IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
30. dub 2010

Ahojky Medunko, kde lítáš? 🙂

Holky tenhle týden je fakt šťavnatej... 2x po sobě jsem měla takový krásný kontrakce,že mi málem ten spodek upadl. 🙄

meduna
autor
30. dub 2010

ahoj Nadi,ale jsem u kamarádky a domu se vracim až v úterý 😵 Ale byla jsi u doktora a ten přeci říkal,že je to všechno ok,tak jakto,že ty kontra 😕

nadis.h
30. dub 2010

Medu to může být teď už v tom mém týdnu. Jsou to falešné kontrakce. Ale byl to mazec. 😝

Tak to je fajn, že výletuješ. 😉 Taky bych vyrazila.

meduna
autor
30. dub 2010

to ti věřím,bych byla vyblázněná taky

liptonek
2. kvě 2010

tady je nějak mrtvo 😔

lenkacar
2. kvě 2010

čus holčičky ,hlásím návrat mezi lid a jsem už oplasklá ..nadi kontrolní imuno mě čeká teprve ... 😉

bobbule09
2. kvě 2010

Ahoj Leni 🙂 Alergie už zaútočila i na mě. Nikdy jsem alergická nebyla a letos mě pořád pálí v nosu a v očích a osypal se mi obličej, vypadám jako blbec 😠 Snad to nebude trvat dlouho 😝

lenkacar
2. kvě 2010

ahoj bambulko 😀 😀 😀 já mám léky a jsem gut ..juchů..už jsem zahlédla zase nakvétat řepku,ale snad to z novými léky ustojim 😝 ,jsem otrávená jak indošskej šíp ,leze na mě mrcha .neni se k rozběhnutí a já mám náladu silně pod čokla .. 🙄 ,neměla bych ,ale jdu si nabarvit kebuili když tam ted v krámu budu i chrápat..

bobbule09
2. kvě 2010

Leni, já mám taky léky, takže to celkem zvládám. Kebuli potřebuju obarvit taky, můžu se za tebou zastavit? 😀
Jo a mrcha mi dneska končí, takže hurá na mimino 😉

liptonek
2. kvě 2010

přidávám se do klubu, taky potřebuju nahodit barvu 😀

coko.joko
2. kvě 2010

ahojda,
teda tady to zije 😀 😀

bobbule09
2. kvě 2010

Ahoj coko, ještě jsi 2v1? 😀

coko.joko
2. kvě 2010

leno,to je super,ze to pomaha ty leky a tobe je lepe 😵
lip,ja bych taky potrebovala nahodit barvu,ale nemuzuuuuu,ale uz se tesim... 😀
bob,konecne odjela teta....huraaaa a muzes na imuno.....
dad,kdepak se flakas......
ja dnes byla na snidani v restauracce a pak na maratonu a bylo to moc krasny,ale pak zaclo prset,tak jsem sla dom....jinak jsem naucila cokotatu jak se sem dostane a bude vam pak psat,ze jsem porodila 😀 😀 muj dr.rika so.ne....ale ja rikam driv...boli me bricho a mam krece jako na menstruaci....

coko.joko
2. kvě 2010

bob,jo jsem,ale dlouho nebudu 😀 😀 citim se tak zvlastne.......

liptonek
2. kvě 2010

coko, proc nemuzes?
teda holka, tak to už máš vážně za pár 😅 a jseš v pohodě nebo už zacináš mít bobky?

bobbule09
2. kvě 2010

coko, já na imuno nejdu, my máme domácí snažení 🙂 Nemáme penízky na další pokus ☹
Určitě porodíš dřív, aby to nebylo ještě v noci. Ještě že čokotáta bude informovat 😀

bobbule09
2. kvě 2010

Leda že by jste se na mě složily a přispěly mi na další pokus 😀 Takže kdo má nějaké zbytečné penízky,tak mi je může poslat na účet 😀 😀 😀

liptonek
2. kvě 2010

bob, to už máš 3 pokusy za sebou?

bobbule09
2. kvě 2010

Ne, jenom jeden, ale i tak nás to vyšlo na 25.000 kč a já jsem bez práce a nemůžem si to teď dovolit ☹

coko.joko
2. kvě 2010

bob,ted uz nechci nekam ke kadernici na melirky,pockam az porodim a pak se dam do gala cela 😀
lip,domaci snazenicko,tak to jo....no ty penize jsou hrozny to znam taky..kdybych to mela pocitat kolik jsme za to dali my...tak me je zle uz ted.......
jo za par to mam....na Arletkach sazeji kdy porodim......jo rika se,ze kdyz je bourka,tak se rodi........ 😀 😀

lenkacar
2. kvě 2010

nejlepší je to umotat pod duchnou když to jde 😉 hlásím černou hlavu a vše kolem ,včetně koupelny a zbylých částí mého těla 😕 😝

bobbule09
2. kvě 2010

Leni, když ono to pořád nějak nejde ☹ , ale snažíme se , jak jen síly stačí 😵
Taky si budu barvit na černo, to zase budu jako prase 😀

lenkacar
2. kvě 2010

ta černá chytá úžasně hlavně na vše kolem mě ... 😕 😕 😕 😕

lenkacar
2. kvě 2010

čokoládka je pořád 2v 1,všechno vidim 😉

coko.joko
2. kvě 2010

leno,jak muzes mit vse obarvene okolo 😀 😀 to preci nejde...musis to davat na hlavu a ne vsude okolo 😀

liptonek
2. kvě 2010

jak je možný, že vas to vyšlo na tolik? já si doplácela jen na léky a pak na ISCI. Dohromady to bylo kolem deseti tisíc.
coko - já budu muset zajít. Snad ta barva neva...takhle na začatku..nevíš?
leni, já mám takhle černej šlinc dokonce i na futrech do obýváku. Vubec nevim, kde se tam vzal. Zato vim, že nejde dolů 😀

coko.joko
2. kvě 2010

leno,to je dobre jen to hlidej....jsem porad cela.... 😀 😀

coko.joko
2. kvě 2010

lip,ja byla taky v tehu na barve,tak si myslim,ze to neva jen se rika,ze to blbe chyta....ale ted to u me nema cenu.....ja si pockam,az po porodu 😵

liptonek
2. kvě 2010

vsak už to máš za pár. počkej, nakonec se k němu dostaneš dřív, než já 😀
tak halt pujdu do černý. ta chytnout musí 😀

coko.joko
2. kvě 2010

a ty jsi lip blondynka a chces jit na cerno........