IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
9. dub 2010

dad.ja prave sladky jedla v tehu,ale uz me to nejak nejde......a hlavne kdyz dam cokoladu,tak me pali zaha... 😖 taky sama to je krasny a ja taky ten muj sel s klukama na veceri a pak nekam parit a tak uz ted to bude noc...zase se budu budit a koukat porad na hodiny......zitra ho bude bolet hlavicka a sely den v pr....... 😀

dadous
9. dub 2010

no jo dyt ty taky každej druhej den něco pečeš 😀 jen at si cokotata užije, až se narodí cokomímo, tak se bude starat 😵

coko.joko
9. dub 2010

uz nepecu a prdim na to........ 😎 jo cokotata si uziva 😵 😵

dadous
9. dub 2010

hele mě se ted nechce ani vařit 😝

coko.joko
9. dub 2010

dad,tak to me taky neee......vzdy rano sedim a premlouvam se at jdu neco delat,ale me se tak nechce......zase mam tu kupu zehleni a bordel jako kdyz bouchne granat,ale jsem tak lina....nevis cim to je??????

dadous
9. dub 2010

hele nevím 😀 😀

coko.joko
9. dub 2010

ja ti taky nevim......a porad o tom premyslim a ptala jsem se i cokotaty proc jsem tak unavena porad a lina neco delat a on na me koukal a nechapal me 😀 😀

dadous
9. dub 2010

😀 a nepomuže , zmetek jeden 😀

coko.joko
9. dub 2010

jo,pomaha,ale vis jak to je 😀 😀

lenkacar
10. dub 2010

holky já jsem napsala táááák dlouhek příspěvek a pak jsem na něco máčkla a je v prdeli 😔 😝 ,tak jsem si nějak stěžovala a asi mám držet hubu .. 😝

lenkacar
10. dub 2010

dneska jdu zase válčit a aspon bude volná neděle..třeba už se po 3týdnech dostanem k nějakému sexu ..mám z toho blbej divnej pocit ,že se za chvíli ani nebudem potřebovat ,každej si hraje na svým písečku...já nemám nic proti autoerotice,ale asi by neměla být furt ,že?!

meduna
autor
10. dub 2010

Ahoj holky,včera jsem nějak nestíhala,šla jsem uklízet k doktorce domu a pak ještě k ní do praxe.No a když jsem přišla dom,tak jsem si řekla,že bych taky měla já prasuta uklidit doma.Jo a musím vám říct zážitek,včera rachot jako kráva a najednou si sednul vrtulník k nám před okna 😀 V ložnici,jsem si mohla dělat bábovičky z hlíny 😀 a to letěl Roman zavřít rychle okno.dám sem fotku,ale až si jí stáhnu od romana z poče.Coko,tak v kolik přišel???
Leni,tak zase makáčo dneska 😝 a tak ona ta autoerotika může být možná někdy lepší 😀

liptonek
10. dub 2010

dobré ránho všem 🙂

liptonek
10. dub 2010

medu, co vám dělal vrtulník? 😀 dobrej šoking 😀

liptonek
10. dub 2010

no koukám, že se mi dnes opravdu daří psát 😀 bud pismenka navíc nebo uplne vynechany slovo 😀

meduna
autor
10. dub 2010

Ahoj Lip,no to nevím,na kafíčko to nyvypadalo,že by chtěli 😀 😀 normálně tu přistál před naším autem 😀 😀 pak někam šli do baráku naproti,ale žádnej pacoš s nima neodlétal.ale ta akce tady 😀 celé rodiny venku a už se tam pozovalo do albumku s vrtulníkem 😀 my samo taky 😎 jako,by mě zajímalo,kolik to stojí,počítám taková akcička tak 4OOOéček,pro toho kdo si je zavolal
sílej dálnice 😉

liptonek
10. dub 2010

a to byl záchranářskej vrtulník? Já ti ani nevim Medu, zkousím to ted vyfotit. Ale mám tu jen mobil. Tak to moc nejde. Hned to sem dám. Ale po IVF to teda sílilo víc. Teď žádnou změnu nevidim...

liptonek
10. dub 2010

tak tady to je...

meduna
autor
10. dub 2010

Lipánku,vždy´t to je silnější,každý den víc a víc. 🙂

liptonek
10. dub 2010

fáákt? vůbec mi to nepřijde 😅

meduna
autor
10. dub 2010

jo záchranářskej to byl.jak budu mít ty fotky,tak je sem dám.
se tady zkulturňuju,musím do města koupit přání,kluk od sestřenky má příští týden 15.No,ale vypadá tak na 19 😕 Sestřenka zase na 15 😀

meduna
autor
10. dub 2010

jo ten z 13 dne,je slabší než ten z 15 dne.to vidím
oni ty testy nesílej každž den,je to jak naskakuje Hcg

coko.joko
10. dub 2010

Zdar holky,
jsme ted vylezla z pelechu a ta ryma me fakt uz sere....porad mam kapesnik u nosu si pripadam jak idiot uz....ale ja se nedam.......
medu...ty jo a nebyl tam nahodou Simir,treba natacel novej dil 😀 😀 jinak cokotata prisel v 5 hod.....masakr nejvetsi.....ticho doma..... 😠
lip,super carecky to mam velkou radost....... 😵
leni,me se to taky nekdy stane,ze napisu dlouhy roman a pak to nekam utece a ja nevim kde to je......

meduna
autor
10. dub 2010

Coko,to stejné u nás 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a jak něco řekne,hned mu jí přes tu tlamu dám 😠

coko.joko
10. dub 2010

medu u vas se taky parilo 😀 😀
me se zdal sen a vzbudila jsem se uplne spocena 😕 ze rodim a normalne jsem videla nase dite jak vypada....a vubec me to neslo a ty setry na me rvali,at nedelam herecku a tlacim a ja jim porad rikala,at me uz nechaji,ze nemam co tlacit....no debil rikam uz blbnu vic a vic...

meduna
autor
10. dub 2010

Coko,to už se připravuješ psychicky na porod 😕 víš,že tě to stejně nemine 😀
jo tady se pařilo ve velkým,ale počkej až se vzbudí,ten zažije maso 😠 nikdy jsem mu nic neřekla,když pařil,ale teď mám takovej vztek,že uvidí.debil,hlavně když nemáme peníze 🙄 🙄 🙄

liptonek
10. dub 2010

po tom IVF mi to právě sílilo každej den 😅 tak jsem z toho teď byla taková nesvá. Tak uvidíme. Chystala jsem se, že vyrazim do města do lékarny pro novy testy a šmejdi mají zavříno 😒
Ahoj čoko 🙂 Jéé, taky tě to vytáčí? 😀

coko.joko
10. dub 2010

medu to je vsude stejny...tady se taky parilo,umis si predstavit,kdyz nekam jde 21 kluku...a ten muj pry jen na vecu a ve 24 hod.doma a hovno.....nejhorsi,ze ja pak nechrapu a cekam az prijde.......a cely den je pak uplne zkazeny,protoze na nafoukla a ten muj lezi a umira.....
lip ted uz budou silit neboj.....uz jsou krasne videt...

liptonek
10. dub 2010

coko - snad jo. jen nevim, kdy to mám oznámit doktorovi 😅 coko, ten tvůj něco hraje?

coko.joko
10. dub 2010

lip..to zalezi na tobe kdy tam chces jit,ale ja bych sla uz pristi tyden 😵
muj chlap nehraje nic je u hokeje a dela masera...takze veselo..pres zimu maka a pres leto ma 4 mesice volno....