IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
17. kvě 2010

no můžu já si něco naplánovat ,nebo se vyspat? nemůžu ..do doby než projdu zkušebkou můžu leda držet hubu a krok..v pondělí příští jedem na imuno .. a za měsíc výsledky ..

dadous
17. kvě 2010

ahoj holky, tak medu zvladla si to 😵 😵
leni ty za tu praci musíš brat statisíce 😀

lenkacar
17. kvě 2010

dadu to si piš ..akorát ,že ti nepovim kolik statisíců páč včera na účtu ještě nebyly 🙄 a přesčasy nám neproplácej takže tak .. 🙄 ,já tam fakt zdechnu ..nějak se na ten celej den necejtim ..je to tam šíleně dlouhé .. 😖 a ona si jde frajerka na nehty ..

lenkacar
17. kvě 2010

tak mizim holčičky ,pěkně se tu opatrujte a líbám robátka

dadous
17. kvě 2010

no nemaš to vubec lehky 😨

dadous
17. kvě 2010

😀 naše robatko začlo pěkně slintat, jako kdyby jí rostly snad zuby bo co 😕

coko.joko
17. kvě 2010

Ahojda,
medu chtela jsem pisnou i sem,ale zrovna zvonila ta Alena,tak jsem uz nestihla...tak pisu ted...no Lenny se opet predvedl tak jak jsem cekala´.Alena ho zvazila a pak dala k prsu a on se mohl zblaznit jak tahal a nechtel jit od prsa....tak jsem ji rekla jak to je a ona dobre tak na druhy prs a prd...spal a spal a spal...takze videla,ze to opravdu neni sranda....no,takze to bude jeste veselo snim,ale proste ho mam budit a nutit ho do jidla po trech hodinach,aby mu zmizela ta zloutenka uplne...a denni svetlo taky pomaha takze je ted u okna a spi..za chvilu jdu znova krmit,takze to zase bude na hodku... 😵 jinak v noci nespal a brecel a ja byla total hotova....ale pry si musi zvykat...ja jsme stejne rozhodnuta,ze pokud to nepujde,tak bude na flasce....

dadous
17. kvě 2010

coko snaž se vydržet, neumím si představit že bych v noci ohřejvala mlíko 😝 koza je strašna uleva, jen ji v noci vyhodím a chrupe se dal 😵 neboj malej se rozpije, přikladej si ho co nejčastěji a on se to už naučí sam 😵

dadous
17. kvě 2010

mě nikča v porodce taky furt usínala a nepřibejvala, tak jsem ji vždycky zvedla jako na říhnutí, ona se trošku probrala a sosala dal a mlíko se krasně rozjelo 😵

coko.joko
17. kvě 2010

ahoj dad,to je pravda,ale ja mam plochy bradavky a tak je to hrozne tezky a tak ted to budu zkouset pres ten kloboucek a uvidi se....musim pry bejt i ja v poho,tak se snazim bejt..... 😉 uz kvuli Lennymu......

lenkacar
17. kvě 2010

čoko nevzdávej to..myslim ,že dad má pravdu ,pokud to jen maličko jde,je to pohodlnější..a zdravější ..chudinko naše ,ty máš starosti a s tim chaosem ,to se neboj za chvíli budeš v poho ,na vše si zajdeš a budete vysmátá rodinka a až bude druhý malinký tak nebude žádnej problém.. 😉 já ted mít dítě tak řvu jak želva a jsem vyplesklejší než ty ,tomu věř ..poslední dobou jsem nějaká uřvaná,stává se mi ,že mi někdo něco líčí smutnýho a já začnu bulet i v práci ..a to prosim do sebe nervu hormony .. 😔

liptonek
17. kvě 2010

Ahojte paní!! Coko, veeeeeeelká gratulace k juniorovi!! Je úžasnej. Teda holky, jak vy to děláte, že máte tak kouzelný mimča 😅

dadous
17. kvě 2010

čokoušku ja jsem si vždycky zmačkla jakoby celej ten dvorec jakoby na placku aby ji šla bradavka hezky do pusinky, akorat nesmí bejt kozina moc napucnuta mlíkem, kdyžtak si třeba trošku odstříkej aby byla koza měkkčí, ono to pak jde líp 😵 je to trapení ale taky je to o trpělivosti a určo vam to pujde, seš holka šikovna 😵 posílam jednu květnovou fotku 😅 je nabalena jak v zimě 😀

dadous
17. kvě 2010

ahoj lipanku, ale ty přece taky jedno nosíš v pupíku 😅

liptonek
17. kvě 2010

dad, vsak jo. Ale furt je to jen černobílá fotka 😀 Teeda, nikolka roste jako z vody 😵

dadous
17. kvě 2010

no to neva, však ona se ti vybarví a někdy ještě rady budeš vzpomínat když byla černobíla 😀 😀 no roste , však taky žere jak zjednana 😀 a jednou sní i nas 😀

dadous
17. kvě 2010

ted koukam, ty maš taky prdolku ze Sanusu? 😅

coko.joko
17. kvě 2010

holky,vim a proto mam tu trpelivost......je to mazec,ale proste tak to je...jsem teda kaputo jak bych ted brala,kdybych mohla spat jednu celou noc 😉
dad,Nikca je super kocka......

liptonek
17. kvě 2010

hlavně že jí chutná 😉 Aspoň z ní bude pořádná zdravá ženská 😉 Jojo, už tam taky chodim 🙂

dadous
17. kvě 2010

coko taky bych si dala aspon 8 hodin v kuse 😀 vyděržaj pianěr 😵

dadous
17. kvě 2010

lip😀 bude mala tlusta po mamince 😀

liptonek
17. kvě 2010

ale prd, děti maj svý rodiče přerůst, ne? Tak abyste se nedivili 😀

meduna
autor
17. kvě 2010

hoj,teda chvilku tu nejsem a už drbáááte. 😉 😉 😉

dadous
17. kvě 2010

no hoj medu, ja jsme se na chvíli urvala a mužu podrbat 😀
lipanku do vejšky klidně ale do šířky ne ne ne 😅

liptonek
17. kvě 2010

😀 no já mám 180cm, tak se u holčicky docela i obávám přerůstání 😀
ahoj medu 🙂

meduna
autor
17. kvě 2010

kočárkovala jsi dneska?tady balo docela pěkně,ale k večeru sodoma gomora 😝

meduna
autor
17. kvě 2010

ahoj Lip,tak to jsi čára teda 😕
tady zase dneska bylo veselo,sousdi co maj mimi a to nemá stále kočárek,se zase rvali a festově,ta řvala na chodbě,kopala do dveří,on trhal peníze 😲 😲 😲 utíkala po baráku...hilféééééé,hilféééé 😀 😀 😀

dadous
17. kvě 2010

no nikča je mala od narození 😀 bude mít maximalně 160 jako ja 😀
medu jela jsem jen do lekarny ale kosa byla jak v rusku, normalně jsem ve vzduchu cejtila snih 😠
medu to je pomoc pomoc? 😀 😀

dadous
17. kvě 2010

to je vul kdyby radši za ty prahy koupil kočar 😅

meduna
autor
17. kvě 2010

no ten debil ho asi nekoupí a ona ta je taky vylízaná do morku kostí 😀 jo Fufatérka je ostříhaná,vypadá srandovně