IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. črc 2010

já u čoko neumim najet na ty fotky tak jsem viděla zase prd ..já jsem fakt pakoš..neni to poprvé,já se snad uvařim ve svý kůži to je strašný ,to bude noc zase,jak jsme pod střechou to je hic jak kráva milé dámy..

coko.joko
11. črc 2010

Leni jen pro tebe tada posilam sem ty fotky....ale je divny,ze to nejde jen u me....no mas krasny sny ja taky ted snim a jsme vzdy spocena jako prase....

lenkacar
12. črc 2010

čoko ten je ti ale podobnej 😵 jsi ho celýho opletla ne?holky tak marodim ,asi to bude ta kolika ,šéfka se málem z toho posrala ...já mám teploty ,nadmutá ,bolí mi v břiše a vůbec ,seru na práci ..leje ze mě jako z vola ,venku je milion stupnů..to by jeden padnul..mám zalígrováno a čtu si ..už jsem od včera snědla 2 rohlíky .. 😵

coko.joko
12. črc 2010

leno,to ted rika kazdy,ze to jsem ja,ale kdyz byl malicky,tak to byl cely cokotata......ne ja plest neumim bych si pripletla i prsty k tomu...to dostal od kamosky jedno obleceni na leto a jaro a druhy na zimu a me se to moc libilo,tak jsem ho do toho musela obleknout 😀
teda ty taky zkousis holka,ser na vse a odpocivej pekne u knizky 😵

lenkacar
12. črc 2010

tak zase nakukuju ,uvidim dle zítřejšího utz co se ve mě děje a když budu v oukeji nemůžu doma smrdět moc dlouho ..jinak malinkej se hrozně změnil na tebe ..tak u vás je to fuk vy jste hezcí oba

meduna
autor
12. črc 2010

kuk,taky jukám a tady mrtvolno,no při tom poču se není čemu divit,ale tady se zatahuje a chvilkama pobuřuje,tak doufám,že bude pořádně chcát,jazyk už mám až mezi kozama jaký je mi vedro a to je co říct,že až tam,když žádný nemám 😀 😀 😀

dadous
12. črc 2010

hoj medu, tady hlásej taky bouřky ale nam se to ma vyhnout 😝 sedím tady s nikčou pže nemuže zabrat, jsme obě spoceny a lepíme se k sobě 😀 😀 😀

meduna
autor
12. črc 2010

hele ať se odlepíte taky pak 😉 jako je to pakec,jsem za to počasí šťastná,ale zapršet by jako večer mohlo každý den

dadous
12. črc 2010

no ja jsem taky rada že je teplo, ale tohle je už extrem 😝

meduna
autor
12. črc 2010

já to taky na chcenec dneska nevidím,zataženo je,ale už dlouho a nikde nic.jdu se chvilku praštit na gauč.

dadous
12. črc 2010

no ja taky odchazím, pže to je zas dneska rychly 😠 😠 načíta mi to stranku 5 minut 😠

meduna
autor
12. črc 2010

tak a už chčije a ochladilo se na 27 😕

coko.joko
12. črc 2010

medu,tady chcalo kolem jedny odpolko,ale tak hute,ze to ani kanal nebral a polamalo to vetve a pak jeste okolo 19hod,a ted je tam krasne cisty vzduch se da aspon dychat

meduna
autor
12. črc 2010

ahoj Coko,no tady to jede teď jako blázen,čumíme z okna,a chodníky zatopený.Je to paráda,to se bude pěkně spát.Nejraději bych vyběhla ven a proháněla se venku 😀 to jsme s mamkou takhle jančily jednou.

lenkacar
13. črc 2010

jé u vás pršelo? a tady výheň to se už nedá ..to byla noc,tak jsem zase lezla z postele do postele ,aby se to aspon chvíli ochladilo,vyndala jsem si slabé prostěradlo a spala nahá..co hodinu vzhůru a to jsem usla a ž v 1hod.kdy mě spadla horečka ..venku vedro jako kráva a já 39,tak si to umíte asi představit,dneska je mě líp

coko.joko
13. črc 2010

Medu tak tady uz v noci neprselo a nedalo se dychat hrozny pocasi,ale Lenny to snasi az moc dobre....vcera dostal v pul desaty mlicko a usnul a vzbudil se v 5 rano to jsme uplne koukala jak dlouho vydrzel,kdyby mu to chtelo zustat porad by se clovek vyspal...ale za to cely dopolko je vzhuru a ja si snim hraju a vymyslim kraviny a on se smeje,ale kdyz prestanu tak rve 😵 takze doma bordel jak v tanku neuvareno,hlavne,ze je malej spokojeny 😀 😀

lenkacar
13. črc 2010

zase se potvrdilo ,,bordel v bytě ,spokojené dítě,,čoko já mít mimino tak v tom hnoji asi chcípnem ,páč mě normálně nebaví uklízení 😀

coko.joko
13. črc 2010

no ja leni jsem uz musela dat hraci hrazdicku na postel a porad zapinat Lennymu obrazky,aby hrala muzika a on koukal a ja vytrela,vyluxovala a uklidila koupelnu a je zase cisto na chvilku,akorad ze me tece jak z vola a cekam,az prijde cokotata,aby pohlidal a ja mohla jit pod sprchu.....bojim se ho nechat o samote,aby neco nepredvedl......neboj taky budes mit mimi a pak budes psat jak krasne spinka 😵

nadis.h
13. črc 2010

Cago tetky. 🙂 tak jsme konecne doma. Bylo to uz na hlavu. Mela jsem maleho u sebe jen 1 den ze 7. ☹ vcera uz jsem to obulela. :-P pohodicka doma. Hlavne jsem se potrebovala poradne vydrhnout.

lenkacar
13. črc 2010

čus mamčo ,vítám tě doma 😵 ted si malého užiješ až až .. 😵 😵 😵

meduna
autor
13. črc 2010

Ahoj holky,
Nadi,tak konečně ve svém s Kájikem 😵
Leni,chudáku,no v tomhle poču mít teplotu,to je mazec,vím to,když jsem měla teď tu angínu 😝 😝
Tak jsem si nalákla hnátky,šoupla jsem to dvoubarevný,jeden nehet modrej a další hnědej atd atd a vypadá to gut

meduna
autor
13. črc 2010

Kobli,jestli jukneš,tak vše nej k svátku jo 😵

koblichzek
13. črc 2010

Ahojky holky.
Medunko mooooc děkuji 🙂 . Já to sem nějak nestíhám. Doufám, že se máte všehcny fajn.

lenkacar
13. črc 2010

čus dvoubarevná ,už je mi dneska lépe .. 😎 ještě to chce vyladit formu ,ale v tomhle vedru to jde pomalu..kobli připojuji se ke gratulaci ani nevím ,že se tak jmenuješ 😀 😝,to jsem ale ostuda 😕kdy už tyhle vedra skončí bože to se nedá v tom poslednim patře vydržet 😝

koblichzek
13. črc 2010

Leni to neva. Takdy jsem prostě Koblich.
Vedra jsou příšerná, je to hnus velebnosti. Malá je z toho taky už hotová.

lenkacar
13. črc 2010

to se nedivim..chudáci miminka 😔 ,já vlůbec nechápu jak ty jižani takhle existujou celej život 😝

koblichzek
13. črc 2010

To já taky ne. Teplo mám ráda, ale všeho moc škodí. A tohle už začíná být neunosné. A má to být až do konce července. Asi umřu.

meduna
autor
13. črc 2010

víš jak to ti jižani snášej?my jak byli v Izraeli,tak teplo jako kráva,ale nějak to šlo,páč je tam to moře tak neni takové dusno a ještě maj v každým domě klimošku

meduna
autor
13. črc 2010

ježiš ta naše jantarnice žere i meloun 😀

dadous
13. črc 2010

ahojda 😵 taky koblížkovi gratuluju k svatečku 😵
leni horečka v tomhle časí musí bejt hnus, choudě maly 😨
jižani maj moře a proto se jim líp vegetí v těhle vedrech 😵
medu tak to se s ní ulítaš 😀 bude chtít furt čurat 😀
jo a vítam nadíse s kajíkem doma 😵 😵