IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
2. kvě 2010

coko - IP 😉

coko.joko
2. kvě 2010

jo,jo vim 😵 jsem se sla podivat na cokotatu,dela koupelnu, silikonuje okolo vany a to je smrad...... 😀

liptonek
2. kvě 2010

teeeda, tak ten se činí 😀 štastná to žena 😀

coko.joko
2. kvě 2010

jo to ja jsem.....stastna a moc........ 😀

liptonek
2. kvě 2010

coko a vy už chcete v nemecku zustat nebo se někdy vrátíte do čr?

coko.joko
2. kvě 2010

lip,to je tezky....cokotata ma dobrou praci a pokud to pujde,tak jo,ale ja bych chtela zpatky do CR,ale to je vse daleko...takze zatim tady a casem se uvidi....

liptonek
2. kvě 2010

coko, však jasný. a máš tam aspon nějaky kámošky? češky?

coko.joko
2. kvě 2010

jo mam tady kamosky cesky i slovenky....par jich je uz v CR,ale nejaky tady jsou a je fain,kdyz se sejdes aspon jednou tydne a das kafe a pokecas.....ja tady bojuji s nemcinou jako prase a tak jsem rada za ceskou mluvu..... 😀 😀 😀

liptonek
2. kvě 2010

jééé, tak to je parada, že tam nejseš uplně sama. To je to hned veselejší. Jooo němčina, to je prevít. Já s ní bojovala x let na škole. Ale musim říct, že i když to byl tvrdej boj, docela mě i bavila 😅

coko.joko
2. kvě 2010

lip,tak to me nebavi 😀 ja se ucila taky na skole,ale to vis pubertak a nejak to slo vse okolo me a ted toho lituji,ze jsem se neucila......no hold bojuji kazdy den a budu porad....... 😀

zuzbe
2. kvě 2010

Ahojky, tak včera jsem dostala do břicha dvě miminka. Jsem zvědavá, jak to dopadne - bojim se ☹

liptonek
2. kvě 2010

coko, nelituj. i kdyby ses učila, tak to stejně zapomeneš. Jakmile to nepoužíváš, tak se to z tý palice vytratí. takže můžeš klidný svědomí 😀

liptonek
2. kvě 2010

zuz - jééééé, tak to držím vše co mám, ať to klapne. A koukej hodně odpočívat, at se pořádně zavrtaj 😉

coko.joko
2. kvě 2010

zuz,tak to taky drzim vse co mame,at se to povede......a neboj musi to klapnout....
lip,to je fakt,protoze jak nas to ucila uca ve skole,tak stejne blbe 😀 protoze tady to vyslovuji uplne jinak 😀

zuzbe
2. kvě 2010

myslíte, že musím pořád ležet? dnes jsem šla na procházku krátkou

liptonek
2. kvě 2010

jojo, jiný kraj, jiný mrav 😀 a nej učitel je stejně život sám. a náhodou docela zavidim. Komu se poštěstí poslat při porodu doktora do pr..... 😀 Ty si to klidně můžeš dovolit, když ti nebude rozumět 😀

liptonek
2. kvě 2010

.....a víš jak se ti krásně uleví? 😀

liptonek
2. kvě 2010

zuz - pořád asi ne. ale je fakt, že já první tři dny z postele pomalu nevylezla 😅 Ale jsem až moc velkej posera 😀

coko.joko
2. kvě 2010

lip,to mas pravdu ja muzu mluvit a nikdo nebude vedet co rikam......ale trochu mam smulu,protoze je tu dost dr...polaku a rusaku a i slovaci a moje kamoska rodila pred rokem a nadavala a porad rikala "proc musim takhle trpet a boli to jako prase a ten dr...se podival a rika ji slovensky ja vim,ale za chvilku to mame za sebou... 😀 😀 takze si musis davat pozor na jazyk...
zuz...to zalezi ja telu jak to vse prijme.kazdy telo je jiny a kazdy to snasi jinak,ale netahej nic tezkeho a fakt na kratkou prochajdu bych sla a spis odpocivej aspon dva dny......

koblichzek
2. kvě 2010

Ahojky holky.
Jé ahoj Lip, dlouho jsem nebyla a koukám, že už máš i fotečku. Jak je?

koblichzek
2. kvě 2010

A koukám, že mimi je na cestě? Tak moc a moc gratuluji a moc držím palečky, ať vše dopadne dobře.

liptonek
2. kvě 2010

coko - 😀 tak to je zrada 😀 tak to si je musíš nejdřív otuknout. slusně se zeptej, jestli nekdo umi cesky a kdyz ne, tak spust 😀
ahoj koblížku, moc, moc gratuluju ke krásnýmu pokladu. povedla se vám 😉
Teď je krásně. Jsme zas plný naděje, tak doufejme, že tentokrat dojdem až do finále 😅

liptonek
2. kvě 2010

kobli - nojo. zázrak. 😵 na první pokus a přirozenou cestou. 😵

koblichzek
2. kvě 2010

No tak to je úžasné.
Děkujeme za gratulace. Jo, malá je opravdu úžasná. Po tom všem je to ta nejlepší odměna 😵

coko.joko
2. kvě 2010

zdravim kobli...co princezna...jak se mate.... 😵
lip to je zrada,proto si musim davat pozor par trapasu mam za sebou a jeste si udelat v porodce to fakt ne...... 😀 😀
holky me honi mlsna jako prase...nevim co bych snedla........
kdepak mame nasi nabarvenou lenu 😵 😵

koblichzek
2. kvě 2010

Ahojky Coko. Jsem četla kousek zpět, jak píšeš, že až to na tebe přijde, budeš zmatkovat - to jsem byla přesně já. Tím, že to bylo nečekané (o měsíc dřív), byla jsem úplně hotová a rozklepalo se mi celý tělo a nešlo to zastavit 😀 a jak jsem hulákala u kontrakcí 😀 , pořád jsem říkala, že jsem histerka.

liptonek
2. kvě 2010

kobli - taky sis po nemocnicich užila, co? ale ten vysledek za to stoji 😵
coko - jéé, človek aby se bál otevrit pusu 😀 léna drhne koupelnu 😀

coko.joko
2. kvě 2010

kobli,tak to budu ja.....i kdyz si porad rikam,nebudu histerka a musim to vydrzet a uz se vidim jak budu delat Zagorku 😀 😀 jeste,ze tam bude u toho cokotata.....
lip,to jo.....kolikrat jsem nadavala na onu osobu a ona se otocila a rika v klidu ja vam rozumim a ja ruda a trapas.......takze fakt nikdy nevis kdo je pred tebou a nebo za tebou.....

koblichzek
2. kvě 2010

Jj lip, ležela jsem cca 5 měsíců. Poslední 2 měsíce v kuse, ale jestli jsi koukala na mé fotky, tak to opravdu stálo za to. I ten porod je zapomenut.

zuzbe
2. kvě 2010

a myslíte, že je normální, když mě trošku pobolívá břicho?