IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. lis 2009

tak baru přeju bezbolestny píchaní 😵

barunka0208
3. lis 2009

Dadu, dám vědět 😵 😵 😵

lenkacar
3. lis 2009

čus baru a zjistili tě něco na imunu? 😉

blazenkaa
3. lis 2009

ahojky kobylky tak je

blazenkaa
3. lis 2009

tedqa holky já mám na vás smolíka ¨zase tu nikdo není to je děs tak pááá

lenkacar
3. lis 2009

blaži já tu jsem na skoka 😀 😀 😀

nadis.h
3. lis 2009

Leni tak jak?? 🙂 Ale směješ se, tak jsi Tě tam určo nechala šikule naše! 😉

meduna
autor
3. lis 2009

tak jsem doma z odpolední,to byl fičák,ale bylo nás 7,tak to jelo jak po másle 😉

lenkacar
3. lis 2009

nadi prej mě berou a zítra se snad dozvim ,kdy bude smlouva ..nejsem charita abych makala zadara 😀 😀 😀 😝

oriolka
4. lis 2009

meduna ahoj, myslela jsi tuto diskusi? Já doufám, že začneme IUI, i když nemáme normospermie, ale díky vitamínům se nám to zlepšilo o hodně. Manža kouří, je to boj ho přesvědčit ať přestane a to především z toho důvodu, že nám paní na genetice tvrdila, že kouření nemá žádný vliv na kvalitu spermií. Bych jí nakopla mezi očíčka. 😠 . Zítra jdeme na první pohovor, jsem zvědavá co nám poví.

lenkacar
4. lis 2009

ahojky holky no vidíš oriol a nám zase na imunu tvrdila jak škodí strašně ..my máme taky špatný spg..ale ten můj jen tak nepřestane hulí jako komín

nadis.h
4. lis 2009

Dobré ránko holky,

já už zase straším od půl 7.. 😝 Leni no však jsem to říkala,že jsi šikula! 😉

oriolka
4. lis 2009

lenkacar no já bych tu ženskou nakopla, co nám to řekla. Také všude čtu, že to škodí, ale to víš to se alibisticky věří té blbce. Zítra se zeptám lékaře, ať mu to v pálí natvrdo. Už mi to nebaví, jak se snažím a on není schopný si ani pravidelně brát prášky, a když mu to připomenu, tak se cítí být komandován. My máme progresivně pohyblivýh jen 7%, ale celkově pohyblivých 40%. poměrně zlepšení oproti minulému spermiu s progresivně pohyb. 2% a celkově 12%

lenkacar
4. lis 2009

no já jsem taky zvědavá jak vyjde spg z imuna ,jinak z cat bylo 90% v hajzlu 😝 a furt se ohání tím ,že se oplodnilo ,ale už nekouká že to bylo ICSI 🙄

lenkacar
4. lis 2009

z car tam mělo být ,nadi ještě smlouvu nemám..tak uvidíme ted jsem se vrátila z pracáku tak donesu zaměstnavateli tel.číslo at se poptá na dotace a jsem zvědavá co bude následovat

lenkacar
4. lis 2009

jinak nadi on to tam med nebude včera hjsem se ptala jedné stálice ,je obezřetná co na ně poví ,ale jasně vyplynulo ,že med vypadá jinak ..asi veliká buzerace a za marození vyhazov..oni ví ,že za tebou stojí dalších 50lidí co místo nemaj ..

oriolka
4. lis 2009

všude na natu čtu, že když je problém s pohyblivostí spermií tak nemá smysl IUI ale rovnou tě cpou do IVF ICSI, je to pravda??? Já bych raději ještě zkusila zlepšit spermio.

lenkacar
4. lis 2009

asi dávaj něco podpůrného tak u nás nebyl jen tento problém ,ten byl jen jako bonus 😀 😀 😀

oriolka
4. lis 2009

my máme problémy oba.

nadis.h
4. lis 2009

Leni buď ráda i za prudu. Já se zrovna dopoledne dozvěděla, že nemají pro mě práci. 😖 Takže jsem úplně vynervovaná a bez nálady.To mi nemohl říct dřív ten krypl? ☹

dadous
4. lis 2009

čus baby 😵 nadi dyt ty už praci nebudeš potřebovat ne 😅

nadis.h
4. lis 2009

Dadu no potřebovat nepotřebovat..Já se odhlásila i z pracáku už. 😒 Kde vezmu prachy?Doma zadarmo být nemůžu ani náhodou. Jdu do města zrovna se poptat někam na něco. Ale tady je prd.Bude to zbytečný.

dadous
4. lis 2009

aha tak to je prekerka ☹

meduna
autor
4. lis 2009

Ahoj holky,dadoušku,utz dopadl na jedničku,mám radost,ale je to tajnůstkářka,nebo tajnůstkář,nechce se odhalit co 😀 Ale je to putna,hlavní je,že vám vyšlo vše v pořádku,mám radost s váma,jo a Karel má dnes svátek,tak vše nej 😀 😀
Oriolko,s tím spermo,já nevím,můj ho má ok,ale co doktor to jinej názor,zrovna tady v bendě šel pořad a tam doktor řekl,že nic na zlepšení nepomáhá,ale já si myslím,že si neviděj do tlam,protože,když věříš,že mu to pomůže tak pomůže,ale jen v případě,že to neni nic vážného.S kouřením nevím jak to je,můj první muž hulil a spg měl naprosto v poho,můj druhý nehulí a má ho taky v poho,ale znám taky co nehulej a maj ho na ho..o 😒 tak si pak vyber.
V 18 zase pádím do práce a to jsem teď přišla,no nevím jak to do března ustojím 😝
Nadi,tak to je teda pěkně na hovno a ty jsi tam v práci nebyla nahlášená?

dadous
4. lis 2009

medu to mate až do března? 😕

meduna
autor
4. lis 2009

jo až do března se tam budou ty letušky a piloti pelešit 😠

meduna
autor
4. lis 2009

a fotku nemáš z utz?a viděla jsi všechno pěkně?no a co Dadouš na miminko?

dadous
4. lis 2009

no fuj, sodoma gomora 😠

meduna
autor
4. lis 2009

jsem byla jak struna,od rána jsem na vás myslela

meduna
autor
4. lis 2009

Ještě až se zastaví Oriolka,chtěla jsem se zeptat ke komu půjdeš v institutu?