IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bebe127
7. lis 2009

Ne myslím, že se neznáme, ale tady to nevadí 🙂
Já jsem tady nebyla minimálně půl roku 😅

blazenkaa
7. lis 2009

tak jestli to je půl rokutak asi ne,ale to nevadí kokám že čekáš dvojčátka jakpak se cítíš.Už máš asi trošku větší bříško co

nadis.h
7. lis 2009

Já mám double pupek. 😀 Naládovala jsem se holanďákama. 😝
medu Ty budeš samej peníz! 😅

blazenkaa
7. lis 2009

Nadis co že máš double pupek,Co to je

meduna
autor
7. lis 2009

Ahoj Bebe 😉 jo přišel,zítra písnu,jsem kapánek teď ve smrti,makám jak debil,pak Roman tady má holku do zítra,tak je to mazec.

dadous
7. lis 2009

čus hned jsem tu, aukruju 😵

meduna
autor
7. lis 2009

Nadi,právě že nebudu,plat máme pořád stejný,takže toho řádně využívaj a přesčas nezaplatěj,svině!!!!!!!!a ty hodiny nemáme šanci si vybrat

blazenkaa
7. lis 2009

tak se koukej natáhnout a chrupkat pěkně až do rána

blazenkaa
7. lis 2009

tak se na to vyprdni medu akorát se honíš jako blázen a to ti ke kráse nepřidá

meduna
autor
7. lis 2009

Dadoušku,brzy ti přijde balíček,viděla jsem krásné dupačky,tak sand je ještě budou mít 😉

dadous
7. lis 2009

medu a pak je podědíte 😵

meduna
autor
7. lis 2009

Blaženko,já bych na to srala tak ráda,ale jak jinak utáhnout bydlení?

bebe127
7. lis 2009

Blaženko,
teď jsem koukala na tvojí cestu za miminkem a máš toho za sebou taky požehnaně. Je fajn, že máš mrazáčky alespoň nemusíš tu hrůzu podstupovat znovu.
Nám se to povedlo až na 4 pokus IVF a taky z mrazáčků. Všechno dobře dopadne. Držím palečky 🙂

meduna
autor
7. lis 2009

no na psa 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
7. lis 2009

Blaženko mrazáčky jsou gut,to já nemám nikdy 😢

meduna
autor
7. lis 2009

Bebe,fotky pěkný,takovej krásnej pupíček,furt jsem se na to musela koukat,nechápu to,jak se ti tam vejdou

nadis.h
7. lis 2009

Bláži no že pupek mám normálně a teď jsem si udělala dvojnásobný tím jak jsem se přejedla. 😀

Dadu na Aukru se fajně nakupuje co? 😵 Taky se těším až budu moc začít.

Medu tak to jsou svině teda!!! 🙄 Kdyby aspon nějaký to euro dali navíc co? 🙄

meduna
autor
7. lis 2009

Nadi,nedaj nic,jen víc a víc práce.A víš ja to je,nelíbí se ti to?táhni

dadous
7. lis 2009

jo mam koně za 500, vytepleny 😀

bebe127
7. lis 2009

Medu, tak to jsem ráda, že to dorazilo mě se totiž ukazovalo že nemůže najít adresáta. Napsala jsem román tak by mě to mrzelo 😀
Blaženko no bříško už mám pěkný ale né nijak závratný. Lidi se mě ptají kde ty dvě děti mám, že to neni vidět, ale poslední týden mám pocit , že to roste astronomickou rychlosí 😀 Jinak se cítim moc dobře, kdybych neměla bříško tak ani nevím, že jsem těhotná. I když mě teď hapruje tlak a to je špatný. Zbývá mi 6 týdnů do porodu tak to snad ustojím. 😀

blazenkaa
7. lis 2009

Medu já myslela na ty přezčasy když vám je nezaplatěj.Kde jsi našla pupíček Bebe chci taky okouknout

Bebe děkuju 🙂

blazenkaa
7. lis 2009

Nadis tak teď koukám že se ti u toho akorát obrátilo p vzhůru nihama proto jsem to nemohla rozluštit 🙂

meduna
autor
7. lis 2009

Blaženko,to nejde,prostě napíše a musíš jít.Teď chodím ráno,makám do třech a od půl sedmý večer znova 😠
Jo dopis došel Bebe.Neboj ustojíš,tolik měsíců už máš za sebou,tak co je 6 neděl 😉
Dadoušku,já chci taky boty 😕 musím tam být zaregistrovaná na aukru asi co?

bebe127
7. lis 2009

Já jsem frotečky posílala Medu na soukromý email. Ale zkusím to dát i sem pokud to nebude moc velký formát 😉

blazenkaa
7. lis 2009

Bebe to uteče jako voda ani nebudeš vědět jak to uteklo

dadous
7. lis 2009

bebe zdravím 😵

dadous
7. lis 2009

medu to musíš 😒

blazenkaa
7. lis 2009

teda dadoušku ty budeš krásná mamina 🙂

nadis.h
7. lis 2009

Medu musíš se zaregistrovat a pak Ti poštou příjde kod registrační. Jinak tam nemůžeš nic kupovat.Nebo to jde udělat bez pošty nějak tam dát kreditku, ale to bych nedala číslo mé karty někam na net. 😝