IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. lis 2009

no to dodaj člověku optimismus co 😀 10 procent 😕

oriolka
5. lis 2009

no ale pořád lepší než nic, ne? Při IVF tvrdili, že s 1 embryem je to 25% a se 2ma je to 60% úspěšnost.

meduna
autor
5. lis 2009

ježiš to byl trapas,až tam někdy pojedu mi bude furt trapně až ho uvidím 🤐 a ještě jak jsem si to tam jako obr dááááma přihasila,kozačky až ke krku pomalu,mini a pak tam takhle skotačím na doktoru 😀

oriolka
5. lis 2009

no a proč ne, alespon se probral z letargie 😀

oriolka
5. lis 2009

pujdu se na chvíli natahnout, bolí mi dost hlava. tak zatím čau

meduna
autor
5. lis 2009

zatím ahoj,já se jdu konečně dokopat vytřít

dadous
5. lis 2009

😀 jsem přišla pravě včas 😀

meduna
autor
5. lis 2009

no a kde jsi byla 😎

nadis.h
5. lis 2009

Medu já si to neumím představit... 😀 😀 😀 Můj gyndr div ve mě nemá hlavu,když jsem na prohlídce... 😝 😀 😀

meduna
autor
5. lis 2009

hele tenhle ještě tu hlavu do mě nestihl dát,než se nadál přistála jsem mu holou buchtou v jeho rozkroku

dadous
5. lis 2009

my jsme hajali 😕

meduna
autor
5. lis 2009

taky bych hajala,ale jdu už vytříííít,jenže se neumím odervat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dneska,jsem ještě ve tři čumákovala a v 7 rachtal budík,myslela jsem,že se nezvednu z pelechu a jakou já mám svalovou kocovinu z práce-au au au

dadous
5. lis 2009

jo dadouš včera taky nemohl zabrat, a mě teda dneska pěkně bolí škopek 😝 tak jdu s karlem na vzduch, už tady přešlapuje 😠

meduna
autor
5. lis 2009

tak zatím 😉 😉 😉

nadis.h
5. lis 2009

Já si dneska chrupla celkem. Do 2 jsem drbala na skypu s kolegyní z bývalé práce. 😅 Já mám tady zase kýbl už od odpoledne, že ho půjdu vylejt, ale furt tam stojí. 😀 Ono to nikam neuteče. 😀

dadous
5. lis 2009

😀 ja mysllela kybl na blití 😀

meduna
autor
5. lis 2009

ne neuteče,ale mě to tak nervuje,když nemám vytřeno,jsem pak jak sáňky v létě,taky bych na sobě mohla začít pracovat a kapánek se naučit,že nemusím mít den co den vysáto a vytřeno,jenže já jsem jantar 😀

meduna
autor
5. lis 2009

asi bude dneska morčecí vražda 😠 😠

dadous
5. lis 2009

zase dělaj bordel? 😅

meduna
autor
5. lis 2009

ten jantar jeden bláznivej,tady na mě furt čumí a píská a hryže mříže,protože POCHTÍVÁ 😠 😠 😠 😠 nesmím zašustit,nejhorší je,když otevřu lednici a jen jsem vytřela,tak si pěkně hrábnul a piliny jsou všude 😀

nadis.h
5. lis 2009

Medu jeee to by Tě Karel miloval!!! On je stejný jako Ty na úklid. Furt tady šúruje něco. 😝 Já dobytek nejsem a uklízím, ale on je přehnaný! 😖

meduna
autor
5. lis 2009

no a to je tak,že já a Karel nejsme spolu,protože by jsme se určo rvali den co den o hadr 😀 😀 😀 tak mám protiklad,to je tak vždycky v životě.Romanovi furt nadávám,ten mě zase sere jak je mu to jedno,no není mu to jedno ale nené prej tak přehnaný na úklid jako já 😠 😠 😠 😠 😠 a co je nejhorší,on si myje furt pazoury!!!!!!!a já musím chodit leštit kohoutek 😀 😀 😀 teď jak jde k umyvadlu,tak na něho chrochtám,jako že teď řádí ten prasečák,tak zvednul frekvenci 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
5. lis 2009

co to je pochtívá? 😕

meduna
autor
5. lis 2009

pochtívá je,že chce 😀

nadis.h
5. lis 2009

Jo ahaa. 😀

meduna
autor
5. lis 2009

To děláš Dadoušku s Karlem okruh nééé 😀

nadis.h
5. lis 2009

Karel by se o hadr nepral.Ale nosil by Tě na rukou jak by chrochtal,že tu děláš pořádek.Já už nevím jak se mu zavděčit. Nepříjde mi,že uklízím málo. 😅

lenkacar
5. lis 2009

čus holky bolí mi hnáty tak se jdu natáhnout k telce ,dneska to bylo zase o kousek lepší ...od pondělka na kasu ..což bude prdel.. 🙄 😝 jo a jdu i v sobotu ..dneska jsem dodělávala věci do výlohy..jde na mě mrcha ,bolí mi břicho jak prase .. 😠 tak pa napíšu zase dopolko

nadis.h
5. lis 2009

Já jdu dodělat véču. Snad už ten chlap dojede. Nebo se najím sama. Mám hlad až mě bolí břicho. 😝

meduna
autor
5. lis 2009

jo Nadi,tak na nošení na rukou mu prdím,já chci aby uklízel,to bych byla tam kde jsem 😀 😀
Ahoj pani prodavačko a pokladní 😵 to je dílo než si tělo zvykne na to stání co? 😝 co tělo ale nohy 😀 😀 Leni,jestli tě to uklidní,já jdu v sobotu a i neděli 😝 a taky chodím dvakrát za den do práce,ráno a večer 😠