IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. lis 2009

aha tak to je taky na houby, když nemužeš vydělat kačky na víc 😠 jdu taky ležet 😵

meduna
autor
16. lis 2009

no to je na hovno

koblichzek
16. lis 2009

Ahojky, no snad jste zrovna nešly vegetit, asi jo.

meduna
autor
16. lis 2009

ahoj Kobli,jo vegetíme,počasí je tak akorát na to,aby člověk zalezl a nic nedělal.Jsem ležela a teď se jdu proběhnout s vysavačem po bytě,pak ještě juknu 😉

koblichzek
16. lis 2009

Medunko jukni, ráda chvilku podrbu. Tady je taky hnus. Jsem teď spala 1 a půl, jsem zvědavá, co bude dělat v noci.

nadis.h
16. lis 2009

Tak to jsem se teď natlemila u Dadušky kazišuka. 😀 😀 😀 Holky já jsem takhle měla v 16i svého prvního. To jsem se s ním seznámila na chatě kam jsem jezdila s kámoškou a on tam měl babičku. Ale tonebyla babička, ale zpruzená bába. A taky si mě tam vzal večer na tajňačku a ráno já nestihla zdrhnout když jela pro housky a taky jsem běžela i bez wecka rychle pryč, aby mě něčím nevzala. 😀

Jinak jsem našla prácičku. 😵 Budu z domova obstarávat data pro server liberecký. 😵 Tak mám radost. O stres méně.

Jinak dneska celkem špiním. 🙄 Tak doufám,že to je jen třeba z toho jak jsem lítala venku. Mě to vždycky tak vystresí. ☹

koblichzek
16. lis 2009

Nadi, já špinila 3 týdny, ale vyjukaná jsem byla taky

nadis.h
16. lis 2009

Kobli no já vím, že holky špiní. Je to takový nijaký.Ne krev.Ale stejně to jsou šoky. 😝 A kombinace vytékajícího utrouše to ještě doplňuje. 😠

koblichzek
16. lis 2009

No ten utrouš je svinstvo. Mě ho konečně teď v nemocnici vysadili. Už to fakt bylo dlouhý. A kdy jdeš k doktorovi?

nadis.h
16. lis 2009

Kobli až 4.12. 😝

koblichzek
16. lis 2009

Ty jo, to čekání, to je hnus. My zase jdeme ve čtvrtek na amniocentézu a výsledky budou až kolem 10. prosince. Se do tý doby zblázním.

meduna
autor
16. lis 2009

tak vyluxnuto,zase mám do zítra klid 😠 co to je dnes za den 😝 nic do mě neni

koblichzek
16. lis 2009

Medu cejtím se stejně 😝, asi nějaký erupce na Slunci 😀

koblichzek
16. lis 2009

A cp Bláženka a Dája?

dadous
16. lis 2009

ja mam vytřenej celej byt 😝

koblichzek
16. lis 2009

Já mám zas vytřenej zrak, jakej si kazišuk 😀 , dobrý 😀

dadous
16. lis 2009

ahoj kobli 😵
daja furt maka 😅 a blaža nevím, by měla mít odpolední 😕

meduna
autor
16. lis 2009

to jsem už nezvládla a to taky vytírám den co den,ale dnes fakt ne i kdyby tady kolem mě filcky dělali já nevím co.a nevím i,tak jsem i dementní k tomu všemu ☹ Dája maká a Blaženka asi taky 😒Blaženka potřebuje trochu času,je moc smutná

dadous
16. lis 2009

medu ja teda neuklízím každej den 😝

koblichzek
16. lis 2009

Ahoj Dadoušku 😵
Copak je Bláže? 😕

dadous
16. lis 2009

no furt se nemuže srovnat s neuspěchem 😢

meduna
autor
16. lis 2009

holky a divíte se?byla těhotná 14 týdnů a přišla o miminko a 6krát IUI,pak dvakrát IVF,to musí být hrůza na psychu

meduna
autor
16. lis 2009

a co chlupy z Karla?

dadous
16. lis 2009

medu to si neumím vubec představit ☹

meduna
autor
16. lis 2009

ne 12,ale to je fuk,hrozný je to stejně

koblichzek
16. lis 2009

Ach jo, ona teď někdy vlastně byla na dalším pokusu, že jo.

meduna
autor
16. lis 2009

no já ani nechci.od 25 si můžeme pro pejska,pani psala

dadous
16. lis 2009

karel nepouští chlupy 😅

meduna
autor
16. lis 2009

aha 😕 to ten náš bude stopro pouštět 😠

dadous
16. lis 2009

tak pojedete hned toho 25tyho?