IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
25. lis 2010

hoj holky 😵
@lenkacar teda ty si choudě 😨
@coko.joko hmm parní hrnec, to je i dietní co? 😅

lenkacar
25. lis 2010

taky o tom hrnci přemýšlim 😕 kolik to koštuje?

dadous
25. lis 2010
septim
25. lis 2010

@coko.joko zitra dojde dnes ho veze PPL 😀 😀 😀
@lenkacar gyndarka je kamaradka a rikala ze v poho muzu, i doktor u ktereho jsem podstoupila IVF mi ho rekl at si koupim 😉 at jsi brzo zdrava 😉 a lekarnice je kra... 😀

septim
25. lis 2010

@dadous tak ten se mi taky zamlouva mozna mi ho zitra manzel priveze z Prahy uvidim za kolik ho budou ve velkoskladu 😉
@lenkacar gratuluju k tehu cokouska myslim stal 100euro ja ho koupila ten sami u nas za 1800,- korun 😉 je to od avent-philips 😉

coko.joko
26. lis 2010
https://www.youtube.com/watch?v=4_ZeGFke7WM

ja mam tenhle je to jen pro maleho,ale jak rikam ja bych to mohla taky papat je to fakt dobry...

lenkacar
26. lis 2010

@coko.joko nejdřív jsem si říkala ,že ses spletla ,že je to mixer 😕

lenkacar
26. lis 2010

septim a jakže se to jmenuje přímo?

lenkacar
26. lis 2010

přece nebudu řikat parní hrnec když to vypadá jak mixer? 😕

coko.joko
26. lis 2010

@lenkacar je to parni hrnec s mixerem do hromady a fakt vymakany..das do toho zeleninu,maso a nechas tou parou udelat a potom otocis a rozmixujes a je to 😀

lenkacar
26. lis 2010

vypadá to fakt bombově určo si to budu přát k narozeninám 😵

coko.joko
26. lis 2010

@lenkacar ..fakt dobry vecicka...doporucuji

baronek
26. lis 2010

@coko.joko pro dítě to musí být super, ale jinak bych si to nekoupila 😀

coko.joko
26. lis 2010

@baronek ,vsak to je pro ditko a ne pto me....ja tyhle veci taky nemusim,ale pro dite to je dobry a hlavne nemusis varit vse zvlast a pak jeste mixovat,tohle das do jednoho a je to..ale kazdy ma na to jiny nazor..me se to proste libi a pouzivam to

lenkacar
26. lis 2010

@coko.joko ale je to nějaký malinký co?holky stejně když to vidim mixlý já bych to teda nežrala 😝 😝 😝

lenkacar
26. lis 2010

@baronek je takovejch blbovinek bez kterých se dřív dalo obejít 😀 😝

lenkacar
26. lis 2010

tak jsem si to našla na netu to stojí 1800,-jinak v obchodě je to drahý jako prase 😠 kolem 3tis. 😠

coko.joko
26. lis 2010

@lenkacar ,jo presne tak stojio to pres net 1800kc a v obchode je to drahy,ale me to teda vyhovuje...ale jak rikam jak komu...me by nebavilo spinit spoustu nadobi a jeste mixer....

lenkacar
26. lis 2010

@coko.joko no jasně zadala jsem to jako typ na dárek 😉

coko.joko
26. lis 2010

@lenkacar ,tak doufam,ze ho nekdo koupi 😀
ty blaho me uslo ditko bez breku a hned v postylce to smrdi nejakym pruserem 😵

dadous
26. lis 2010

@coko.joko ted jsem mrkla na ten hrnec a je to fakt vymakany 😕 tos taky mohla říct dřív 😀
@septim tak pak písni za kolik ho manža sehnal 😵

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,sorry ja nevedela ze bys ho chtela taky 😀 ja uz o nem vim hrozne dlouho,ale zatim nebyl potreba a ted kdyz to facha doma tak jsem se musela podelit s vama 😵

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,prosim te dava Nikca nozky do tech sprucli u postylky...vcera rev a ja tam letim s Vratou a Lenny narvany nohy mezi tim a malem si je zlomil blazen.....tak ja nevim co tam dat,aby to fakt jednou nezlomil

septim
26. lis 2010

@dadous sehnal ho za 1900,- 😉

coko.joko
26. lis 2010

@septim ,tak co delas ja mam uz volno a cekam na tebe tak se napoj....at to vsechno zdrbnem...... 😀 😀

septim
26. lis 2010

@coko.joko dnes dosel ten tvuj stroj na vareni a je super diky za tip 😀

septim
26. lis 2010

tak jdem na to

coko.joko
26. lis 2010

@septim ..hele na me se muzes spolehnout ja neinvestuji spatne...zatim se vse osvedcilo 😀

dadous
26. lis 2010

@coko.joko no na kašičky by se mi hodil 😀 ale ted už to nema smysl 😨 niki ma okolo cely postylky mantinel, takže zatím tam nohy nerve, jen mi ho potvora furt rozvazuje 😀
@septim no neke, to je skoro za pulku, než co se prodava na netu 😕 😕

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,no kdyz budes hodna,tak pry sept ti ho sezene za tu pulku vid sept....ted taha veci z auta a za chvilku je tu.....