IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. lis 2009

jasně že vím 😎

meduna
autor
8. lis 2009

to u nás se nestíhá zavírat 😀 víš ne? 😀

dadous
8. lis 2009

jasně že vím 😀 😀

meduna
autor
8. lis 2009

bublala jsi dneska?

dadous
8. lis 2009

mladej viděl reklamu na tefal, a jde si dělat hemenex 😀

meduna
autor
8. lis 2009

no to mám dost v tolik hodin a neni línej 😀 je hubeňour?

dadous
8. lis 2009

jo je hubenour, jako mě je to jedno, jemu bude blbě 😀 bubla každou chvíly, jak sedím 😅

meduna
autor
8. lis 2009

už má větší bublací frekvence všímáš si jo 😉 ona se rozjede,ale jen když chce ona sama 😀

meduna
autor
8. lis 2009

dneska už budu ve svojem pelíšku spát,holka už je doma

dadous
8. lis 2009

ne ne vona bubla jen když si mačkam pupík, tak ji to asi sere 😀
no praj , necham ti tady relativně bordel a jdu to snist 😀 varna deska zasrana jako když vařím nedělní oběd 😝

dadous
8. lis 2009

tak byly s tatkou někde na vyletě?

meduna
autor
8. lis 2009

no byl ,ale s ní toho nemůžeš moc dělat,řekla bych,že je na tom hůř a hůř,nemůžu se na ní dlouho dívat,nedělá mi to dobře

dadous
8. lis 2009

a to se jako bude furt zhoršovat?

meduna
autor
8. lis 2009

a co ty na to?když takhle vysmahnul a nechal bordel?ale nažeň ho to uklidit,ať je připravenej dobře na manželství 😀

dadous
8. lis 2009

no ted s tím nic neuděla, když je to horky, a znaš to? von to tak dobře neumeje jako ja 😀 ja vím špatna vychova 😀

meduna
autor
8. lis 2009

no řekla bych ,že jo.Nevím,ale přijde mi za těch 5 let,že je to čím dál tím horší.nevím co bude třeba za 5 let.je strašně pod váhou,apatická,nemá motoriku,už je to tak daleko,že má pleny,no hrůza,když to vidíš a přitom,je to tak pěkná holka

dadous
8. lis 2009

chudinka, to je hrozny 😢 ja tohle taky nemužu vidět, mam hned slzy na krajíčku ☹

meduna
autor
8. lis 2009

taky to tak dělám,Roman to tak dobře neudělá 😀 ale musí 😠

dadous
8. lis 2009

ty vole mě zas bolej kozy, to je hrozny, furt rostou 😝 ja už nechci 😝 už mi začínaj vadit 😀

meduna
autor
8. lis 2009

to já taky a ona na mě furt kouká ale tak strašně nevinně,to bys musela vidět.ale je to divný,prsa jí rostou,chlupy už taky,ale krámy nedostane nikdy prej

dadous
8. lis 2009

hm to je divny 😕 a kolik ji je?

meduna
autor
8. lis 2009

hele neprovokuj jo ty kozatice 😀 ale mě teď taky bolej,protože to mám a jsou i pěkně nafouknutý jako za mlada,ale jen to skončí,to zas budou visáky 😝

dadous
8. lis 2009

však ja furt dadoušovi říkam, at si je užije, pže kdoví co z nich pak bude 😀

meduna
autor
8. lis 2009

bude jí 14,ale rozumem tak na 3,jako ještě nikdy jsem to neviděla a to byla do třech let naprosto zdravá

meduna
autor
8. lis 2009

ne 13 jí bude

meduna
autor
8. lis 2009

chudák Roman,ten ani neví,že jsou nafouknutý 😀 😀 ten si zase pohraje jen s pytlíčkama pak 😀

dadous
8. lis 2009

to nechapu, jak si těhotenství někdo muže užívat 😝 už se mi začinaj po ponožkach dělat i buřtíky, a přitom ja mam kotníky dost kostěny 😀

meduna
autor
8. lis 2009

jdu k oknu vyluftovat 😎

dadous
8. lis 2009

no ja vím to si mi říkala, tak to vidíš narodí se zdraví mimi a co se pak muže stat ☹

dadous
8. lis 2009

ja ja taky musím vyvětrat 😀 po těch vejcích 😀