IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. kvě 2009

tak bolej nohy 😀 😀 😀

mandarinka
11. kvě 2009

mě jednou kostč 😝 😀

dadous
11. kvě 2009

copak? spalena od koberce? 😀

mandarinka
11. kvě 2009

ne, natlučená na komodě 😀 spálený kolena ani nepočítám, ale při prvním sexu jsem si odřela celou páteř odshora dolů....jsem tam měla strupy ještě 14 dní 😝

dadous
11. kvě 2009

😀 😀 auu 😅

mandarinka
11. kvě 2009

au au to teda fakt bylo....

meduna
autor
11. kvě 2009

au

mandarinka
11. kvě 2009

hele co ty tady ještě děláš? 😀 koukej popadnout indulonu a mazej za mangelem 😀

meduna
autor
11. kvě 2009

no my uz jsme si dali takovou malinkou predehru 😀 tak ja jdu a zitra pisnu,az dorazim z pakarny 😝 😝 zatim ahoj a nezavidte jo 😀 😀 😀 😀 ty nemuzes,Dadous je sama,takze ma taky smulu 😀 😀 a my jdeme indulonovat 😀 😀

dadous
11. kvě 2009

ja jdu taky chrnět, tak pa 😉

lenkacar
12. kvě 2009

zdar holky tak na indulonu opět u nás nedošlo ,no zase si musíme počkat měsíc ,musim se mrknout jestli nebyl třeba úplněk 😀 😝 ,jinak jak bylo o tom shazování kil tak si měřil se mnou břicho ,prej jsem jak ve 3měs. tak jsem mu řekla ,že on je jak v 8měs. no a šlo se spát ,hubou ke zdi .. 😀

barunka0208
12. kvě 2009

Dadu, moc hezká nová fotečka 😀

Jinak všechny zdravím a přeji hezký den.....

lenkacar
12. kvě 2009

taky zdravim ,tady to dneska ale frčí 😀 😀 😀

lenkacar
12. kvě 2009

tak mrcha se rozjela a objednanaá jsem na utz 21.5

dadous
12. kvě 2009

ahoj holky 😉 teda dneska to tu nějak vazne 😕
leni u nas to taky vypada že bude Dada každnym dnem rodit 😀 😀
baru dík 😉 😀

meduna
autor
12. kvě 2009

ahoj holky,tak ctu,ze u Leni se indulona nekonala 😀 😀

dadous
12. kvě 2009

cau medu, už jsem myslela že se všichni opalujete 😀 😀

meduna
autor
12. kvě 2009

no to jo 😀 😀 tady je zima jak v rusky citance.Musela jsem malinko poklidit(mam toho malo vis za cely den) 😀 😀 😀 Roman jel ted rothazovat papiry na praci

dadous
12. kvě 2009

on zaměstnava? 😕 taky jsem uklidila když tady bylo pusto prazdno 😀 tady jak v ruskym filmu, jsem si zapla i topení 😅

meduna
autor
12. kvě 2009

ne zivotopisx psal a ted je jel rozhazovat vsude mozne,shani praci

meduna
autor
12. kvě 2009

budu si muset taky zmenit foto v pasu at nezaostavam 😀 😀 Ale musim pockat na Romana,protoze jsem blondyna 😕

j.cien
12. kvě 2009

Ahoj holky,prominte,ze vam sem lezu...ale mam dotaz,delaji vam pred kazdym dalsim IVF znovu hormonalni profil?Myslim ten odber krve 2.a3.denMS?
Dekuji

meduna
autor
12. kvě 2009

tak a ty uz tam namas zadnou fotku,ted jsem jukla a nic,jen to mimonko a spermijku

dadous
12. kvě 2009

no jo dadouš je ted taky na pracaku, ale kačky zaplatpanbuh vyděla 😅 dneska nam šefka oznamila, že nam dava dva dny v roce k dovoleny jako osobní volno 😕 placeny 😕 asi jí to mateřství leze na mozek 😀 😀

meduna
autor
12. kvě 2009

ahoj J.cien,jo melo by to byt pred kazdym.Moje znama to tak ma,ale zalezi asi na CARu,protoze tamjak chodim ja to nechtej,ale sama si o to reknu,je to lepsi

meduna
autor
12. kvě 2009

no Roman taky je na pracaku,jenze bokem nevydela nic,tady jsou tak debilni lidi,nikdo te na cernotu nevezme,maj bobky.A tak by se nam to hodilo.Jenze u Romana je to jeste horsi,kdyz pracuje,protoze mu seberou vsechno na aliky,takze mu zustane jen zivotni minimum a to pro jednoho,ja jako jeho zena se do jeho penez nepocitam 😠 😠

j.cien
12. kvě 2009

Diky,myslela jsem take,ze se to bere pokazde...mne 1.pokus IVF stopli,mela jsem cysty/foliky 20mm/po 10dnech Synarelu..takze na Puregon ani nedoslo...tak mi udelal hned IUI a ted cekam na mrchu...jsem dnes 25dnu po IUI a mrcha nikde...ale test je snehobily...takze nic nebude,akorat mam asi posunuty cyklus tim Synarelem..nebo co ...

dadous
12. kvě 2009

no další duvod proč se vratit sem 😉

meduna
autor
12. kvě 2009

ale 20mm je dobry ne?stopli to protoze se ti udelala ta cysta?Mela jsi dlouhy nebo kratky protokol?

meduna
autor
12. kvě 2009

no ja bych tak rada,jenze jak zase zacinat,kde bydlet,to je taky pakarna a jak by to bylo v Cesku s alikama,musel by se na vse informovat.