zaměstnavatele?

Leni bych se na něj vysr... řekla bych že nemám. Tam nasolíš svojich 5 tis a nedá Ti ani to ani to. 🙄

dadous
8. bře 2010

nadi to nevím, ale myslím že to vyplací socialka 😖 ale ted mi došlo, že unor byl kratkej a měla jsem tam ještě dva dny nemocensky tak uvidím příští měsíc, no ale i tak je to almužna 😕

coko.joko
8. bře 2010

dad,to je o hodne min vid....to jsou parchanti fakt v CR bordel jak ma bejt.....a to meli zvedat materskou a ted zase neeee,taky nevedi co chteji a hlavne,ze oni ty nahore berou penez,ze ani nevedi co stim....

dadous
8. bře 2010

přesně tak coko, jinejm když chtěj sebrat prachy tak stavkujou ale my mame hold smulu, jsme zavisly na těch nahoře 😠

dadous
8. bře 2010

jo a kočarek co budem kupovat mam v albíčku 😵

coko.joko
8. bře 2010

Je ten je taky pekny to se bude mit Nikolka krasne 😉 a jak se citis....

nadis.h
8. bře 2010

Daduš jestli máš mateřskou na 3 nebo 4 roky tak by Ti mělo přijít 7800..Jinak to vyplácí snad prvních půl roku zaměstnavatel a je to počítané z platu.

dadous
8. bře 2010

coko ja se cejtím pořad dobře, žadny příznaky , prostě nic, jen ty nohy, i jsme sexovaly a taky vubec nic, no prostě se ji ještě nechce ven 😀

dadous
8. bře 2010

nadi ty mluvíš o rodičaku, ted mě bude nejdřív chodit pul roku mateřska, ta je podle vydělku, ale ted jak ji zkrouhly tak je to prostě malo 😕

nadis.h
8. bře 2010

No tak to je ono. Já mám pořád zmatek jak se jmenuje to a ono.. 😀 To je teda pkný rozdíl. 😕 No já jsem zvědavá na nemocenskou z platu který jsem brala ted. To je k zblití s prominutím. 🙄

coko.joko
8. bře 2010

No tak pani dadouskova si dava na cas,ale zase venku je zima,kam spechat u tebe ji je dobre... 😀
nadi a co ty jeste makas nebo uz jsi doma...