IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. bře 2010

ty holky by potřebovaly na prdel 😎

meduna
autor
29. bře 2010

Ahojte holky a amarounová dadouško 😀 😀
tak holky,musela jsem se naladit na léto,už mě ty zima sere 😠 prej,že se válim s Romanem 😕 sama se povaluju,normálně na mě vlezla nějaká jarní ounava bo co 😔 Ve středu se mám jít podívat do nové práce,tak njsem krapet nervní,ale nevím jestli to vemu,pže je to od tří do 19hod.tak jsem z toho valaká změtěná 😖
jo janýsku já na tom můžu ležet od rána do noci a stejně z toho nebude nic 😝
Dadoušku,malá je podobná na Davida,nějak mi ho připomíná noo 😵 Jo a Kobli už taky,gratuluju 🙂 🙂

dadous
29. bře 2010

hoj medu, a to maš zas uklid?

janysek70
29. bře 2010

Medu asi začala škytat, tak jsme ji přivolaly 🙂

meduna
autor
29. bře 2010

jo,zase jak jinak.Taaaaak a kde je moje šnorchlová fotka????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dadous
29. bře 2010

medu je kolombo 😎 aaa zas bude nova fotka 😕

janysek70
29. bře 2010

Já myslela, že jsme si z tebe dělaly prdelky, tak jsi ji stáhla sama....., ale asi jsi na ni přišla nebezpečně krásná admin 🙂

meduna
autor
29. bře 2010

no,ale proč tam neni,nic jsem nedělala,třeba tam nesmí být,tak ji někdo vymazal 😢

meduna
autor
29. bře 2010

ne mě se líbila,ale asi ne někomu jinému,škoda,že jsem nedostala pár slov,proč jako je pryč

coko.joko
29. bře 2010

medu hoj.......to je divny,treba opravdu admina nejaka hodna to udelala vis jaky jsou 😒
a jak dopadl vubec Romotata ja pohovoru jak byl v Brne nebo se zase pletu......

dadous
29. bře 2010

ale tahle je hezčí 😵

meduna
autor
29. bře 2010

no hezčí je,pže mi neni vidět ksicht 😀 😀 Coko,jo dobrý,zatím se tady pokouší prorazit a až prorazí,tak dostane teprve nějaký peníze 😀 😀 tak doufám,že neprorazíme dřív hlavou zeď

dadous
29. bře 2010

no však pod tím šnorchlem taky nebyl vidět 😀

coko.joko
29. bře 2010

tak to je dobre....takze jestli chapu,tak zustavate v Norimbergu zatim nikam se nestehujes......

blazenkaa
29. bře 2010

ahojky holčičky jdu se zase na vás mrknout pokaždé jsem měla smůlu že tu nikdo nebyl
Jakpak se Vam vede
Dadousku gratuluji k Nikolce a Koblíškovi ta 🙂 ky

dadous
29. bře 2010

ahoj blaži, tak jak to s vama vypada, už jsi byla u dr?

meduna
autor
29. bře 2010

to máš pravdu,ale očiska jo 😎
takže,jak jsem říkala,teda hlavně Roman,že pes do postele nikdy v životě....,no tak si tam už včera pěkně hajala s Románkem a já v obýváku na gauči,protože jí to nevadí,že páníček chrápe,jí ne,ale mě to málem zabilo 😠 tak si pěkně MRCHA,hajala na mojí polovičce.A mě v obýváku sral buzna morčák,protože furt skákal,no ale lepší jak chrápání

meduna
autor
29. bře 2010

Ahoj Bláži.
Coko,zůstáváme tady 😝 😝

dadous
29. bře 2010

no medu ja taky furt chrapu, prej jak starej chlap, a to jsem myslela že po porodu se to zlepší, takže dadouš je taky chudak nevychrapanej 😕

dadous
29. bře 2010

tak ja jdu krmit divou zvěř 😅

blazenkaa
29. bře 2010

ještě jsem nikde zatím nebyla jsem objrdnaná na 6.4 to je asi 14DC TAK JSEM ZVĚDAVÁ JAK TO BUDE DÁL

meduna
autor
29. bře 2010

tak mu vyřiď mojí soustrast 😀 😀 vím ,jak mu je 😠 mě už nebaví furt mlaskat do zblbnutí a tlačit mu rypák 😀 A jak byl v Nitře,tak spal na pokoji s Milanem a ten taky chudák nespal,zato Románek se vyhajal do růžova 😀

blazenkaa
29. bře 2010

HLAVNŠ ŽE SE VYSPÍŠ TY DADOUS

coko.joko
29. bře 2010

tak koukam chrapani to je asi vsude,ale u nas je to cokotata a ja se vzdy stehuji smer obyvak 😀 😀 protoze to co predvadi by vzbudilo asi i mrtveho.....

blazenkaa
29. bře 2010

a co je tu ještě nového krom toho že tu každý rodí 🙂

blazenkaa
29. bře 2010

to u nás zabírá jedině zacpání nosu 😎

meduna
autor
29. bře 2010

Coko,taky jsem na dnešek spala v obýváku.Jsem zvědavá dnes,jak se předvede 😠 no má rýmu,tak to jediné ho omlouvá.Bláži ,rypák mu ucpávám taky

blazenkaa
29. bře 2010

a to nepomáhá Medu jo ?U nás to stačí jednou a je klid málokdy to nezabere 😉

meduna
autor
29. bře 2010

jo zabere,ale tak na 5sekund a už ho rve znova

coko.joko
29. bře 2010

a co mlaskani medu ja vzdy mlasknu a je klid,ale ne na dlouho 😀 😀 no ja se vzdy zavru do obyvaku a mam klid,pak se rano divi kde jsem