IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
30. říj 2009

čus koukám medu chce kupovat hafíka ,my měli bezpapíráka za tis. a chovná stanice ,nepoznalas nic až veterinář se chytil za hlavu a se psem půl roku několikrát týdně u doktora než se dal do pořádku ..samej zánět ,oči ,uši ..hrůza ..

lenkacar
30. říj 2009

chacha numlock mělo tam být za 9TIS. 😀 😀 😀 😀

ivulinecka
30. říj 2009

ahoj holky tak z bílím pejskem mám zkušenosti 🙂 Máme doma bíleho maltezačka už ho máme tři roky.Ale podzím je snad to nejhorší pro něho protože ho myjem i pětkrát za den.No to je hrůza už s ním nechcou chodit ani děcka ven.A když jdou s tím že ho musím umyt já.Je to horší někdy než dítko.Ale jke to moje zlatíčko a za nic bych ho neviměnila.Taky jsem myslele že mu koupime pro pejskynjáke botky s píš gumáky 😠

meduna
autor
31. říj 2009

holky neděste mě 😉 no je to u nás zatím v začátku tak uvidíme jak se to vyvine 😎 jdu do pelechu,dobrou zítra kobylnice 😵

lenkacar
31. říj 2009

čus holky tak co medu psa oholíš a bude to ,kup si toho naháče a máš po starosti ,šešuli mu učísneš na pankáče a dáš mu oteplovací kombinézu a vyrazíte na koulovačku 😀 😀 😀 😝

dadous
31. říj 2009

ivu, dík , potřebovala jsem spojence 😀 tak to medu slyšíš, bílího radši nebrat a s těma zanětam v očičkach to je taky pravda 😉 ale jak píše lena, mužete z něj udělat protialergickyho pejska 😀

lenkacar
31. říj 2009

dadu máš pravdu s těma chlupama je problém ,pes řve česat se nechce ,z koupání taky orgáč nemá ,já bych to viděla na toho holotinu ,náhodou jsou pěkný ..plešatky 😀 😀 😀 ,ale stojí asi 15táců.. 😕

lenkacar
31. říj 2009

no holki gde stéééé?!

milagross
31. říj 2009

cauky 😀

ivulinecka
31. říj 2009

ahoj holky 🙂

lenkacar
31. říj 2009

no to brzy když jdu k mamce na kus něčeho dobrého..

nadis.h
31. říj 2009

Čágo. 🙂 Já se válím přežratá. dělala jsem řízky s kaší ... 😝
Můj čivavák je hodný,když se koupe. Drží jak beránek.

ivulinecka
31. říj 2009

no náš maltezček je taky hodný když se koupe jenom potom jak ho češem tak nás chce zežrat 😀 😀

nadis.h
31. říj 2009

Ať žije línej vzduch víkendovej. 😝

lenkacar
1. lis 2009

čus holky tak přeju hezký den vy ukecandy

nadis.h
1. lis 2009

Leni ani nestíháš dočítat že? 😀

meduna
autor
1. lis 2009

Čau,no koukám jak jste pilně psaly 😀 😀 😀 😀 tak jsem už viděla pejsky,jsou to krasavci,na konci listopadu ho budu mít,musíme si vybrat ze třech,tak ještě nevím,krásné jsou všechny tři 😉

meduna
autor
1. lis 2009

je bílej 😀

meduna
autor
1. lis 2009

Leni zítra jdeš makat co?já taky,tak na sebe můžeme myslet navzájem 😀 😀 jsem nervní jak stará fena,nechce se mi,ale jde o ten první den,pak už to bude ok...doufám 😝 jsem zvědavá kolik budu mít odpoledních 😕

nadis.h
1. lis 2009

Medu ahojky, a jakou rasu tedy?? jeeeee já Ti závidím!!! Já si pamatuju jak jsem byla vyplesklá z těch mojich když byla jako štěnátka. Ale i ted ten čivaváček je sladínek mazlínek. 😵 Já vybírala jorkšírku dle toho,že byla nejvíc mazlivá a hned ke mě běžela když jsem se tam jela podívat na ně. A čivaváček byl jasný.Ten byl jediný.

meduna
autor
1. lis 2009

ahoj Nadi,westíka jsme vybrali s paní jsme v kontaktu,je dobrá,hodně se informuje,chce vědět kampejsek půjde atd atd,tak si už tři dny píšeme,posílá fotky a máme se rozhodnout,jsou to tři fenečky,tak nevím zatím,pěkné jsou všechny,ale jedna kouká jako by chtěla k nám 😀 jdu chvilku gaučovat,jsme byli venku a jsem nějaká utahaná 😝

lenkacar
1. lis 2009

jojo medu zítra ted jsem si vzteky ostřihala nehty lak se furt loupe mrzák jeden .. 😝 byli jsme u miminka a je opravdu nádherné ..tmavovlasé modrooké ,no nevim po kom ,ale zatim je to 2měs. krasavice

lenkacar
1. lis 2009

ty jo westík jo ..no je to terier tak to chce pohyb ,budeš běhat kolem baráku .. 😀 😀 😀 😀 medu já tam kouknu do kránmu s inhalátorem a uvidim ,třeba už tady budu brzy doma 😀 😀 😀 😝 ,medu k tomu štěněti, vše malé je nyny..a pak už by ti bylo jedno ikdyby z toho vyrotla pučálkovic amina 😀 😀 😝

lenkacar
1. lis 2009

medu a kolik stojí tyhle mazlíčci?!

meduna
autor
1. lis 2009

ajo,ty jsi byla na návštěvě miminčí,no to máš jako se stěňatama,jak je to malé je to pěkné,ale kolikrát co z miminka vyroste 😕 😕 😕 tak pejsek stojí šest klacků,nemáme je,ale co,nějak se to udělá

meduna
autor
1. lis 2009

taky bych si chtěla někdy stříhat nehty 😀 😀 ale já starej prasut si je koušu 😝 😝 a teď nemám umělé,tak to moje ruce vypadaj moooooc pěkně 😠

dadous
1. lis 2009

ahoooj 😵 medu nekousej si nechty 😝 mě vždycky mamka říkala, že pak budu mít hnusny sny, nebo slepaka 😀

lenkacar
1. lis 2009

a mě mamka řikala ,že když si je budu kousat ,že mi je strhnou kleštěma a to na mě zabralo ,ale ty nehty mám už teda jako hnusný nafurt...s tima děckama svatá pravda medu ...

meduna
autor
1. lis 2009

Ahoj dadoušku,tak slepáka už nemám,když mi bylo 13,tak jsem byla měsíc ve špitále 😠 A díky němu jsem bezdětná 😠 😠 😠 sny mám debilní ,to je fakt,tak to asi ty nehty 😀 Leni moje máma prubla všechno,ale prostě na mě nezabralo nic 🙄 prostě si ty pazoury hryžu furt,já musím mít uměláky,to pak dám pokoj

meduna
autor
1. lis 2009

jsem rychle vyžehlila,mám pokoj zase na pár dní 🙂 🙂 🙂 od zítra má chcát,to jsem fakt ráda,to se mi bude ale jezdit dobře na kole 😝