IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. lis 2010

@coko.joko 😀 😀 jo manža přitahnul pulku skladu jo? 😀 😀

dadous
26. lis 2010

@coko.joko no a dyt ja jsem přece hodna 😕 mi dneska vrtaly tři zuby, až jsem si z toho musela odpo lehnout, pže mě bolela tlama 😝

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,no jasne a ale ja psala,ze sept bude hodna a sezene ti to za pulku...vsak se sni domluvis a nebo ji domluvim ja 😀 😀 vid septiku...ty blaho zuby fuj..ale ja problem nemam a usinam u nej takze me to nevadi,ale verim,ze boli....tak jsem mladymu dala okolo postylky rucnik a ten pacholek se otaci na bricho a kazdou chvilku beka,protoze se neumi otocit...se poseru...

dadous
26. lis 2010

@coko.joko 😀 no jo naše hvězda se taky ze spaní otočí na břicho a to ji hned probudí a pak řve jako krava 🙄

lenkacar
26. lis 2010

a z toho skladu to má za těch 1900,-?mluvíme furt o tom samém a nebo zase o něčem jiném?

lenkacar
26. lis 2010

@dadous chudáku zubála se bojim..ještě víc než kundologa 😕

dadous
26. lis 2010

@lenkacar ne ted mluvíme o ty horkovzdušny friteze 😵

lenkacar
26. lis 2010

to je co zase?odkaz prosím

dadous
26. lis 2010

@lenkacar taky se zubaka bojím, ale my jsme dneska byly poprve u novy dr. pže ta stara kořala ke ktery jsme chodily před tím byla hrozna, no a vysledek je, že po pul roce ja mam 5 kazu a dadouš 3 😝 no a pak ta představa že by k ní měla chodit i nikola 😕 brrrr

lenkacar
26. lis 2010

jo už jsem koukla zpět na ty příspěvky ,asi na to dávaj v telce reklamu že?

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,ja mam Vrati spoluzaka a pred tim jsem mela fakt dost dobreho a i ten spoluzak je bomba,takze si nemuzu stezovat....
@lenkacar ,to nevim kde je reklama na tento hrnec,ale je taky pekny

dadous
26. lis 2010

@lenkacar jo jo, líbí se mi že tam potřebuješ jen trošku oleje, ale počkame si na septim až uděla první hranolky 😅 jestli budou fakt dobry jak ukazujou v ty reklamě 😵

lenkacar
26. lis 2010

@coko.joko co? ty jsi vyměnila manžela za jeho spolužáka? 😕

coko.joko
26. lis 2010

@lenkacar ,co to je ja jsem asi mimo

dadous
26. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 😀 hele tobě to těhu pěkně leze na mozek 😀 😀 zubaře ma spolužaka od vrati 😵

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ..ted me to doslo taky,ze to je zubar Lena blbe pochopila

dadous
26. lis 2010

@coko.joko no dyt říkam že ji těhu zatemnuje mozeček 😅 , ale to jsme měli asi všechny 😀

coko.joko
26. lis 2010

@dadous 😀 😀 😀 😀

dadous
26. lis 2010

ty jo honí mě mlsna, ale nevím na co 😕

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,ti muzu dat...banan,jablko,pomeranc,mandarinku a taky margotku a lazensky oplatky.....mimochodem ja dnes mam super zravou a snedla jsem cely advetnic kalendar... 😀 ale na sept nemam

dadous
26. lis 2010

@coko.joko jo tady jste nakpoupily margotky 😀 😀 ? no banan a pomeranč už mam v sobě 😅 ten řízek bych si dala, kurnik už at jsou vanoce, se nažeru k prasknutí 😵

coko.joko
26. lis 2010

😝 @dadous ,ty si nevidela nas vozik v Tescu 😀 😀 by ses posmala si vvzdy pripadam jak paserak.....jinak rizek 😕 u vas je jen na vanoce 😀

dadous
26. lis 2010

@coko.joko ne ne jen jsme potkaly vratu, a ja měla v ruce asi tři balíky plín 😀 takže na vaš košík nebyl čas 😀

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,to vim rikal to,ze vas videl....

dadous
26. lis 2010

😀 @coko.joko 😀 ty chlapi fakt vyslepičej všechno 😀 že dadouš pozdravuje 😵

coko.joko
26. lis 2010

@dadous ,no ja rikam ze jsou horsi nez baby 😀 jooo taky zdravim dadouska....

nadis.h
26. lis 2010

Holky Torecan se dava bezne tehulim v kapackach kdyz musi do nemocky kvuli zvraceni.

lenkacar
27. lis 2010

@coko.joko uffff tak to jsem si oddechla 😀 😀 😀 jojo dítě mě odsává mozkové bunky 😀 😀 😀 😝

lenkacar
27. lis 2010

a to jsem to prosím četla 3krát 😀 😝