IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. srp 2010

@meduna nejsem smutna, jsem nasrana 😠 to maly klíště je z toho taky nervní 😨

meduna
autor
30. srp 2010

to jsme asi nervní všichni,je to hnus velebnosti... 😝 mít prachy jsem už v prdeli a válím se u moře 😎

lenkacar
30. srp 2010

huhůůůůůůů

lenkacar
30. srp 2010

já taky na Bahamách s nějakým fešákem

dadous
30. srp 2010

mě by stačila italie 😀 stejně se tam v duchodu odstěhuju 😀

meduna
autor
30. srp 2010

no tak já ještě musím popřemýšlet,kam se teda taky odstěhuju

coko.joko
30. srp 2010

to ja bych chtela bydlet na Mauriciu 😀 tam je krasne a teplo...a ty cerni chlapci to je neco.........
jsem ted dokoukala film na pc jsem si ztahla smala jsem se jak prdla......tak jdu do vany a spat o nevim jak dlouho vydrzi spat malej,protoze vedle bydli Bulharky a maji juchuchu a docela mazec jestli me vzbudi maleho tak na ne vlitnu pic..........

meduna
autor
30. srp 2010

@coko.joko ukaž jim tam pořádnou českou facku ať věděj zač je toho loket 😀 😀

dadous
30. srp 2010

@meduna 😀 no ty si počkaš na svuj duchod a pak odtahneš taky do italie, a budem se tam stary megery vyvalovat na plaži 😀

baronek
31. srp 2010

Tak to já chci na důchod zůstat v čechách 😝 Nevím, co bych v důchodu na pláži ukazovala 🙂 😀 😠 A sluníčko mi stejně nedělá dobře, letos jsem zvládla i úpal vlastně 😔

coko.joko
31. srp 2010

no tak na duchod bych chtela taky bejt v CR......a ukazovat ja nemam co bo ten porod me dal hodne zabrat a jeste dlouho se z toho budu dostavat.....
medu,ty kravky vedle do 24 hod.bordel jako prase,ale Lenny spal a ani o tom nevedel.......tak jsem byla rada...

baronek
31. srp 2010

@coko.joko A oni neví, že tam máte malý dítě nebo co? 😝 😀 😢

coko.joko
31. srp 2010

@baronek ...to jsou Bulharky a je to marny ja vcera busila do zdi jak prdla a nic a to byl jeste doma Vrata a ja rikala,ze jeste chvilku tak tam vlitne.....fakt kravy a tak dneska delam bordel ja a busim do zdi kladivkem 😀 😀 at vidi jaky to je,kdyz clovek chce spat a nejde to.....

baronek
31. srp 2010

@coko.joko hlavně bouchej opatrně, ať se k nim neprotlučeš 😀

coko.joko
31. srp 2010

holky me se blokly zada a krk a to je bolest jako prase...... ☹

baronek
31. srp 2010

@coko.joko neměla jsi zablokovanej krk nedávno? 😝

coko.joko
31. srp 2010

@baronek ..a nejhorsi je,ze mam doma masera..........

baronek
31. srp 2010

@coko.joko tak to bude krásnej večer 🙂 A ještě by mohl přinést z nějaké restaurace večeři a je hotovo 😀

coko.joko
31. srp 2010

@baronek ...to prave tezko.....protoze me masiruje uz pres mesic a porad nic......

baronek
31. srp 2010

@coko.joko Oh je, tak to bude problém jinde a nejlepší bude navštívit doktora 😲

baronek
31. srp 2010

@coko.joko A nemáš dneska svátek? Možná se mi to nějak popletlo, podle toho co jsem zachytila 😀 Ale v každém případě přeji všechno NEJ!!!

coko.joko
31. srp 2010

@baronek .......dekuji mam 😵 😵 😵

lenkacar
31. srp 2010

čoko též gratuluji ..hodně štěstíčka přeju 😵 ,jo záda to je hnus ..jo a na těch bahamách sice budu ,ale zalezlá někde v roští a budu šmírovat chlapy,páč se nikde ani neukážu 🙄 😔 😝

dadous
31. srp 2010

ahojda 😵
@coko.joko taky moc gratuluju, nějak mi uniklo že jsi pavla 😅
holky co tady v čechach? prachy stejně nebudem dostavat 😀

blazenkaa
31. srp 2010

@coko.joko všechno nej nej nejlepší k svátečku

coko.joko
31. srp 2010

Moc vsem dekuji holky.......

milagross
31. srp 2010

zdravim,tak se nudim a jsem nas.......na 😠
Chtela jsem koukat na telku a manza si to prepnul jinam a ne,a ne ustoupit 😠

dadous
31. srp 2010

@milagross proto mame dvě televize 😀

baronek
1. zář 2010

Dobré ráno babuchy, tak dneska jsem byla na krvi na klíšťovku, ale výsledky až příští týden 😖 Byla to docela sranda, protože na jedné ruce mi žilka praskla při odběru a na druhé nešla napíchnout, takže mám parádní modřiny 😀 😝 😅

meduna
autor
1. zář 2010

ahojte všici,
Pavlínám přeju dodatečně vše ne k svátku,Mili ty jsi taky svátkovala včera né?Jsem z toho volaká změtěná,je Pavla a Pavlína,nebo je to jedno a to samé??????Tak to stařence prosím někdo vysvětlete 😝
@baronek krev bude v poho.Já ty klíštata nenávidím k smrti,fuj je to k hovnu a přesto to je na světě 😠 😠 😠
jinak holky,dnes jsem nespala až do 7 ráno,jako celou noc nic ani půlhodinkovej chrupánek-NIC 😲 😲 😲 Tak jsem celou noc čuměla na bednu.A proč jako to nevím.Ve čtvrtek jede Roman do Prahy na jeden pohovor,možná z toho,ale nějak nevím že bych se z toho nervila 😒