IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
17. čer 2010

čoko ten příspěvěk před tvojí fotkou se mrkni .. 😀 😀 😀 😀 ,medu tos ho musela nakopnout znova a začal fakat co?

dadous
18. čer 2010

@bobbule09 moc děkuju 😅
@meduna dneska je ten chcanec u nas 😀

lenkacar
18. čer 2010

u nás je taky divno ,chvíli leje pak gut ..zítra jdu do fachy ..sakra to bude málo volníka

dadous
18. čer 2010

no konečně se tady někdo ukaže 😅

lenkacar
18. čer 2010

kuku ,no tady chcípl pes.. 😕 koukám na to .. 😠 já jsem taky zase málem chcípla v tom blbákově ..

lenkacar
18. čer 2010

vyhrabala jsem si tam ve slevách super hadříky asi 4 a 2 z toho bych mohla nosit i ted i těhu ..zaručeně se ponese zrpáva že už čekam až to na sebe hodim..vladís přijel a zase super debata 🙄 že se ho tam ptali jestli má děti ,co on jim má řikat a že tam byla jedna hezká a milá holčička a on by jí chtěl .. 😖 měla jsem sto chutí na něj zařvat proč si jako kuva myslí ,že lezu po vyšetřeních 🙄

lenkacar
18. čer 2010

tak hezké sny mé dámy ,jdu hnípati ..nasraná až po strop.. 🙄 po týdnu klidu 😔 😝 ,to fakt zamrzí

meduna
autor
19. čer 2010

ahoj holky,tak za chvilku vyrážím.Teda řeknu vám,nějak to tady chcípá 😢 😢 😢 😢
Kurňa Leni,Vládíse bych vypleskala,copak nemá krapet taktu a blije ti takový píčoviny doma 😠 😠 😠 kuwa lítáš furt někde a to asi proč,jen tak z nudy né

meduna
autor
19. čer 2010

Dad,napíšu ti z Čech a třeba se nějak sejdeme,ale já bych musela někde busem,pže jsem bez Romana.Jako říkal ať si vemu auto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi chce být vdovec bo co 😎 tak se nějak domluvíme

lenkacar
19. čer 2010

čus božky no kde stééééééééééééééééé?

meduna
autor
19. čer 2010

čau Božky 😀 no já jsem už v Česku u sestřenky,tak nakukuju a vidím jak to tady flákáte 😎

coko.joko
20. čer 2010

cusik,teda holky 😀
medu......ty uz jsi v cr 😎 ja jedu ve stredu......se tesim.....ty si to uzij u sestrenky´.....
leni,ten Vladis to je teda....ty se snazis beres prasky a on prijde pak a rekne to co rekl.....
dad,jak to delas,ze mas jeste cas na kone.....
ja od vcera umiram....malej ma opet super dny.....usina okolo 24hod a kazdou 2 hodinu je vzhuru a breci.....ty prdy nas znici...

lenkacar
20. čer 2010

čko ty chlapský prdy jsou problém celej život .. 😝

dadous
20. čer 2010

@coko.joko ja ted taky na konoj moc nejsem 😅 dostaly jsme řemínky na nožky tak to u nas vypada ted podobně, každou chvilku je vzhuru 😨

coko.joko
20. čer 2010

leni,to me ani nerikej,ze to je na cely zivot ty prdy 😀 ale fakt je to mazec.ja ted nutim prckovi Fenyklovy caj a mate videt jaky to jsou boje u nas....ale to mu trochu pomaha a pak aspon prdi....ted teda spinka uz hodku a pul a tak jsem rada,ze aspon neco naspi za ten den....
dad,reminky to znam nosila je od segry holka pred X lety a vim jak u toho vzdy brecela a bylo to krusny.....ale doufam,ze to pomuze a bude v poradku brzo.......

meduna
autor
20. čer 2010

ahoj holky,
Dadoušku,chudák Nikolka a jak to bude nosit dlouho?No jo,ale hlavně,že jí to pomůže a bude mít kyčličky v pořádku
Holky já dnes jezdila na motorce 😀 Strachy jsem se málem zesrala 😀

coko.joko
20. čer 2010

Medu...ja myslela,ze napises na koni.....a kde bydli sestrenka???jo motorka taky to znam,ale to uz je dlouho.....

meduna
autor
20. čer 2010

😀 😀 na koni né.V Zahrádkách u České Lípy

coko.joko
21. čer 2010

medu,tak to jo....si uzivas vid,ale to je mocccc dobre jen si uzivej...... 😀 ja se taky tesim na vikend.....

tulik1
21. čer 2010

ahoj holky, dnes rano dosla ms, test negativni, takze je jasno.
Jsem z toho strasne zklamana, bez energie a nadeje dal, proto se tu s vami loucim, nejakou dobu nechci o umelem oplodneni nic slyset, mozna se casem vratim, ale ted na to fakt nemam.
mejte se pekne, medu a leni doufam, ze vy budete mit vic stesti nez ja a az sem jednou zase nakouknu budete tehulky nebo uz maminky
papa

coko.joko
21. čer 2010

Dala jsem fotecky tak se podivej te skoda,ze tam nejde dat video jsme dnes natocila jak chrape....ani starej chlap by se nemusel stydet... 😀
Tulik,to me je moc lito,ale nevzdavej to holka.....

dadous
21. čer 2010

@coko.joko když spinkaj tak to jsou andílci vid 😀 chrapající 😀
@tulik1 taky je mi to líto, ale tvuj čas příjde, neboj 😵

coko.joko
22. čer 2010

Ahojda,tak mrkam a zitra jedu do Hradce a nebudu tu do 10.7,takze toho moc nenakecejte at toho nemam tolik docitat....ted jdu balit,zehlit a varit.......takze nevim jestli me to vyjde sem jeste jit....taky musime na nakup a bude toho dnes hodne....holky ja vubec nevim co vzit sebou na prcka,ale porad si rikam,ze kdyz neco necham tady tak to vzdy muzu koupit.....
dad...jo kdyz spinkaji jsou zlaty

lenkacar
22. čer 2010

čus holky tak jsem zase nečekaně byla v práci až do večera a jsem totálka mrtvá..bylo to tam strašlivý ..a vidim to ještě zítra do večera a snad pak už bude klid.. a uklizeno ..děláme za naším krámem další krám a je tam šíleně věcí ..

liptonek
26. čer 2010

ahooooj ženský 😀 krapet jsem to tu ted zanedbavala ☹ Nebyl notebook a u velkýho kompu mě nebavilo sedět 😀 tak co je tady novyho?
coko - ty jseš z HK?

meduna
autor
27. čer 2010

Ahoj holky,tak jsem zase doma 😢 bylo moc fajn.Coko,užívej si to v Česku.
Tulik,co na to napsat,nic nepomůže jen ten čas,známe to tady skoro všechny 😢 😢 😢
Leni ty furt makáš to je hnus fialovej 😝

lenkacar
27. čer 2010

medu čusík jo hnus tmavě fialovej 😝

meduna
autor
27. čer 2010

já mám hnus falovej teď tady doma,jsem vypakovala a blila bych,musela jsem si sednout a dát cígo 😝 nějak nevím co dřív,to bude praček zase 😕

dadous
27. čer 2010

zdravím 😵
medu za tyden tolik pradla? 😅
@meduna

koblichzek
27. čer 2010

Ahojky zlatíčka, tak konečně na chvilku zase mezi váma. 🙂
Pár ukázek jak rosteme. Dnes máme přesně 3.měsíce 🙂