IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. čer 2010

leni,ja to taky rikam,ze se aspon tech par hodin co prcek spi v noci vyspim i ja 😀 😀 😀

lenkacar
15. čer 2010

čoko ty top potřebuješ jako sůl..a já ti přeju každou minutku co oddáchneš a nevíš o světě 😉

dandy12
15. čer 2010

tak vas vsechny zdravim.sice uz mam dva velke kluky-15a12 ale s pritelem ktery jeste sve dite nemel jsme se rozhodly pro mimi.bohuzel nam to neslo mysleli jsme si ze je chyba v priteli kdyz ja dvakrat otehotnela normalne.ale omyl.lekar mi znicil vajecniky tak dokonale ze nam nezbyvalo nic jineho nez ivf.vim cim prochazite.nam se to povedlo napoprve a verte ze ta doba co jsem musela brat injekce do bricha pak odber vajicek a nakonec samotne oplodneni mi pripadala jako vecnost.nervozno vzekla ubrecena nestastna ustrasena....to byly pocity ktere jsem citila.a pak kdyz jsem zacala slkabe krvacet zacala jsem si vycitat ze jsem zenska k nicemu zkratka velky stres.lekar me pak ujistil ze to odeslo jen jedno vajicko.nechala jsem si dat pro jistotu dve.podarilo se i pres ty vsechny pocity.DRZIM VAM PESTICKY AT VAM TO VYJDE A HLAVU VZHURU.uvidite ze si za par dni napiseme slovo:VYSLO TO BUDE NAS VIC.tak tohle je me stesti z ivf.jmenuje se daniel a podekovat mohu lekari do genetu v liberci.DEVCATA PREJU VAM TAKY TAKOVE STESTI.OPRAVDU VAM DRZIM PESTICKY!!!!

coko.joko
15. čer 2010

Tady mate fotecku...Lenny konecne kouka aspon na jedny fotce 😀

lenkacar
15. čer 2010

dandy díky za příspěvek ..čoko lenny je fakt krasavec.. 😉

coko.joko
15. čer 2010

leni,to mam narok to je fakt..... 😀
kde je dnes dadousek a medunka.....
taky se musim podivat na nadu,jak je na tom sem uz nechodi a uz je taky nejak pred porodem.....

coko.joko
15. čer 2010

dandy ahojda.....krasny chlapecek a ty ocka velky a krasny
leni,cely tatinek......jen tu pusu ma po me 😉

lenkacar
15. čer 2010

to jo musíme jí někde vyšpízovat

lenkacar
15. čer 2010

tak má ještě chvilku čas je ve 36tt 😵 😵 😵 😵

coko.joko
15. čer 2010

tak ja jsme nasla a byla 1.6 na jiny diskuzi od te doby nic 😕 a je 36tt....tak snad uz neporodila 😵

coko.joko
15. čer 2010

leni,tak to je gol.........obe 36tt.........

lenkacar
15. čer 2010

tak je dobře ,že ještě drží pohromadě ,prcík potřebuje dorůst..ještě 14dní a je to v oukeji 😉

lenkacar
15. čer 2010

tak pic čokomamko ,jdu si lehnout,tak hezké sníky

coko.joko
15. čer 2010

leni cusik ja cekam na zlaticko az otevre ocka a dam mu najist a jdu taky..doufam......

meduna
autor
15. čer 2010

holky Naděnka je ještě celá,já se juknu,maj uzavřenou diskuzi 😎 😎 já koukám na bednu

meduna
autor
15. čer 2010

cokomiminko je krásný

nadis.h
16. čer 2010

Kuku 😀 Holky já na Vás prdím a kaju se. 😔

Ale chodím číst. 🙂

Coko to letí co? už to bude velký kluk. 🙂

Mě se to krátí..Už aby to bylo za mnou. 😒 Doma vše narychotvané tak už by mohl.

meduna
autor
16. čer 2010

Ahoj Nadi,no už 36tt,to je fičák teda. 😕 jako jsem v kuchyni nakopla leptop a nejde mi na něm kobyla ani seznam,tak se ženu do obýváku a tady vše ok,tak musím čekat na Romana co jako s tím je 😠 😠 😠

nadis.h
16. čer 2010

Medu no ani mi nemluv. 🤐 Nejdřív se to vleče a teď to zas letí hrozně rychle. 🤐

Co tady? Nějaké novinky? Chodím dočítat, ale třeeba mi něco uteklo. 🙂

nadis.h
16. čer 2010

Ženy matky taky jste ke konci tak prasili s jídlem?? 😲 Já jsem dneska fakt popelnice. 😖

nadis.h
16. čer 2010

prasily

dadous
16. čer 2010

ahojda 😵
@nadis.h prasím až do ted a je to horší a horší 😠

coko.joko
16. čer 2010

Zdar holciny,
tak koukam jak jsme s Lenou privolaly Nadu 😀 hlavne,ze nas ctes a vis o nas my te taky smirujem,abychom vedeli co je s tebou holka
jinak nadi,velky kluk to je uz ted.....musime kupovat nove veci nejak se vytahuje 😕 nevim teda po kom.....
jo a prosim vas ja jsme ke konci tehu,tak jedla co me prislo pod ruku a ujizdela jsem horzne na jahodovych dortickach,ty bych mohla porad jist....ted,uz nepapam a musim hubnout.....ale je to tezky boj a jeste bude.....
Dad,ty jsi jak pirko na videu ti to moc sluselo,nevim co chces davat dolu......
medu,taky bylo u vas dnes takkkkkk hnus teplo....
holky pristi tyden ve stredu jedu do HK na 14 dni se moc tesim.....a hned v sobotu je oslava u nasich na zahrade me serankuje,ze nemuzu pivko bych si dala pekne ze sudu....... 😒

nadis.h
16. čer 2010

No já taky plácám pátý přes devátý.Nejdřív jsem nejedla skoro nic a teď mě to nějak chytlo. Hlavně kyselý můžu. 😅

Coko to mi ani nemluv jak to utíká.Když si vezmu že ty věcinky krásný co pro Káju mám bude jen na pár týdnů něco na pár dnů a něco mu třeba ani nebude tak mi to je líto už ted. 😔

meduna
autor
16. čer 2010

ahoj holky,tak jsem se narvala na Romana poč,ten můj se mi rozbil,no hlavně ,že mi ho koupil Roman je tomu půl roku 🙄 🙄 takže zítra ho veze zpět do obchodu a pěkně ať se staraj.Tak jsem si z něj teď dělala prdel,že budou boje,prej neže mi uvolní pole 😀 😀 😀
Coko já jedu už v sobotu,budu týden. 😎
jo a holky,já teda nejsem před prasknutím,ale držím ve žrádle basu s váma 😎 😀 😀

lenkacar
17. čer 2010

ahoj prdelky ..nadi to je dost ,že nám povíš jak se má kája ...medu s tim počem to je k nasrání co?čoko musim se přiznat ,že jak je tam ta fotka před lennym ,že jsem si myslela ,,hele ten lenny jak už pěkně sedí na gauči ,čim pak ho ta čoko podepřela ,, 😀 dad ty fakty nemáš co shazovat 😵

bobbule09
17. čer 2010

Ahoj ženy,
dlouho jsem tu nebyla, protože u mě není vůbec nic novýho. Těhule pořád nejsem 😒
Dadous, koukala jsem na fotečky z vítání občánků a jsi tam nejkrásnější maminka 😵 Snad se taky ještě jednou dočkám.
cokousku, Lennýsek je kus chlapa, je nádherný mimčo 😵
Minulý týden jsem si byla u kámošky poňuňat měsíčního chlapečka, bylo to krásný, hned bych si dala říct 🙂

meduna
autor
17. čer 2010

Ahoj holky,
tak jak je u vás?tady chcanec a docela zima 😝 Tak v sobotu ve dvanáct vyrážím s tou sousedkou směr severní čechy,ona do Ústí má tam ségru a já do Lípy .A v neděli 27 zpět.Jukat na vás budu tak do čtvrtka pak už ne,páč moje mamka je bez poče 😉

coko.joko
17. čer 2010

Ahojda,tak ja jen kratce mrkam a musim jit dovarit....ted me usnul malej a tak toho musim rychle vyuzit a neco delat....takze medu...ja jedu do cr 23.6 a vracim se 9.7..pak budu uz tady...zjistim jak maji V.treninky a pripravu a mezi tim by jsme se mohli potkat a dat aspon to kafe....
leni,jakou fotku mas na mysli ja nevim 😕 ja maleho nedavam sedet a ani nebudu at nema spatnou pak pater.....takze jen lezi..... 😵

meduna
autor
17. čer 2010

Ahoj babice,tak poč už fachá,jsem glücklich 😀 😀 😀Coko jo něco vymyslíme,já budu doma 27.6