IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. lis 2009

Ahoj holky ve svátečkově 😀 tak dnes maj pracující volňáska to je paráda co?no mě se to netýká 😝 😝 ale dnes to šlo,jsem dorazila brzy dom.Blaženko smutná naše,neboj bude fakt líp 😉 😉 😉 😉 😉 😉 jako já jsem dobrá psychoza,už mám nerva,že to jako nezvládnu s tím psem a to chci dítě??????jsem si přečetla chytrou knížku a nejraději bych si dala facku,že jsem to četla.Dadoušku,jak jsi to dělala,když jsi makala?to Karel vydržel sám a bez toho aby zešílel?

nadis.h
17. lis 2009

Dadu taky nám to tady jede. Já si asi dám řízek a půjdu si dát 40. 😀

Meduš ahojky,njn Deutschland svátek nemá. 😝 Medu oni přehání v těch knížkách. 😝 Neměj z toho lepany. To zvláááádneš. Půjde Ti to samo až bude doma.

meduna
autor
17. lis 2009

to je totiž můj problém,jsem na to už přišla a to není prdel.Tohle mám i u dítěte,popadne mě panika,že bych měla mít někdy dítě a že nebudu dost dobrá,abych to zvládla,že třeba selžu a to si u dítěte dovolit nemůžu.Jako mě asi nějak hráblo bo co 😠 nevím,kde se ten strach ve mě vzal a kde jsem na to jako hlavně přišla 😕 nemůže to být tím,že jsem vlastně furt jen sama se sebou a nikdy jsem se nemusela o nic a nikoho starat a tak je to už 36let?jako ale ať se mi už rychle rozsvítí!!!!
Tak řízeček bych taky požrala,ale neni ☹

coko.joko
17. lis 2009

ahojda meduna-odkad jsi z Nemecka jestli to neni tajny ja taky ziji v nemecku 😉

nadis.h
17. lis 2009

Medu tak to je jasný. Já mám to samé.Chytne mě panika jestli třeba včas poznám,že je dítě nemocné,mám strach, že mi upadne apod halušky.Ale je to asi normální a až praxe a to že prostě musíš nás naučí.

meduna
autor
17. lis 2009

Ahoj coko,jsem z Norimberku a kde žiješ ty?

meduna
autor
17. lis 2009

kapánek tady vyvařuji,Nadi jsi mi udělala chutě 😵

nadis.h
17. lis 2009

Medu já si naobalila ty řízky už včera. Nesnáším dělat obědy. Tak je vždy většinou to co bylo k večeři minulý den. 😀

coko.joko
17. lis 2009

medu ja jsem z Düsseldorfu 😉 to je hodne daleko od tebe...ty to mas kousek do CR.....
ja taky nerada stojim u sporaku,pripada me to strata casu 😉 a tak se snazim.. varim rychle a jednoduse 😀

meduna
autor
17. lis 2009

je,tak nebude kavička 🙂 a ty jsi taky na IVF jezdila do Čech,musela jsi si to taky platit sama?

meduna
autor
17. lis 2009

do Plzně to máme tak dvě hoďky 🙂

meduna
autor
17. lis 2009

vaření nenávidím,fakt,člověk vystojí u sporáku důlek a pak je to za pět minut sežraný 😝 a ještě toho času,než přijdu na to, co vlastně uklohnit 🙄

nadis.h
17. lis 2009

Coko v Düsseldorfu mám svou exlásenku. 😵 Jeee to byl miláček můj krásný a je pořád.Máme hezký vztah pořád. Je to strašně hodný kluk. 😅 Bydlí v Essenu.Grafbernadottestr. bo jak se to píše. Je tam hezky mooc. 🙂

nadis.h
17. lis 2009

Medu to mě na tom sejří nejvíc. Něco vymyslet.Pak mi to nějak hrozně nevadí, ale když nevím co vařit tak to je děs. 🙄

dadous
17. lis 2009

medu nešil, je fakt že když jsme si karlíka přivazly tak jsem měla měsíc dovču, ale ten pes si musí prostě zvyknout, že bude někdy sam doma, a čím dřív tím líp. zavřeš ho třeba v kuchyni, bude tam mít svuj pelíšek, a stejně ty psi když jsou sami doma tak většinou chrapu, karel si třeba nevezme ani vodu ani granule a jen co příjdem domu tak si muže strhat hubu, ten pes časem zjistí, že když jdete pryč , tak se pak vratíte a uvidíš to vítaní, 😀

meduna
autor
17. lis 2009

Nadi a to já řeším každý den,to CO vařit 😀 😀
Tak ty máš taky tyhle halušky?jsem myslela,že jsem pako jen já sama 😖 ale nevím co mě to najednou popadlo,nechápu to.16let se snažím mít dítě,nemám ho ale tyhle psycha ty teda mám a pořádný 😝 😝

coko.joko
17. lis 2009

medu to je skoda ☹ mohla bejt kavicka.....jo vim kousek do Plzne.. to ja mam daleko na hranice...no u nas je to slozitejsi manzel pracuje u hokeje a tak pres zimu jsem tady a v lete jsem v Cr....a zdravotni pojisteni si platim i v CR a i tady,takze nam to platila pojistovna.....ty sis to platila sama...to musi bejt hodne velka castka 😉 a ty zijes na stalo v norimberku?moc otazek vid....
nadis nekecej lasku v Essenu jo?To byl nemec.....to je 30km od nas.......

meduna
autor
17. lis 2009

Jo platila,protože jsem tady už 5let,tak jsem pojištěná tady a v Česku si to už neplatím,to bych nedala 😝 jeden pokus 60 OOO,k zblití co a nic z toho 😢

Dadoušku,tak Karel je jako Roman,jak nejsem doma a ni nežere ale jak se vrátím,to si může hubu taky strhat 😀 😀 😀

meduna
autor
17. lis 2009

u hokeje jo a nezná Šimáka?

nadis.h
17. lis 2009

Dadu přesně. Hlavně je to lepší v tom,že si zvykne hned od začátku a nebude pak dělat bordel,když bude sám doma. Maxík můj jakmile jsem odešla tak zalehl a chrupal než jsem se vrátila.

Medu jasný. Je to normální. Já se až občas děsim mojich myšlenek. Víš co třeba začne přemýšlet nad koupáním. A úplně chytnu schízu co když mi to děcko vyklouzne a utopí se. No strašnýýý. Přebalovák co jsem chtěla už nechci a budu oblékat a přebalovat na posteli páč mám strach že mi z přebalováku spadne jak to bude krátké...No magor dá se říct. 😕

Coko jj v Essenu. Je to můj slaďouš pilot. 😀

coko.joko
17. lis 2009

medu to je taky darda 😉 ale to nas stalo v Brne i kdyz mam pojisteni 😒 no nic to je uz uzavreny a ja se tred nesmim rozcilovat..... 😉 a jak dlouho se snazite....my vyplacali 3 IVF a meli jsme posledni mrazacky a ten jeden se chytil tak jsem rada....protoze pka bychom sli uz taky jako samoplatci....
Holky to jsou asi vsechny chlapy stejny....ten muj taky ceka az to dostane pred nos......ale to vymysleni je hrozny......

meduna
autor
17. lis 2009

jo tak to mám taky,normálně tohle mě napadá a pak jsem spocená od toho jak mi je špatně 😝 holky je to debilní ale musela jsem se vykecat z mojich hrůz.

coko.joko
17. lis 2009

nadis-to je asi uplne normalka,protoze ja mam taky nekdy takove myslenky a i se me o tom zda 😉 ale porad si rikam,ze je to jeste daleko a kdyz to zvladly jiny maminy,tak to musim i ja zvladnout 😎
medu-Simaka zna,ale fotbalistu........ 😉
jinak nadis-pilot......hm.......takze asi nemec.....

nadis.h
17. lis 2009

Medu jen se vykecej. Když to nedusíš v sobě tak aspon zjistíš, že je další magůrek jako jsi Ty na světě. 😀 viz já. 😀

coko.joko
17. lis 2009

medu to je dobre,ze ses vykecala a aspon se ti ulevilo 😉 to ja taky nekdy potrebuji.....

nadis.h
17. lis 2009

Coko jo jo němec to byl. 🙂 No mě se narodila ségra když jí bylo 15 a už v 6i nedělí jsem se o ní starala,komplet i s krmením a nikdy se nic nestalo. Tak snad to zvládnu i teď. 😝

meduna
autor
17. lis 2009

Coko,já osobně už 16let se snažím,mám druhého manžela,první to neustál a našel si holku,která mohla mít děti normálně přirozeně a teď jsem s Romanem 6let,tak doufám,že ten už to ustojí 😕 a já snad díky jemu taky,ale jak jsem psala,teď jsem vypatlaná do morku kostí a popadla mě nějaká panika,že to jako nezvládnu to rodičovství 😝 tak snad mi už definitivně nepřeskočilo.Jinak mrazáčky u mě nikdy žádný,mám vždy málo vajuch,jo jednou jsem měla ale to je 15let,byla jsem taky tenkrát v Brně,asi nic jiného ještě nebylo,nebo já nevím,proč jsme jeli tak daleko na oplodku až z České Lípy 😕

coko.joko
17. lis 2009

jasne to zvladnes jsi preci sikovna holka 😉 to me kdyz bylo 10 let.tak jsem se starala o neter a bylo to super....holky vozily kocarky s panenkama a ja mela zive mimco a hrozne me to bavilo,ale ted uz se taky bojim,preci jen par let uz je od toho..... 😀

meduna
autor
17. lis 2009

holky a víte co je bomba,když si uvědomím,že některé maminky nám půjčily děti a my vozily a to my bylo tak 10.jako dnes to nechápu 😕 ty jo,my zajely s holkyma za barák a šup už bylo venku na dece,dnes na mě sahá hrůza,když si uvědomím co se mohlo stát

coko.joko
17. lis 2009

A kam jezdis ted........medu......tak to je mazec 16 let......to je opravdu dlouho....tak bych ti to moc prala at se to povede a mas mimi a stim,ze se ted bojis toho rodicovstvi,tak to prejde hned jak budes tehu....co mas za problem,jestli chces teda o tom mluvit...... 😉