IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
17. zář 2010

medu,kobra turecka ty blaho tak tady bx mohli taky tocit smradi jsou vsude....

meduna
autor
17. zář 2010

Tak Dadoušku,víš jak se máš chovat teď,pěkně nastav ucho a vyslechni tátu 😀

meduna
autor
17. zář 2010

to jo,tady jich je.Tak jdu se psem,snad to přežiju venku v klidu 😲

lenkacar
18. zář 2010

tak vidím o co jsem zase přišla ,když jsem šla chrápat brzy ,ale já byla hotová..celý den v práci jak mrtvola a ještě večer vyslechnout vladíse jak pokračuje stavba..a to jsem si ještě na 2hod. musela stoupnout k plotně a uvařit fešákům co dneska přijedou udělat střechu,ještě že nemusim s nima ,radši půjdu do práce na 3hod.a pak až do zítra volno ..relax, paráda..tak to jsem medu zvědavá kde budete bydlet,každopádně v čechách by jsi byla s němčinou za hvězdu .. 😵 čoko gratuluji k mrkvičce ..dad ke špenátu ..holky mě byste teda neuctily 😝

coko.joko
18. zář 2010

@meduna ....Zum Geburtstag,herzlichen Glückwunsch und für die Zukunft alles Gute!Wünschen COKOUSKOVE!!!!!! 😵 😵 😵

coko.joko
18. zář 2010

@lenkacar ...tak ja vcera taky hotovo do 23hod.litam jako idiot a pak jsem padla uplne hotovo don postele a Lenny ve 2 rano oci jak radar a bylo po spanku,takze ja otekla a vypadala jsem jak orangutan a premlouvala ho at spi...takze jsem ted jako kdyz me prejedou.......

meduna
autor
18. zář 2010

danke schön Cokorodinko 🙂 jsem zvědavá jestli mi tenhle rok přinese nějaké štěstí,docela by už bylo na čase,už mám řádně přetočenej tacháč 😝 a štěstí se kolem mě moc nedrželo nikdy 😢

@lenkacar ,vypadá to na Frýdek Místek,ale fakt nic zatím nevím.Jen vím,že tenhle byt si prej ponecháme,to mě taky zajímá kdo to bude platit????no nevymyslím nic,musím počkat na R až přijede.A co jsi pro fešáky vařila?

meduna
autor
18. zář 2010

@lenkacar jo a z mojí němčinou toho moc nenahvězduju 😀 , dneska umí každej už nějakou řeč a hlavně jsou to mlaďoši.

coko.joko
18. zář 2010

@meduna ..je to je pekna dalka..........to se neuvidime ted listopadu ☹

lenkacar
18. zář 2010

medu takly jsem ti přála už na FB..tak znova..pusinku k narozkám.. 😵 ,jo mládež umí ,ale my starý rachejtle ani omylem..takže budeš za hvězdu určitě .. 😵

lenkacar
18. zář 2010

tak to bude románo skorem doma..máte oba občanství?čoko ty jsi hezká ikdyž ponocuješ ,to na mě už je to sakra znát ,jsem si byla ve čtvrtek drobátko pochlastati a celej pátek jsem umírala v práci..

lenkacar
18. zář 2010

odpolko jdu k mamce ,ale večer jsem vaše ,pokud mi nevypadne signál.. 😀 a nebo mi mamka nedá nějakýho umrtvováka .. 😀 😝

lenkacar
18. zář 2010

no gde stéééééééé???????????????

nadis.h
18. zář 2010

Ahojky.🙂
Medu sice rec umeji dost lidi tady,ale anglinu vetsinou. Ja diky nemcine chytla misto v hotelu jako reditelka.

meduna
autor
19. zář 2010

ahoj všem 🙂

baronek
19. zář 2010

@meduna Tak už se ti vrátil R? A jaký je konečný verdikt?

dadous
19. zář 2010

@meduna já hlava děrava 😕 Alíku vše nej nej k narozkam 😅 posílame s nikčou hudlanka 😵

meduna
autor
19. zář 2010

ahoj,písnu zítra jsem kapůto,jdu do pelechu,zítra mám lítačku.A nemám můj počítač,tak se musím dělit s Romanem 😝 takže až až nějak odpo
@dadous díky,posílám taky tý zubatici hudlana 😵

lenkacar
20. zář 2010

čus jsem večer koukala na Bathory a bylo to teda dobrý psycho..pěkně natočený ,ale ani jsem to nedokoukala do konce,bylo toho na mě nějak příliš a taky jo ..zdálo se mi o tom celou noc 😝 ,takže jsem se vzbudila asi ve stavu v jakým šla medu včera spinkat a to mě čeká dlouhý týden.. 😢 😝 ,bože můj já chci být doma .. ☹ ale ne zadara 🙄

baronek
20. zář 2010

Bathory jsem viděla už dřív a musím říct, že se mi to vůbec nelíbilo a taky jsem to nedokoukala do konce 😲 Zlatý seriály, co běží přes týden 😅 😨 🤐
Doma bych taky byla, zvlášť teď, když svítí sluníčko a potřebujeme uklízet zahradu a na dvoře, po zednících je neskutečnej binec 😠

coko.joko
20. zář 2010

Na Bathory jsem byla v kine a musim rict,ze pulka filmu OK a ta druha me uz moc nebrala,protoze to bylo na me dlouhy a uz jsem se koukala na hodinky a usinala 😀 takze vickrat to videt nemusim....

baronek
20. zář 2010

@coko.joko koukám, že na Bathory máme všechny stejný názor 😀

coko.joko
20. zář 2010

@baronek ,me by se i libil,ale byl moc dlouhy a na to ja nejsem a hlavne v kine sedet 3 hodky a nikam nejit to neni na me...

coko.joko
20. zář 2010

dneska mel Lenny poprve pastinak a moc mu nejel,ale po dlouhym boji to snedl a pak chtel jeste......tak nevim po kom ma ten apetit,ze porad ji.... 😀 😀 no jinak jsem se dala do uklidu a tece ze me jako prase....se uz nedalo tan mrdnik...ostuda hadr.....takze vse lita....jo a zachranilo se nam pres 3000kusu fotek,ale jeste jsem nekoukala jaky tam jsou.....nemam cas....a cokotata rikal,ze k vanocum koupi novej pocitac........ 😎

coko.joko
20. zář 2010

holky ja co mam maleho tak nic nestiham okolo a uz jsem takovej magor,ze normalne kdyz vecer usne,tak jdu varit na druhy den,aby aspon to jidlo bylo,protoze jinak bych to nedala ten den uvarit.... 😖 😖 tak si rikam,jak moje mamka mohla stihat 3 deti,praci,varit,uklizet a jeste s nama blbnout.....

baronek
20. zář 2010

@coko.joko tak to je dobrá zpráva, že jsou nějaké fotky zachráněný 😀
A buď ráda, že LENNY pořádně jí, horší by bylo, kdyby mu nechutnalo a byl vybíravej 🙂
Já taky nechápu, jak to mohly naše maminy vydržet a všechno zvládat, já nestačím uklízet po pejskovi a manželovi a jestli budu mít jednou mimčo, tak návštěvám vstup zakázán 🙂
O víkendu jsem si umyla okna, tak mám radost 😅 😀

coko.joko
20. zář 2010

@baronek ..ja jsme fakt asi jina nebo to nechapu cely den litam jako idiot a vecer jeste varim,ale proste moje kytky,okna luxovani,vytirani a dalsi veci jsou v pr...proste to nestiham by muselo bejt misto 24hod.aspon 40hod,abych to stihla....nechapu to....no a to nemame zadny zviratka....ja si vzdy udelam kafe rano a vecer ho vylejvam....takze jsem se ted naucila ho davat v pekarne pekne Latte a v parku na lavce u vody si ho vypijim a Lenny spi....jo to jsem rada,zitra ma znova ten pastinak a pak uz mrkev a brambor....tak jsem zvedava.....jo fotky super,ale ted jsem koukala jen tak na rychlo a je tam spoustu fotek jako s PC na to jsem koukala....takze treba Dadouskovic Nikolka.....hihihihiiii jak se to vse v tom pc uchova co????

baronek
20. zář 2010

@coko.joko takový latte na lavičce v parku bych si taky nechala líbit 🙂
Já bych taky někdy potřebovala, aby měl den víc hodin, ale myslím si, že ani pak bysme nestíhaly 😀

meduna
autor
20. zář 2010

ahoj,no já myslím,že ani pak by to neklaplo 😀

baronek
20. zář 2010

Když ono by se to možná stíhalo, ale mně se mnohdy nechce nic dělat a to je ten kámen úrazu 😒