IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. dub 2010

leni a kde vubec bydlis v jakym meste........

lenkacar
1. dub 2010

medu a to jsem ti ještě nelíčila jak mě týden bolí levá lopata,ta jediná mě ještě nebolela a myslíš že vim od čeho ?já se vážně rozpadam,já nevim kdy budu v cajku ..mě by to těhu snad zabilo

meduna
autor
1. dub 2010

coko tady je taky černo,tak to asi můžu taky očekávat co?
Leni a kam ,že to frčíte s vládísem?dnes dám asi to vínko konečně,furt jsem vyhrožovala a nic,tak dnes se mu podívám asi na zoubek 😀

lenkacar
1. dub 2010

víš odkud je dudáček? tak odtud a nepiš to sem ..mám k tomu své důvody

meduna
autor
1. dub 2010

tak Leni,mě se už roman opatrně ptal,opatrně protože ví,jak jsem agresivní 😀 jestli prej mám na těle ještě místo zdravé 😀

lenkacar
1. dub 2010

medu do práce ke mě ....

meduna
autor
1. dub 2010

aha tak odtama

coko.joko
1. dub 2010

medu kam to chodis uklizet.....ja si te asi vezmu jako baby sit nebo jak se to pise...... 😀

lenkacar
1. dub 2010

sasanko hele nemusí bejt hned tak zle ..oni nejdřív zkouší inseminaci a ta neni tak drahá,nebo jenom nastimulovat tělo ,aby se to líp chytlo a tak a když už je hodně zle tak pak už je drstičtější zásah a to ve formě hormonů,odběru vajec atd.

lenkacar
1. dub 2010

já si myslela že to je chůvička čoko ... 😕 😕 😕 😕

coko.joko
1. dub 2010

medu,tady uz je zase slunicko sem tam blesk to je debilni poco to nejak nechapu....slunicko a blesky a kroupy do toho 😕 kde to ziju boze.......
leni,to nevim kde to je,ale zeptam se cokotaty on je chytry pan ucitel 😉 uz ho slysim jak rekne......nectes a nevis.....

meduna
autor
1. dub 2010

jo Coko a já pak jako budu dojíždět do Dízláku jo 😀 😀 😀 a já bych nesvěřila babě dítě co nemůže mít děti a ještě je psycho 😀

lenkacar
1. dub 2010

no tak si skočim vyměnit gatě a jdem vybírat vladísovi kraťasy,přišly super

coko.joko
1. dub 2010

leni no vidis chuvicka to je spravny slovo jsem hledala v pameti nejaky cesky,ale nemohla jsem si na zadny vzpomenout....a ted uz to vim.....

meduna
autor
1. dub 2010

a já vím,je to jednoduchý Coko,trocha historie 😎 😎 😎 😎

meduna
autor
1. dub 2010

leni nech si je,co když pšíkneš ještě raz 😀 😀

sasiii
1. dub 2010

To Lenka: Aha...... no objednám se asi k doktorovi, a ať se mnou něco provede, aspoń ty hormony jestli mám v cajku, no kdyby
byl problém jen tu a nějak by se to srovnalo práškama a povedlo by se normál cestou, tak bych skákala radostí... no nic, musím něco dělat, kdyžtak můžu se přidat zase někdy na pokec? 🙂

lenkacar
1. dub 2010

ne že bych jako uměla německy ,ale bylo mě to povědomý jak jsem se hrabala ve věcičkách pro sviště

coko.joko
1. dub 2010

medu,tobe bych ho sverila vim,ze jsi v jadru hodna holka 😀 😀 vsak pockej na leto...prijedem do Norimberka na navstevu 😀 😀 udelame nekde ohynek a upecem echt cesky burty 😀 😀
leni tak vyber krasny kadky at se libi Vladisovi 😎

lenkacar
1. dub 2010

jestli ti nevadí že ti budu řikat sasanko tak přijď 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
1. dub 2010

ahoj stařenky 😀 vítam sasanku 😅

lenkacar
1. dub 2010

no holky a sama chodim jak šustka od čongů kouklaa jsem že ty nový od čonga se mi jaksi popárali drobet jak jsem se do nic ten týden rvala co ráno

sasiii
1. dub 2010

Sasanko.. no všichni mi tak říkaj, takže v poho.. :D zatím se mějte, holky 🙂

meduna
autor
1. dub 2010

ta Lenka,jak je poetická,tak sasanka 😉 😉

coko.joko
1. dub 2010

leni ja taky neumim nemecky 😀 to mas fuk.......
medu,historie tak ja budu patrat v pameti,ale obavam se ze na to neprijdu.....neco me to rika,ale nevim.....jsem na historii blba......radsi pocty.........

meduna
autor
1. dub 2010

ahoj kojící matko 🙂

dadous
1. dub 2010

😅 prdelky jo, ze mě to teče proudem 😀

meduna
autor
1. dub 2010

Coko echt český buřty opečem,je tady louka jako kráva a tam grilujou turci,tak se přidáme.jen s tím ohněm to nevidím,musíme vzít gril

coko.joko
1. dub 2010

to vis medu,lena si upravuje sama ty nase jmena.........me pise cokoladko 😀 😀 ted tu bude sasanka a proste pohoda.....
ahoj dad,tak co mala spinka je hodna vid......

meduna
autor
1. dub 2010

dej i Dadoušovi ať neni tak vysušenej 😀