IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
14. led 2011

@olasek ahojík nakonec jsem tomu ušla ,páč ze mě na poslední chvíli vypadl nejhorší kus a zbytek prý se dočistí ,myslím ,že asi při MS ..protože nikde nic .. 😠 ale měla jsem fakt radost ,že jsem na to znova nemusela ..

olasek
14. led 2011

@lenkacar tak to je dobře, že tě to minulo....nervíků bylo i bez toho, myslím, dost.... Takže teď odpočíváš......Jaké je další doporučení od lékaře? A jak to vídíš ty dál?

lenkacar
14. led 2011

@olasek vidim to na jaro na kety ..jsem doma ,protože jsem v práci přiznala po srdíčkách,že jsem těhu ,ale za 2 týdny bylo vše jinak a už jsem nebyla pro ně pespektivní ..navíc využili toho ,že mi skončila smlouva na konci prosince.. 😉 chodim tam občas na výpomoc ,když chce šéfka volno ..asi aztim s prací počkam

olasek
14. led 2011

@lenkacar tak to mě teda mrzí, že to mělo až takovéhle důsledky...takže jsi ještě na PN nebo už na pracáku? Jsem ráda, že jsi to nevzdala....a je fajn, že máš ještě mražáčky v záloze. Překulí se to a jaro je tady ani nemrkneš, do tý doby nabereš zase energii 😉

lenkacar
14. led 2011

do konce ledna PN a potom pracák ,no je to pitomá dohra ..

olasek
14. led 2011

@lenkacar člověk míní, život mění....člověk nic nenadělá....někdy je to jen k nevydržení , ale co zbývá než se oklepat a jít dál! Já jsem teď ve fázi, kdy mě strašně vadí povzbuzování typu " neboj, příště to výjde" - jsem na to pomalu alergická..... takže to ode mě neuslyšíš...ale Leni, někdy se to štěstí musí, sakra, unavit 😉 🙂 !!!!

lenkacar
15. led 2011

@olasek já včera musekla uvolnit pc tak jsem ti už neodepsala,jojo jsme na jedný lodi tak to nejlíp znáš jak to je s tou psychikou ,když se ne a nedaří 😠 já taky nesnášim lítost a potom teda hned na 2 místě je flusání těhu bacilů to jdu taky do vrtule 😀 😝 ,tak pa a zase zajdi ..jsem tady na té diskuzi asi už sama 😕 ,já pořád číhám..

olasek
15. led 2011

@lenkacar tak to jsi přesně vystihla, Leni....! Děs běs..!! Myslím, že jsem teď v celku v pohodě...ovšem někdy mám zas depku velkou, jak barák....Já tu budu dneska tak nějak na střídačku - za chviličku se jedu podíva na obřad - kamarád z dětství leze do chomoutu 😀 a odpo mám domluvenou kávičku s kámoškou - musíme probrat živý mrtvý 😀 😀 😀

lenkacar
15. led 2011

@olasek já přišla z práce tak nakukuju ,dneska jsem měla docela záhul tak natáhnu nohy při kávě a odpolko si zajdu na nějakou buchtičku k mamce..vladís je ve službě do zítra ,tak doufám že tu večer někdo bude ,když budu mít pc jen pro sebe 😉

olasek
15. led 2011

@lenkacar tak tos taky měla fajn odpolko.... 😉 Já jsem se taky vykecala takže jsem zralá tak akorát natáhnout kosti u televize 😀 😀 😀

lenkacar
15. led 2011

jo bylo to fajn nakonec se z toho vyklubaly tety narozeniny,tak toho papání bylo více.. 😉 ani jsem nekoukala co dneska dávaj telce

olasek
15. led 2011

@lenkacar taky jsem se nacpala, jak žok - sežrala jsem celou pizzu sama! 😀 Bodejť by se mi pak chtělo něco dělat a to bych měla balit - letíme v úterý na dovču...

lenkacar
15. led 2011

@olasek no neke ..a kam se to chystáš takhle v zimě ? nějakej egypt? v tunisku to nějak válčí tam doufám ne ..

olasek
15. led 2011

@lenkacar v Tunisku to je pěkně hustý....ještě, že tam jsme se v minulosti už podívali - kdo ví, jak to tam teď bude...... Letíme na Isla Margaritu - Venezuela....Už se těším na teplíčko, i když dneska mi venku přišlo, že snad začíná jaro, jak bylo kouzelně....

dadous
15. led 2011

jéé tady to zas žije 😅 čau babuchy 😵

dadous
15. led 2011

@olasek teda nechcete mě vzít sebou 😅 ja už z ty zimy mam depku jako prase 😝
@lenkacar no to zas budeš hledat praci jo? takovou dobu ti trvalo , než si našlo ten kram, i když to tam asi nebylo nic moc 😕 a ted zas hledat 😖

lenkacar
15. led 2011

@dadous čus vy už chodíte do školky ne?100let jsi tu nebyla 😠

lenkacar
15. led 2011

@dadous čus vy už chodíte do školky ne?100let jsi tu nebyla 😠
@olasek ty krabe do venezuely?

lenkacar
15. led 2011

@dadous vid že bysme se tam s nima mrkly hnedka
@olasek jak se tam mluví španělsky?

dadous
15. led 2011

@lenkacar no za rok už pomaže 😀

dadous
15. led 2011

@lenkacar no ja bych jela hned , ale do letadla by mě musely uspat 😅

coko.joko
15. led 2011

No ne to teda koukam co se tu deje😀

@dadous ,prijed k nam tady dnes 14st.teplo jako prase.....zadny bundy proste pohoda

dadous
15. led 2011

@coko.joko čus, když k vam to je taky daleko, ale tady dneska taky bylo docela teplo, ale klouzačka jak svina 😅 se mi normalně rozjížděly nohy, a když jsem přišla domu , tak jsem si připadala jak kdybych přišla s posilovny 😀

dadous
15. led 2011

hele sem každej načuhuje , ale nikdo nenapíše 😀 😀

dadous
15. led 2011

@lenkacar hezkýýýý, tak lena se nam vratila 😵 😵

lenkacar
15. led 2011

u nás taky teda teplo,ale ledovka ještě pořád 😝

lenkacar
15. led 2011

@dadous 😉 😀 😵

dadous
15. led 2011

ja už chci léééto 😵

lenkacar
15. led 2011

tý jko to je nezvyk ta barevná fotka ..já chci taky jarooo..pípáci ,aby vylezli ,můžou úplni všichni.. 😕 😵

olasek
15. led 2011

No čááááu!!! Dobří holubi se vracejí, koukám 😀 ....
@lenkacar jj, španělsky....jenže to umím říct jen jedno slovo "las sapatillas" = bačkory....to mi je asi na prd, co?? 😀 😀 😀
@dadous příště si svaž nohy gumičkou ať zdvojnásobíš účinek na ledu 🙂)))

dadous
15. led 2011

@lenkacar no o proti ty kresleny náně to je teda rozdíl 😀

lenkacar
15. led 2011

no ale měla hezčí naušnice