IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
25. říj 2009

neboj to vydržíš a co je proti tomu jak jsi to dlouho chtěla, už třeba jeden nebo dva měsíce?nic,tak neboj to uteče,že ani nebudeš vědět jak 😉

bambi79
25. říj 2009

Já vím, alespoň budu mít vánoce v klidu, uvidíme v pátek 🙂 Ale jde to všecho hrozně rychle, v srpnu jsem se objednala v Iscare, hned na konci měsíce mi udělali IUI a pak další. Tak je to docela rychlost. Na laparo jsem byly na koncii června. To bylo nepříjemný.

dadous
26. říj 2009

ahoooj 😵
teda ivi, a pak že se zazraky neději, moc držím palce 😉
vítam bambi 😵

meduna
autor
26. říj 2009

Ahoj holky,tak dneska to vypadá,že by nemuselo být tak hnusně.Užívám si poslední týden volny,pak už jen zase makat a makat 😝

koblichzek
26. říj 2009

AHOOOOOOOOj. Jak se máte?

meduna
autor
26. říj 2009

ahoj,no dobře jak jinak 😉 a co je s tebou?

koblichzek
26. říj 2009

Jo, vše OK. Jen teď máme trochu starosti s bytem a hypotékou,, takže pořád v jednom kole. Celý víkend jsme na zimáčku měli Mistrovství České republiky v krasobruslení, takže víkend nevíkend.

meduna
autor
26. říj 2009

tak to táta Koblich,prodával jak divej co 😉 musíte si byt koupit,nebo už ho máte koupenej

koblichzek
26. říj 2009

Táta koblich opravdu makal. 😀 . Já celou sobotu na to čučela, protože to byly děti a bylo to nádherný.
Byt chceme kupovat 😠

meduna
autor
26. říj 2009

krasobruslení mám ráda,už jako malá jsem na to čuměla v telce a představovala jsem si jaké by to bylo,kdybych tam takhle fičela já 😀 no ale já bych to nedala,na to musí být disciplína a tu já nemám 😠 kolik tam u vás chtěj za byt?a ten co v něm bydlíte?nebo máte v oku nějakej jinej.Tak tady to s koupí nehrozí.

koblichzek
26. říj 2009

Ani se neptej. Chceme koupi jinej než ten, ve kterým bydlíme, ale ´táhne se to se schválením hypa. Nevíme, jestli pán bude ještě ochoten čekat, páč staví barák. 1450 000,- 😀 😀 😅 😠

meduna
autor
26. říj 2009

ty vole ,to je ranec 1 450 000,- 😲 😲 😲 tak snad počká ne,nebo jako má ještě dalších 10 co to chtěj koupit??????bych pochybovala teda

ivulinecka
26. říj 2009

ahoj medu.jsem tu dlouho nebyla pamatuješ si mě ?Tak manžel byl na spermografu a to jsou jeho váýsledky.množství(ml)1,2 -pH7,4-počet (spermií/ml)0,025mil -pohyblivost (%) 50%-pohyblivost III-IV WHO (%) 50% - morfologie WHO (% fys.forem)75% -norma z celkového počtu asi 100 spermií nalezených na skle,-tvary hlaviček:OVÁLNÉ 75%, malé 12%, obrovské 2%,zvojené hlavičky 1%,kuželovité 4%,amorfní4%,nezralé 2%..Tak jsem zroho trochu jelen no dostal vitamíny a za 3 měsíce musí znova na spermo graf jo a taky jde ještě k urologovi no tak jsem opět zvědavá jde tam dneska.No tak vemě rto není to si myslel i gynekolog a proto poslal mažela na to vyšetřeníé.

koblichzek
26. říj 2009

Medu věř, že má. Má jich dokonce víc, ale my byli první. To je u nás za 3+1 cihlák dobrá cena.

meduna
autor
26. říj 2009

Ahoj,no koukám na to jak blázen,já tomu nerozumím,ale spermoše má a to je hlavní,ono to asi nikdy u žádného chlapa není úplně ok 😉 Taky uvidíš,že až půjde za tři měsíce znovu,tak to zase bude mít jiné.Doktor říkal,ře ty výsledky jsou pokaždé jiné,záleží hodně na tom,jak je na tom ten chlap psychicky zrovna v momentě když leští za plentou 😀 😀 můj když byl poprvě tak tady mě doktorka tvrdila,že nic moc a pak šel ještě dvakrát,to víš mu to nedalo 😀 a v Česku mu doktor řekl,že je jak býk plodnej a naprosto zdravej.
a jakto,že jsi tady nebyla tak dlouho?

meduna
autor
26. říj 2009

Kobli,musíš za chlapem chodit a kapánek si ho předcházet 😵 kafíčko,trochu si postěžuj,jak to té bance trvá-ach jo 😔 no a on určo počká

meduna
autor
26. říj 2009

a tenhle byt máte jak velkej?

koblichzek
26. říj 2009

Tohle je 2+kk, ale to je firemní ubytovna, takže jasně chceme do svýho. Kort s miminkem.

meduna
autor
26. říj 2009

neboj ,dopadne to dobře a kdyby ne s tímhle bytem,tak to prostě nebyl ten správný byt pro vás.

meduna
autor
26. říj 2009

holky Naďa šla dnes na tu punkci,tak jsem zvědavá co a jak,Nadi hooodně štěstí 🙂

koblichzek
26. říj 2009

Jako jasně, že bysme přežili s mimčem i tady a po mateřský bysme koupili holt jinej, ale tenhle jsme si zamilovali. Je na úžasném a klidném místě. No znáš to, když se ti něco libí, tak to chceš. 😀

meduna
autor
26. říj 2009

jo znám to.Taky jsem to měla ještě v České Lípě s jedním bytem.Ale jestli má být váš,tak bude

meduna
autor
26. říj 2009

Lenka je dnes na imuno,to jsem taky zvědavá co jim řeknou,ale asi stejně nic a budou muset čekat na výsledky

dadous
26. říj 2009

jee ahoj kobli, ty to tady teda flakaš 😵
medu co kuchyn? hotovo?

koblichzek
26. říj 2009

Dadoušku já vím, ale jinak nestíhám.
Navíc bude trapně zvonit a já musím zase pracovat. 😝

dadous
26. říj 2009

😀 pěkně si paní učitelka odskočila na koníka 😀

meduna
autor
26. říj 2009

ahoj Dadoušku,jo hotovo,byl tady včera Michal,jinak by to Roman sám nedal.Tak se kochám pohledem,jen mi tu idilku kazí Bertrůd-morče,protože prostě tady nemůže být uklizeno,jsem si to vše uklidila a ten magor těma hnátama vyházel už tři prdele pilin ven

koblichzek
26. říj 2009

Se musí, aspoň jsem vás zase "viděla". Už fakt zazvonilo. Tfůůůůůůůůůůůůůj. Tak páááááááááááá
Zítra jedeme na dovču - paní učitelka má podzimní prázdniny 😀

dadous
26. říj 2009

jee tak si dovču hezky užijte 😵
medu nemužeš mít doma přece pořad naklizeno 😅

meduna
autor
26. říj 2009

jo a kam frčíte?se asi už nedozvíme,protože zvonilo 😀 tak si to pěkně užijte 😉