IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. dub 2010

holky ja musim pustit V.nebo se tu zblazni,tak se loucim......ale fotky super.......mej te se a paaaa

dadous
16. dub 2010

no vypadal jako vlasy ale kratky takovy krouceny, no byly hrozny ale tenkrat to děsně frčelo 😀

meduna
autor
16. dub 2010

jo coko byla a já jako dítě dorty nikdy nejedla a to si pamatuju,že jsem měla poprvé chuť na dorta a jak fotograf zmizel jsem si chtěla líznout a on byl s polistyrénu,nebo jak se to píše a bylo po focení,jsem čuměla jak vejr pak.
někdy sem dám i tu s tím kohoutem co mi máma česala,jsem byla jak Elvis 😀 😀 jo a naše sem taky prsknu,to byla dvojka 😀 😀

dadous
16. dub 2010

😵 coko pa pa, ja mam dneska dadouše zas na pívu, tak mam volnej net 😵

meduna
autor
16. dub 2010

tak pa coko 😉
jo dadoušku mám kopretiny,nebo jsem nosila berušky,nic jinýho nebylo 😖

dadous
16. dub 2010

no jo kdoví jestli se berušky ještě dělaj? 😕 budem tyhle serepetičky taky potřebovat 😅

dadous
16. dub 2010
meduna
autor
16. dub 2010

no to budeš.koukala jsi jaký mám korále 😀 si pamatuju,že máma měla kámošku co dělala v precioze a dovezla jí asi tak dvě igelitky plné korálů a naušnic a tyhle jsem si vybrala,pže to svítilo ve tmě,když jsi je nasvítila na světle,jo fosforky 😎 tak já s nima furt lezla na hajzl do tmy se koukat jak svítěj 😀

meduna
autor
16. dub 2010

jsem se chtěla juknout,ale už tam je napsané,že inzerát je pozastavený a fotka žádná 😒 tak nevím co to je

dadous
16. dub 2010

sem se musela podívat znova 😀 no jo kočka s koralema 😀

dadous
16. dub 2010

aha, no tak až to přijde tak to vyfotím, riflovy třičtvrtaky ale suprovy na 3-6 měsícu 😵

dadous
16. dub 2010

ty vole my nebudem mít co do huby, hlavně že mlada bude vohakla 😀

meduna
autor
16. dub 2010

a ten oblek si taky pamatuju,jsem ho nenáviděla,byla to modrá sukně a k tomu ta prahalena,taky modrá a byl to hnus klouzavej matroš.no matka mi vůbec rvala samé takové sračky,třeba tesilky s lampasem 😝 nebo plisovanou sukni a v tý jsem vypadala jako tuipán 😀

dadous
16. dub 2010

no jo ale když nic jinyho nebylo, ja zas byla pořad opletena chemlonem 😅 brr

meduna
autor
16. dub 2010

ser na to,hlavně že Nikča bude mít pěkné věci,nějak se to vždy udělá.je tady a zaslouží si pěkné věcičky 😵

meduna
autor
16. dub 2010

jo já taky,bačkory dělala máma,to byl hnus,se divím jakto že nemám z toho kuří oka 😀

dadous
16. dub 2010

aha ja mam kuří oko asi už rok, tak doprdele to mam z toho chemlonu 😀 😀 mamka pletla i takovy ty opletny vložky do bot a z toho pak udělala pantofle 😀

meduna
autor
16. dub 2010

no to máš stopro z toho 😀 to bylo tvrdý jako kráva si to pamatuju a já to nechtěla nosit,jsem řvala jak debil ale ta mi dala co proto 😀

dadous
16. dub 2010

mě se v tom taky blbě chodilo 😝 a smrděly z toho nohy 😀

meduna
autor
16. dub 2010

jsem s dneska udělala do obýváku na stolek takovou pěknou kytku,jsem to viděla u baby co tam uklízim.
skleněná miska na noze,do ní mech a kůru z břízy a ještě jsem koupila pomněnky a dala je tam a vypadá to fakt pěkně

meduna
autor
16. dub 2010

fuj,to byla moda.a to měla i moje máma a táta,to musel být tah ,když to šlo dolu 😀 😀

dadous
16. dub 2010

no jo když ja jsem na tyhle věci lempl 😒 ja i truhlíky vezu ke tchyni aby mi je naplnila na leto nějakyma kytkama 😀

dadous
16. dub 2010

tak to vyfot 😵 chci to vidět, ja tady mam jednu obří číši a nevím co do ni dat 😖

meduna
autor
16. dub 2010

no já vždycky u ní koukám,třeba napnila misku,taky sleněnou,mechem a ještě vydloubala sněženky i s hlínou a tak to tam narafičila a vypadalo to fakt moc pěkně,někdy tam dá i listí,takový blbůstky,ale vypadá to hezky

meduna
autor
16. dub 2010

já mám taky obří číši a do ní jsem nasypala písek,jeden co jsem si dovezla z Izraele,pak jsem řekla Tatianě ať mi doveze z Brazílie a ještě mi někdo nějakej dotáhnul a to jsem tam dala a na to mušle a svíčku a je to pěkný

meduna
autor
16. dub 2010

jo ,šlo o to,že každej ten písek je jinej

meduna
autor
16. dub 2010

musím jít nechat odpustit šakalnici,nějak na mě blbě kouká,tak to je asi akutní 😀 nějak teď hodně chčije co je harafena 😀

dadous
16. dub 2010

no jo písek tady ukradnu dětem z pískoviště a mušle mam 😵 však ty když to maš tak taky chodíš častějc na zachod, ne? 😀

meduna
autor
16. dub 2010

no to je fakt,ale ne jenom když to mám i pár dní před,jsem uchcaná 😀 😀 ale mě přijde jako bych byla v přechodu už 😕 fakt po tý revizi to mám divny 😠

meduna
autor
16. dub 2010

no zase si lehla,tak jí nechám ještě chvilku vycukat