IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. kvě 2010

čau Leni,jak bylo na chajdě?

lenkacar
16. kvě 2010

medu pracovně bylo,dávalai jsme pod krbovky dlažbu a rovnou se vymalovalao a dneska se spárovalo ,vždycky mi tyhle naše akce připomínaj ,,Pata a Mata,,nikdo nic neumí a smolíme to tam ,já dneska spárovala a manžel myl nádobí .. 😀 😀 😀

lenkacar
16. kvě 2010

zbytkem barvy jsem si namalovala kus v podkroví ,ani kapka nazmar..jinak bylo děs počasí tak se nevytáhl ani kousek hnátku ven a makalo se uvnitř..

lenkacar
16. kvě 2010

jenom mi to přijde ,že jsem si od té práce vůbec neodpočinula a zítra nanovo ...to mě drobet děsí 😖

blazenkaa
16. kvě 2010

ahojky holčičky
Lenýsku jste to jako mi asi s manželem já minule štukovala a manžel vařil objed 😀

lenkacar
16. kvě 2010

blaži mě tyhle práce baví ,nemohla bych se neúčastnit ,páč mám stavební dozor a když se to má zmršit ,tak si to umim zmršit sama.. 😀

blazenkaa
16. kvě 2010

tak kampak jste LEni a Medu utekli

lenkacar
16. kvě 2010

tak jdu k telce ,snad si trošku odpočnu .. a psychicky se připravim do blbákova

blazenkaa
16. kvě 2010

mě to taky baví a tomu mémuse nikdy do ničehi nechce tak se do toho pouštím sama a on se pak přidá a ňafeme se tak mi pak řekne ať si to udělám sama 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

tak já jdu teda taky šla jsem se hlavně podívat na malého Lenyho je kouzelnej prdelka malinkej

nadis.h
16. kvě 2010

Medu vázne že? 😅 Když já jsem nějaká shnilá. 🙄 A nemám nic nového zajímavého. 😝

Já dělala dneska rajdu tak jsem pěkně napráskaná. 🤐

Týý jo já ty cokosce naší taak zavidím,že už může ňuchňat. 🙂

meduna
autor
16. kvě 2010

taky budeš ňuchňat 😉
kdybych se tady už od zítra nevyskytovala,tak ležím u Chocholouška.Zítra ráno jdu k zubaři s těma mojema korunkama,pod kterýma mě to kurevsky bolí,takže trávím dnešek na wc,nerrrrrrvy na pochodu

nadis.h
16. kvě 2010

Medu a dávají Ti pigáro?? 😨 Já bych bez injekce ani nepozdravila u zubaře. 😀

meduna
autor
16. kvě 2010

no jako minule mi navrtal korunku a tahal mi nerva a čistil kanálky a injekci mi nedal 😕 prej to bolet nebude,je to mrtvola,bylo mi řečeno 😒 ale jsem se pak musela podívat do zrcadla jestli mám ještě oko,jsem si myslela,že ho vzal i s nervem 😖 Jako zubař,je pro mě to nejhorší na světě.Mám nerva,že tam mám nějakej zánět a bude mi dělat resekci,nebo jinej hnus

dadous
16. kvě 2010

hoj babuchy 😵
medu kdyžtak ho hryzni 😀 😀

meduna
autor
16. kvě 2010

hoj,no to asi ne,jsem teď s kousáním neškodná ☹

lenkacar
16. kvě 2010

medu já taky seru dopředu ze zubáka .. 😝 ,to tě lituju ..moje noční můra ..

meduna
autor
16. kvě 2010

no moje taky,asi tam ráno půjdu a aby se mi dostal k zubům,bude muset odhrnout nejprve obr kruhy co budu mít pod očima. 😢 dnes jsem jako bych vypila tak 2litránky šaratice 😝 😝 😝 já bude békat,vím,že jsem stará hilda,ale bojím se jako by mi bylo 5 🤐 🤐 🤐 🤐

lenkacar
16. kvě 2010

medu to je normální v kolik tam jdeš ,víš že odpolko nejméně bolí zásahy v hubě?

meduna
autor
16. kvě 2010

v 8:30,budu sedět už v křesle a ten masouš bude jednat 😠 vidím to opět na otevření korunek 😢 😢 😢 😢 se ráno ani nenamaluju,protože bych si vypíchala oči,už teď mám potíž se psaním,jak mi pazoury lítaj 😀

coko.joko
16. kvě 2010

Holky,dekuji moc.....medu,to das zubaka...to nic neni 😀 teda aspon ten me nevadi.....

meduna
autor
16. kvě 2010

Jo není ☹ ☹ ☹ já mám panický strach od tý bouračky,měla jsem držku rozmasakrovanou a co jsem si užila,nepřeju ani nejhhoršímu člověku

nadis.h
16. kvě 2010

Medu prostě si o tu injekci řekni a fertig. Máš na ní právo. Ať si myslí že jsi hysterka. To Ti může být u prd... 😝 Hlavně že nic neucítíš.

lenkacar
16. kvě 2010

jo řekni si o celkovou narkozu ..budu na tebe myslet chuděrko ..já měla jednou v životě hloubkovej kaz a rval mi nerv a cestou domu jsem málem lezla po zemi ..nejhorší bolest ..bééééééééééééééé,ikdyž čoko ta by mohla o bolestech vyprávět vid ..

lenkacar
16. kvě 2010

a moje sadomasochistická kamarádka tam chodí jak do cukrárny ..prej jí to nevadí ..to mě posol bulvu 😕

meduna
autor
16. kvě 2010

tak to bych si raději nechala posolit tu bulvu,než zubaře 😀

lenkacar
17. kvě 2010

tak chudinka medunka už je na cestě k zubákovi ,medu tak at to tam přežiješ ... 😔

bobbule09
17. kvě 2010

coko, Lenny je nádhernej. Obrovská gratulace, ať vám krásně roste a je zdravý 😵

meduna
autor
17. kvě 2010

hoj,tak jsem od zubáka doma,to bylo nerrrrrrvůůůů,jak jsem říkala,békala jsem jak malej fakan 😔 no udělal rentgen,klofáky pod korunkama ok,tak prej nějaká kapsa,že tam je,krve jak z vola.Za týden zase tam a opět mi tam něco narve,doufám,že se to zaléčí.
Leni,díky,že jsi na mě myslela 😉
Cokoušku,tak pak se pochlub,jaká je pani co u vás dnes byla a jak malej Lenny papká.Na Arletkách jsi psala,že v noci nejedl.Neboj,on začne,to víš je to pro něho taky vše nové 😉

lenkacar
17. kvě 2010

čus medu tak jsi to přežila to jsi šikulka ,já za chvíli mizim a volala pipka ,že zítra jdu na celý den..