IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

evanka84
19. lis 2009

Ahoj tak jsem tady, Dadous moc dik za prizvani. Moc si toho vazim

meduna
autor
19. lis 2009

ahoj Evanka 😉

dadous
19. lis 2009

to tam nejsou žadny letušky, že to musí dělat s gumou?

dadous
19. lis 2009

jsně evi, čím víc nas tu bude tím víc se dozvíme 😵

dadous
19. lis 2009

evi medunka našla v praci v koši gumovou píčku víš 😀 😀

meduna
autor
19. lis 2009

no asi ho žádná nechtěla,neviděla jsem ho.ale je to hrozný,vzhled to mělo jako ta naše a ještě to má futrálek,strká to dírou do toho futrálku 😀 😀 a asi to mělo i vybrace,protože to mělo baterky 😝

dadous
19. lis 2009

fuuj a bylo to umatlany? 😀 😀

evanka84
19. lis 2009

Ahoj, koukam ze tu mate veselo. To je fajn. holky jake mate zkusenosti ze soukromymi klinikami nebo radci statni instituce jsem rozhodnuta jit do Fertimed ale nektera zeny me zrazuji at jdu do fakultky do olomouce

dadous
19. lis 2009

medu mrkej do albíčka co budu vyrabět 😅

meduna
autor
19. lis 2009

tak bude výslech nebo ne 😎 😀

meduna
autor
19. lis 2009

Evi,ono si nevybereš,všude je to hoooodně podobný.

dadous
19. lis 2009

no tak v tomhle teda vubec neporadím, ale ja myslím že tam i tam dělaj stejnou praci ne? akorat že v soukromích je to asi víc o penězích 😒

dadous
19. lis 2009

no jo evi, měla by ses nam představit, my s medunkou vždycky všechny novy holky musíme vyslechnout 😎

evanka84
19. lis 2009

Asi jo, a mozna ze i o cekaci lhute ja nevim jde mi taky o to ze Fertimed ma v ostrave pobocku tak bych nemusela nijak casto dojizdet do olomouce

meduna
autor
19. lis 2009

hmmm,paráda a to si sama ušiješ jo.Hele sestřenka si takhle obšila postýlku a souseda tady taky,víš takový ti píčovinky,aby si dítě neotlouklo hlavu v postýlce 😀 a nááádhera.Jo a komu ty tady říkáš,že jako kyneš ty opuchlá niti!!!teď jsem se na tebe koukala,jako ty máš jen pupíček

dadous
19. lis 2009

to dojíždění jae fakt na h...o, my jsme dojížděli 60 km, a to taky docela stresuje, no a medunka jezdila ještě dal 😵

meduna
autor
19. lis 2009

task já myslím,že termín nedostaneš nikde den ze dne.

dadous
19. lis 2009

medu fotky zkreslujou, ja jsem fakt vyžrana, a ted ty kalhoty mě jsou trochu větší, no takovej soudek 😀 jo obšiju to takhle jak je to na obrazku , ale ještě to ma nebesa a konstrukce je kovova 😵

evanka84
19. lis 2009

JJ, jmenuji se Eva je mi 25let 7let jsem s parrtnerem z toho1,5 manzele asi 3 roky se snazime o mimi a od cervna vime ze ma manzel strasne spatny spermiogram bylo nam doporuceno umele oplodneni, jenze ja tehda byla bez prace a nez jsem nastoupila a ubehly 3 mesice zkusebka tak je tady listopad, zitra jdeme pro doporuceni na umele a s nejvetsi pravdepodobnosti jedeme hnedka do Fertimedu, tak nevim co mam cekat jsem zmatena, nervozni a trochu silena. Ne to uz jsi delam kegraci. Jinak pracuji v obchode a manzel je ridicem tramvaje

meduna
autor
19. lis 2009

no počkej a ty to koupíš a pak obšiješ,nebo ti Dadouš udělá konstrukci?

dadous
19. lis 2009

evi zkusila bych co je nejblíž, když ti to nebude vyhovovat tak mužete přejít jinam 😵

evanka84
19. lis 2009

jj, taky mam ten nazor. Navic jim tak nejak podvedome verim asi nadeje ci co ale ta prece umira posledni

dadous
19. lis 2009

konstrukci mam už doma, jen je kovova a ma to nebesa, na tom obrazku to je hodně podobny víš 😎
evi ty jako prodavaš?

dadous
19. lis 2009

ja si pamatuju, že když jsme jeli poprvy do sanusu, tak jsem ani nemohla dospat, jak jsem se těšila 😵

meduna
autor
19. lis 2009

Evi uvidíš sama,sama si musíš udělat názor.co jsem si já všechno přečetla o tom institutu kam jsem jezdila já,tak bych tam nejela nikdy,ale na jiný nedám,udělala jsem si vlastní názor.A jak píše Dadoušek,odejít můžeš vždycky a jít jinam

meduna
autor
19. lis 2009

tak já nevím,asi jsem musela být v minulém životě prase,sjela jsem mísu salátu a hned jsem se musela dorazit bábovkou,to asi nebude normální ne?

dadous
19. lis 2009

nemaš prasečí? 😀 ze mě se zas stava alkoholik 😅 zas tady mam decku vína 😅 a pujdu si nalouskat par ořechu 😀

evanka84
19. lis 2009

jj prodavam, no prodavam spis jen hlidam dodavky zbozi objednavky zakazniku a konzuluti zmeny s dodavateli, ale obcas obsluhuji. Normalni zo je neboj, ja mam taky chute a dost zvlastne neni to tak davno co jsem si dala na bramburky br.kasi manzel si myslel ze jsem tehotna nebo hotove cune, byla jsem to cune 😀 😀 😀 😀

dadous
19. lis 2009

no jo ale medunka takhle prasí každou chvíli 😀 😀

dadous
19. lis 2009

noo tak koukam že jsem tady asi jedina neprovdana ☹